хранене на бебе-въпрос за кашите

  • 3 432
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
koga trqbva da se davat tezi ka6i na slan4o ima i plodovi i zelen4ukovi ako nqkoi moje da mi dade savet zamestvat li hranene i koga dali sutrin ili sled obed mnogo 6te sam vi blagodarna ako nqkoi mi pomogne Rolling Eyes

кога трябва да се дават тези каши на Слънчо има и плодови и зеленчукови ако някой може да ми даде съвет заместват ли хранене и кога дали сутрин или след обед много ще съм ви благодарна ако някой ми помогне  Rolling Eyes

Моля, пишете на кирилица.

Последна редакция: пт, 02 окт 2009, 21:43 от Vivi

# 1
  • Мнения: 246
дадох каша Слънчо на 5 месеца, с нея заместих следобедното хранене. Предлагам ти да започнеш с бананова, тя е без глутен и е много вкусна.

# 2
  • София
  • Мнения: 12 554
koga trqbva da se davat tezi ka6i na slan4o ima i plodovi i zelen4ukovi ako nqkoi moje da mi dade savet zamestvat li hranene i koga dali sutrin ili sled obed mnogo 6te sam vi blagodarna ako nqkoi mi pomogne Rolling Eyes

Има цял подфорум за Хранене. Влез там и прочети темите.

# 3
  • Мнения: 27 524
Без да кажеш на колко месеца е бебето ти няма как да ти помогнем с адекватен съвет  Peace
Да, кашата замества хранене.
Сладките е добре да се дават към 16-17 часа. Зеленчуковите са  Sick Иначе към обяд сигурно е добре  Confused

# 4
  • Мнения: 18
Каши на Слънчо дадох само веднъж -първия път и синът ми направи алергична реакция(в последствие се оказа че има АБКМ).За това ако до сега не си давала каши,моят съвет е да започнеш с безмлечна и безглутенова,например оризова или царевична.Аз съм давала каша за закуска и за следобедно хранене.Тъй като не споменаваш възраст на детенцето,друго не мога да посъветвам.По-подробна информация за каши,детски храни и захранване виж тук: http://www.papa-bebe.com .

# 5
  • Мнения: 96
На кутията не пише ли от кой месец се дава кашата?Аз след 4 ще давам бананова -Humana.

# 6
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Започнах да давам безглутенови плодови каши след 5 месец. Слънчо не съм давала никога и не знам какво е положението с тях.

# 7
  • Мнения: 1 512
Върху кутията е указана възрастта ( след 4 месец,след 6,8,12 месец) след която е уместно даването на съответната каша.Аз започнах първоначално с оризова каша,която въведох на обяд за да имам възможност да проследя за евентуална реакция.Иначе съм давала и давам каша сутрин или следобяд.Кашата замества хранене.

Общи условия

Активация на акаунт