ваксина МЕДИ-524 (Нюмакс тм) - Позната ли ви е?

  • 651
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 242
Мили мами, предлагат ни да ваксинираме сина ни с ваксина, която е фаза 3 на пилотно изпитване и е позната като Меди-524 или Нюмакс тм. Това е моноклонално антитяло с увеличена ефикасност на човешки синцитиален респираторен вирус за профилактика на сериозни РСВ заболявания при деца с повишен риск. Ще ви бъда много благодарна, ако споделите опита си с тази ваксина. Разчитам на вашата помощ  Hug

# 1
  • Мнения: 8 585
Мили мами, предлагат ни да ваксинираме сина ни с ваксина, която е фаза 3 на пилотно изпитване и е позната като Меди-524 или Нюмакс тм. Това е моноклонално антитяло с увеличена ефикасност на човешки синцитиален респираторен вирус за профилактика на сериозни РСВ заболявания при деца с повишен риск. Ще ви бъда много благодарна, ако споделите опита си с тази ваксина. Разчитам на вашата помощ  Hug
Вие спадате ли в групата на повишен риск, че да Ви предлагат това?

# 2
  • Мнения: 242
Вие спадате ли в групата на повишен риск, че да Ви предлагат това?
За съжаление, да. Ваксината е много скъпа и се прилага безвъзмездно само по лекарска препоръка.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Не съм сигурна дали става въпрос за същата ваксина, но докато синът ми беше в болницата, ми предложиха да му сложат подобна ваксина. Обясниха ни, че става въпрос за ваксина, която е за профилактика на респираторни заболявания на рискови деца/ в т.ч. и недоносени/. Слагали се няколко последователни приема. Ваксината била в процес на изпитание/ става въпрос за края на декември 2004г/ След като заведохме с нас друг лекар, за да обяснят точно за какво става въпрос, спряха да ни предлагат. Може и да е съвпадение, не знам Thinking

Общи условия

Активация на акаунт