Какво Ви е мнението за д-р Даниела Станева от Майчин дом-гр.Варна?

  • 23 799
  • 26
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
Какво Ви е мнението за д-р Даниела Станева от Майчин дом-гр.Варна?

# 1
много ло6о. а твоето какво е

# 2
Защо ти е лошо мнението за д-р Станева.Какво е направила?Аз останах доволна.ще се радвам да споделиш.

# 3
Здравейте!Моето мнение също е много лошо за нея.Тя вижда в о4ите на пациентката си само финикийски знаци.Не ходете при нея,не мисля 4е е добър гинеколог.От кабинета си в св.Анна винаги препраща към Майчин дом без обяснение. Това ви го казвам както от ли4ен опит така и от мнение на мои познати ходили при нея.Разочарована съм страшно много от нея и от некомпетентността й.Това е мое мнение, разбира се.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Отскоро ходя при нея и засега съм доволна. Не съм с впечатлението, че е материалистична.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 24
Аз съм изключително доволна от Д-р Станева. Благодарение на нея успях да родя без проблем, защото бебка се беше заклещила и не искаше да излиза. Не смятам, че е материалистична. Имам доста познати които също са доволни от нея. По време на преглед е много внимателна.

# 6
Много съм доволна от д-р Даниела Станева. Ходила съм при нея както в окръжна, така и в майчин дом. Мога да кажа със сигурност, че не е материалистка. Изключително внимателна и много добродушна.

# 7
  • Мнения: 0
Тъи като случаино попаднах на тази тема,бих искала да ви споделя моето мнение за д-р Даниела Станева.
А то е меко казано УЖАСНО.
ЗА МЕН ТЯ ВЪОБЩЕ НЕ Е ДОКТОР, И ЩЕ ВИ ОБЕСНЯ ЗАЩО.
Преди две години майка ми ходи при нея за преглед и тя и каза че влизала в критическа и и исписа едни хапчета от които тя получи кръвоизлив и лежа в болница седмица ,а диагнозата и беше съвсем друга.Но товае нищо в сравнение с това което причини на мен.

Въпреки грешката която направи с майка ми прочетох хубави неща за нея и си помислих че "стават грешки" и затова реших да отида и аз при нея и тук започна трагедията която преживях.

1. Отидох за преглед и да се посаветвам с нея ,защото с мъжа ми от 6 месеца се опитвахме да забременея но не ставаше,и ТЯ ми каза че ще ми запише един час в маичин дом за цветна снимка....... Така каза така и стана.......

Отидох в маичин дом при нея дадох 160лв.за снимка и зачаках да ми обърне внимание тъи като тя си се разкарва по коридорите заговаря се с тоя и ониа а пациентите си чакат с 4асове.

Когато наи накрая доиде в помещението на ренгена и започна с въпросната процедура направо...................................тук ще ви спестя това което изпитах и болката която ми причини тази жена.
И то не веднъж направи ми 4 снимки на веднъж което се равни на около половин час неистови болки.

И след това ми каза да се облека и да из4акам пред кабинета и за резултатите,и така и направих.Довлякох се и зачаках.

След като влязах те ме погледна ( никога няма да забравя начина по които ми каза) осмихна се широко и каза:     ....ми ето миличка ти не можеш да имаш  деца..............напъно непроходими са тръбите ти ...............

Няма да описвам как се почувствах  Sad

Попитах я има ли някаква надежда и тя ми каза  ....ами да по принцип инвитро..........
След което ми даде снимките и ми каза да направим спермограма на м1йа ми и пак да отидем при нея тя щяла да ни прати при един лекар за инвитро..........

Излзах и си тръгнах как с1м се прибрала не помня.

Но мои близки ми казаха че има един лекар в  Варна които е наи добрия и които може да ми помогне и ми препоръчаха д-р К.Александров........КОИТО НАИСТИНА Е ЕДИН АНГЕЛ

Отидох при него и тои доксто жидя снимките ми и ми каза 4е е невазможно по тези снимки да ми бъде поставена такава диагноза.

НА ТЯХ ДОРИ НЕ СЕ ВИЖДАЛА МАТКАТА МИ КАМО ЛИ ТРАБИТЕ.

............................
И да не ви отегчавам ще ви кажа какво се оказа накрая.
освен че си правих2 ри път това иследване в АГ-Варна и не почувствах никаква болка ама никаква,
се оказа че едната ми тръба си е съвсем наред и имам надежда да забременея нормално.
Овен това при прегледа ми д-р установи образование на шийката на матката ми което Станева не видя(може би трябваше да е голямо колкото главата и за да го види).И още куп работи с които няма да ви занимавам.



НАКРАЯ ИСКАМ ДА КАЖА НА ВСИЧКИ МОМИЧЕТА КОИТО СА МИСЛИЛИ ДА ОТИДАТ ПРИ НЕЯ ЗА БОГА МОМИЧЕТА НЕДЕИТЕ,ТЯ НЕЕ НИКАКЪВ ЛЕКАР И НЯМА ДА ВИ ПОМОГНЕ ДАЖЕ ОБРАТНОТО.

