Питане към мами с двурога матка

  • 3 217
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 902
Здравейте.На 28 г. съм.Имам двурога матка и от 1,5 г. правя опити за забременяване.Нямам проблеми с хормони,овулация и тръби.При мъжа ми също нещата са наред.При последния преглед и цветна снимка ми казаха,че най-вероятно причината е именно матката.Моля,ако има някой с подобни проблеми,да сподели как се е справил.Мисля,че при вас мога да намеря по-ценен отговор,тъй като вече сте в отбора на спечелилите.Предварително благодаря за вниманието към една чужденка от другия(проблемен) форум.На всички много усмивки и приятен ден

# 1
  • Мнения: 2 807
Здравей!

Не мога да ти дам съвет от личен опит...

Искам само да споделя, че когато раждах Дани, в болницата се засякох с още една пациентка на гинеколога ми - беше с двурога матка и родила здраво и прекрасно бебче за... втори път  Grinning

Раждането беше секцио, именно заради двурогата матка.
Бременностите (2 на брой завършили с раждането на две дечица) й били безпроблемни.

Надявам се във форума да има и други вече родили мами с матка, като твоята, за да се включат и да те успокоят  Wink

Успех в бебеправенето и дано още след 10 месеца прегърнеш Твоето бебе!  Heart Eyes Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 9 900
Единственото, което мога да ти кажа е да продължаваш да опитваш. При мен откриха, в края на третия месец, че имам двурога матка. По време на секциото се оказа, че не е двурога, а двукамерна, тоест още по-рядко срещано, с малки шансове за забременяване и износване, но...може да видиш резултата в подписа ми Simple Smile
Така че, няма невъзможни неща...продължавайте с опитите, и най-вече бъдете спокойни и се радвайте един на друг. И когато най-малко очаквате ще се появи и бебока Simple Smile Успех!

# 3
  • Мнения: 902
Благодаря ви,момичета.Въобще нямам намерение да се отказвам.Искам да събера малко информация от минали по този път,защото ме насочват към инсеминация и не знам как да подходя.повечето момичета с такъв проблем имат проблеми СЛЕД забременяване,а при мен не се е стигало до там.Още веднъж благодаря.Много сте мили.

# 4
На мен ми я откриха при раждането (нормално) на сина ми.
В момента съм бременна за трети път. Вярно вторият път не се получи до края и сега треперя и се притеснявам малко повече, но вече съм в 8 месец, дай боже всичко да мине добре.
Така че не е невъзможно. Желая ти успех.

# 5
  • Мнения: 127
Здравей!
Не съм много запозната, понеже нямам такъв проблем, но имам две приятелки с двурога матка. Едната вече има две деца, родени нормално. И двата пъти имаше малко проблеми през бременността в първите месеци, но според лекарите и не се дължаха на тази особеност на матката. Другата ми приятелка има едно детенце, супер лека бременност, тръгна да ражда нормално, макар че беше на 32г. тогава, но я оперираха по спешност, понеже се оказа, че пъпната връв се е усукала около вратлето на бебето. Никоя от двете не е имала проблеми със забременяването, даже може да се каже, че забременяха случайно, в смисъл - без да е планирано.
Просто бъди спокойна, ще се получи!
Успех! Simple Smile

# 6
  • Мнения: 7 831
Здравей,
Аз имам двурога матка. Нямах никакви проблеми по време на бременностите и имам 2 прекрасни, нормално родени момчета. Забременях след 5, 6 месеца опити.
Успех  Laughing

# 7
  • Мнения: 176
az sam s dvyroga matka zabremeniax bezproblem i imax nmogo leka bremenost nalozi se da rodia sekcio zastoto ploda bese sedalisno no vsi4ko mina ok i saga imam prekrasno momi4ence taka 4e kogato nai malko o4akvas nestat stavat ne si nito parvata s takava matka nito poslednata yspex  newsm10

# 8
  • Мнения: 902
Още веднъж благодаря,момичета.Борбата продължава.Дано скоро се срещнем в този форум с бебешки проблеми.Всичко най-добро ви желая.Лека седмица

Общи условия

Активация на акаунт