да си разтълкуваме съня 2

  • 97 829
  • 761
  •   1
Отговори
# 750
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Здравейте! Снощи сънувах ,че съм бременна и отидох да раждам. Ама хич не исках детето и много плаках. Знаете ли какво означава сънят ми? Предварително благодаря!

# 751
  • Мнения: 972
Здравейте! Снощи сънувах ,че съм бременна и отидох да раждам. Ама хич не исках детето и много плаках. Знаете ли какво означава сънят ми? Предварително благодаря!

По принцип знам,че ако плачеш в съня си,ще се радваш наяве!
Да сънуваш бебе е проблеми,ядове... Но ти всъщност не си видяла самото бебе нали?!
Айде ,Зори,обяснявай по-подробно! Peace

# 752
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Ами не видях самото бебе. Доктора ме караше да лягам на масата за секцио, а аз плачех и не исках въобще да родя бебето. Сисссс, благодаря мила!

# 753
  • Мнения: 278
Ами не видях самото бебе. Доктора ме караше да лягам на масата за секцио, а аз плачех и не исках въобще да родя бебето. Сисссс, благодаря мила!
Раждането е ново начало. Явно нещо ти предстои, предварително си подготвена и все пак не искаш. Ама да знаеш на хубаво е щом си плакала. И освен това този доктор вероятно е човек който ще те напътвства, помага в начинанието. Дори ти да не знаеш какво да правиш, явно ще има "специалист", които да те съветва и успокоява.

# 754
  • Мнения: 278
Та3и нощ сънувах много странен сън, и не 3нам какво о3на4ава. Не си спомням нищо друго, нито с кой бях, нито къде то4но бях, освен това:
Все едно като в 3оологи4еска градина, имаше доста хора наоколо, имаше едно е3ерце и в него риби, КОЙ шарани. А3 се наведох да ги гледам, един (3латен, т.е. оранжев, ок. 40-50 см дълъг) се доближи до ръба и а3 направих с пръстите движение все едно, 4е ще му дам нещо 3а ядене. Той  и3ле3е от водата, а3 се уплаших и се дръпнах на3ад. Той се придвижи по сушата (и а3 не 3нам как, по скоро се плъ3на бавно) напред по ръба на е3ерото (по пода, на който ние вси4ки бяхме стъпили), ок. 1 м и отново вле3е във водата и отплува.
Има ли някой идея, какво може да о3на4ава то3и сън?
Недей да си залъгваш късмета. Внимавай в действията да не си навредиш сама.

# 755
  • Мнения: 278
Здравейте, за първи път пиша тук. Тази сутрин сънувах сън,и много бих искала да знам дали означава нещо.
Значи сънувам че влизаме (Аз брат ми и моя приятел)в едно голямо място на открито пълно с много хора които са гости на някаква сватба. Отиваме в нещо като тоалетна с огледала и отделни вратички. Там заедно с булката започват и мен да ме приготвят за сватба като ми казват че след първата сватба ще бъде и моята.
Аз съм много учудена тъй като не знам за кого ще се омъжвам защото от някъде се повява и мои бивш приятел. Вече съм облечена с бяла рокля и брат ми и бившия се суетят около мен а аз все питам кой ще е младоженеца. По едно време идва мъжът с когото живея облечен в костюм и започва да ми прави страхотна прическа за сватбата. Аз разбирам че младоженецът ще е той и съм много щастлива,музиката се чува вече и ни приканват да тръгваме но ние още не сме готови и закъсняваме. Спомням си също че прическата ми беше много красива но все се разваляше.
Моля ако някой може да ми го разтълкува ще съм много благодарна. Рових се в Интернет и от там прочетох че Сватбата значело болест а аз очаквам резултати от едно изследване и след този сън съм много притеснена.  Sad Sad Sad
А вие с този мъж сериозно говорили ли сте на тази тема? Скоро някой да ти е споменавал, че ще се жени, друг се е оженил, да са те питали ти кога ще се жениш? Огледалото - гледаш се отстрани, явно искаш да има развитие връзката ви в тази насока. Прическата която се разваля - харесваш сегашния си живот, но те е страх да не се развалят нещата. Според Дако: Сватба е разпространен символ. Представител е на всяка форма на съюз или обединение на сънуващия със самия него или с външния свят. Сватбата често означава, че се осъществява връзка между несъзнаваното и съзнателното, между дълбоката афективност и разума.
Надявам се изследванията ти да са ОК.

# 756
  • Мнения: 278
Сънувах, че съм се прибрала в България. Бяхме във Варна и минахме през автогарата да си купим билети. Мъжа ми купи билетите, а пък аз отидох в една сладкарница и започнах да избирам: две негърчета, две целувки, всичко по две от това което обичак да ям. Стана една дълга опашка от хора. Дойде мъжа ми и каза, че билетите били чак за 20-ти юни, а пък сега нали е декември и аз ходя на работа все пак. Аз му отговорих: Не ме занимавай сега с твойте билети, чакай да си купя сладкото; и продължих да изброявам, а хората на опашката взеха да се смеят все едно голяма шега съм казала. После се озовах в един ресторант в който имаше детски рожден ден, а в една отделна стая бяха възрастните и купища алкохол. Беше тъмно и всички се натискаха, прегръщаха, целуваха - един вид оргия. И мен ме каниха, даже един мъж дойде да ме дърпа да сядам при него. Масите бяха отрупани с бутилки, свещи имаше тук там. По едно време видях, че започва да се съмва и отидох в другото помещение, но децата ги нямаше вече. И после се събудих. Големи измишльотини. Просто споделям. Ама все пак ако на някой му се тълкува ...

# 757
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Зорика, много ти благодаря! Дано си права!  bouquet А сега за твоя сън. Според мен, много ти се иска да се прибереш в България. Много ти липсва нещо в живота. И оттам това желание да си купиш сладко. Нещо ти вгорчава дните. Може би носталгия. Липсват ти близките , семейния уют. На съпруга ти не толкова. А може би нещо друго ти липсва, което само ти си знаеш.  Wink А може и да си на диета без въглехидрати и затова си сънувала този сън. Peace

# 758
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Тъй като авторката на темата е безгрижна за това което е пуснала,
 пускам нова тема за да не се нарушават правилата на форума!


НОВА ТЕМА

# 759
  • Мнения: 113
здравейте искам да ви помоля ако някой може да разтълкува един сън тази нощ една жена от село ме е сънувала че ме блъска кола никъде не намирам нищо а съм много притеснена какво може да означава този сън ще съм много благодарна ако някой знае какво значи да ми пише

# 760
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074


Влязла си в мнооого стара тема.

Ето актуалната : ДА СИ РАЗТЪЛКУВАМЕ СЪНЯ - 6

# 761
  • Мнения: 113
благодаря

Общи условия

Активация на акаунт