И АКО ИМАТЕ ПРОБЛЕМ СЪВЕТЪТ МИ Е ОТИДЕТЕ ПРИ ДОКТОР КАТЕЛИЯ АЛЕКСАНДРОВ И ЕКИПА МУ ТЕ СА НАИ ДОБРИ В БГ.

ако не вярвате на менпогледнете в форумите за този човек милиони жени са ходили и са доволни АЗ СЪЩО.

# 8
  • Мнения: 4 578
д-р станева ми потвърди бременноста , води ми цялата консултация и после   секциото .
малко ми е противоречиво мнението , но  нещата за които и се сърдих вече съм и ги простила .
и сега са ми останали само хубавите спомени.
- прегледите на видеозона, когато ми каза че е момче и ми обясняваше кое какво е  , снимките които ми даваше  и аз надписвах, 4 д  видеозона и диска от него  Laughing
- когато убеди мъжът ми ,че бременноста не е период в който една жена трябва да работи , а трябва да си почива и да е спокойна и следователно след този разговор цялата ми бременност премина по разходки Laughing
- весело ми става  като се сетя как шишукаше по време на секциото и аз нищо не можех да чуя, а бях толкова любопитна
и това че пази лекарска тайна и може да и се довери човек

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Тъи като случаино попаднах на тази тема,бих искала да ви споделя моето мнение за д-р Даниела Станева.
А то е меко казано УЖАСНО.
ЗА МЕН ТЯ ВЪОБЩЕ НЕ Е ДОКТОР, И ЩЕ ВИ ОБЕСНЯ ЗАЩО.
...

Може би гледате от вашата гледна точка и затова сте така крайна. Поддържайте мнението си, то си е ваше. Но също така има и много други жени, които са доволни. Аз също.

# 10
  • Мнения: 122
Имах раничка на шийката на матката, която д-р Станева "обработи" с електрокуагулация. 20 дена по-късно отидох при друг АГ-спец. (държа да подчертая един от най-уважаваните в града), който каза: Тук някой май се е мъчил нещо да прави, ама никаква не я е свършил", след което трябваше да се подложа на същата манипулация повторно. Изводите от вас.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 272
От 6-7 години ходя при нея, първия път когато отидох за преглед и лечение бях с много възпален десен яйчник и кръвоизлив, с лечение от лекар който ме е ползвал за опитно зайче. След преглед и смяна на лечението на 3-я ден кръвотечението спря изцяло, а го имах два месеца. От тогава само при нея ходех и винаги ми е помагала, ходела съм без направления и пари не ми е взема в някой случай. Но като забременях първия път да слушам други хора отидох при друг гинеколог и съжалявам защото детето ми сега е с увреждания от това че можеха да ме предупредят че е по добре да родя секцио. Пак отидох при доктор Станева разказах и всичко разбра ме прегледаме и пак бях в ужасно състояния от не обърнато внимание, пак тя ми помогна да се оправя. И като забременях втория път много добре ми следеше бременността, обръщаше ми много внимание, посъветваме да се консултирам с един специалист от София за да съм спокойна и аз че всичко с бебето ми е добре и няма да се повтори същото като с дъщеря ми. И благодарение на нея родих със секцио едно голямо хубаво и здраво бебе. Много съм доволна от операцията, много бързо се възстанових и всеки ден идваше да види как съм. Майка ми също е ходила при нея доста пъти за сериозни неща и е помагала. Аз съм много доволна от нея и всеки прави грешки, едни са доволни други не. Няма лекари които да не са допускали грешки, всеки си има доволни и недоволни пациенти.

# 12
  • Мнения: 149
Много съм доволна,имах проблем по време на бременността.Тя ми помогна изключително много,както физически(секциото -без никакви проблеми), така и психически,тъй като бях много притеснена,изплашена и направо панирана.За мен е страхотна Wink

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Резултатът в подписа ми се дължи донякъде на нея Cry Само да ви кажа, ако някой е решил да ражда нормално при нея-най-добре да размисли. Тъжно е, че има такъва лекари като нея Sad

# 14
  • Мнения: 0
Раждах при тази докторка... Супер алчна е. Само за да не раздели парите за раждането, изгони анестезиолога, надявайки се, че ще справи сама със ситуацията и едва не загубих бебето си от това...

# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Аз пък до сега не съм забелязала да е алчна. Ти къде ражда в Майчин дом ли?

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 678
И аз не съм забелязала да е алчна  Peace

# 17
  • по света
  • Мнения: 1 587
Много е грозно че в голяма степен отрицателните мнения са от гости...Какво да кажа, да се прави оценка на специалист учил десет години от някой който няма елементарни езикови познания направо е жалко.

# 18
  • Мнения: 7
Аз също не съм доволна! Не стига че с дни се молих на личната да ми даде направление за гинеколог а накрая беше безсмислено. Прегледа бе 2 минути не повече въобще не и се занимаваше и накрая ми заяви да отида в майчин дом там имало ваксина против рак която е на стойност около 700 лев. Интересно ми е как ми казва че ще ми слага ваксина като не ми е пуснала нито едно изследване.

# 19
  • Мнения: 0
Аз не мисля, че е лош лекар или човек. И преди да давате някакви изказвания, проверете предварително, това, което говорите, защото взучи меко казано смешно от устата на хора, които не са здравни работници

# 20
  • Мнения: 4 578
Раждах при тази докторка... Супер алчна е. Само за да не раздели парите за раждането, изгони анестезиолога, надявайки се, че ще справи сама със ситуацията и едва не загубих бебето си от това...

ти чуваш ли се какви глупости пишеш

# 21
  • Мнения: 0
Призовавам всички бъдещи майки да не се доверяват на доктор Даниела Станева от Майчин дом, Варна.
Благодарение на нейната некомпетентност и най- вече незаинтересованост се пролучиха големи усложнения за бебчо при раждането на сестра ми.
Раждането беше планирано естествено и предизвикано малко по-рано по молба доктор Станева, която бързаше да излезе отпуск. За времето от 3 часа контракции и напъни, доктор Станева е била там за 5 минути през които си е гледала телефона. След като 3 часа не е успяло да излезе бебчето са започнали да и скачат по корема и да го натискат, което също не е дало резултат и решиха да направят секцио.
Оказва се, че бебчо е бил застанал леко накриво и е нямало шанс да се роди естествено, но нали доктор Станева е била там за 5 мин, не е успяла да го прецени още в началото и да направи секцио.
От 3 часа напъни и натискане на корема, при което главичката на бебето се е притискала в тазовите кости, бебчето се роди със силно деформиран череп /пинг-понг фрактура/. Преди да навърши 24 часа на бебо му правиха скенер на главата и операция на черепа да поправят деформацията. Бебчето стоя 5 дена в кувиоз и цялото набодено със системи в окръжна болница, докато майката беше в майчин дом след секцио. Всеки ден акушерките са питали майката дали кърми... На всичкото отгоре, когато от окръжна болница пожелаха да изпишат бебчо и да го прехвърлят в Майчин дом при майката, от там отказаха да го приемат.... Пълно безобразие... Въпреки всичко бебчо сега изглежда добре и вярваме и се надяваме, че няма да има проблеми в бъдеше, което е най важното.
Пиша, за да не се повтаря този кошмар за други майки и близките им, т.к. при напълно здрави майка и бебе се получи сериозна травма по вина на лекарите, което си е престъпление.

# 22
  • Мнения: 0
Тази докторка ми препоръча лекарство, което да стопи миомните ми възли, като ми даде 100 процентова гаранция, че всичко ще е наред. Дадох 1200 лв и наистина 6 месеца всичко беше ОК. Нооо... след това стана по-зле. С цялата си наглост ми поиска и 1000 лв за операция. Е, не и ги дадох. Направиха ми операцията в Онкодиспансера в Шумен без да плащам. Сега тя е в черния ми списък на лекари. Никога повече няма да я потърся, камо ли да и се доверя!!!

# 23
  • Мнения: 1 256
,

Последна редакция: вт, 14 яну 2014, 03:39 от karina31

# 24
  • Мнения: 0
Аз също съм много разочарована от д-р Станева, водеше ми бременността до към края на 7ми месец, след което се отказах и отидох при друг лекар понеже като разбра че няма да раждам при нея в Майчин дом ме претупа и направо ми каза да отида да си взема накрая направлението за раждане без да ме преглежда повече, убеждава ме дълго време да раждам при нея и да не ходя другаде , за да не ми излиза по скъпо,Първите месеци бременността ми беше ад, повръщах по 10пъти на ден, причерняваше ми , само дето не припадах, като парцал бях и като й казвах тя ми каза, че било нормално , а аз доколкото знам ги включват на система известно  време и това гадене и повръщане се облекчава, обаче тя въобще не ме отразяваше, после една моя позната се записа пак при нея обаче в Майчин дом, а аз ходех в Св.Анна, плати около 600лв за всички изследвания през бременността, като тя накрая и нея претупа и каза, че нямало нужда да й правят всички изследвания, при условие , че тя си ги е платила, а на всичкото отгоре вместо витамини й объркала рецептата и предписала хапчета за диабетици, и после като отиде да и иска сметка едната сестра й взела рецептата и не й я дала повече, плюс това й объркала термина, и тя накрая също се отказа от нея и отиде при друг лекар, Това е моето мнение и повече никога няма да отида при нея, дано да съм била полезна.

# 25
  • Мнения: 1 256
И аз имам лоши спомени от д-р Станева. Отказах се от нея, но сега се чудя при коя да ходя. Бихте ли ми препоръчали добър гинеколог  newsm78

# 26
  • Мнения: 0
И аз имам лоши спомени от д-р Станева. Отказах се от нея, но сега се чудя при коя да ходя. Бихте ли ми препоръчали добър гинеколог  newsm78


д-р Ст.Славчев е страхотен , аз при него се преместих, има много пациенти , но никой не е върнал, работи в св.анна, 205кабинет

Общи условия

Активация на акаунт