Коледа идва!

  • 149 885
  • 1 122
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: X
Ама това не  е ли сладкарски  боички?
И аз това питам... Praynig Hug

# 481
  • Мнения: 4 151
Ама това не  е ли сладкарски  боички?
И аз това питам... Praynig Hug

Прилича ми на writing icing - пишеш директно с него върху сладките.

# 482
  • Мнения: 98
Аз ги имам от миналата година.Това е като айсинг и се пише или рисува директно.Ползвах ги и да украся меденките с тях.

# 483
  • Мнения: X
Аз ги имам от миналата година.Това е като айсинг и се пише или рисува директно.Ползвах ги и да украся меденките с тях.
Супер !  Ще си взема да ги пробвам  Peace

# 484
  • Мнения: 3 499
Рецепта за бонбони Ferrero Rocher??? Знае ли някой???

# 485
  • София
  • Мнения: 2 658
Ама това не  е ли сладкарски  боички?
И аз това питам... Praynig Hug
голямата кутийка е цветен шрифт за писане. Има и бял, а малката кутийка са гелови боички.

# 486
  • София
  • Мнения: 229
Да голямата кутия е цветен шрифт, а малката гелови боички, не са скъпи двете са за 6,70 лв.

Искам да питам сега за геловите боички как се използват точно и как се съхраняват? Ужас на кутийките пише само на немски. Shocked

# 487
  • Мнения: 9 776
...Искам да питам сега за геловите боички как се използват точно и как се съхраняват? Ужас на кутийките пише само на немски. Shocked

Уж е задължително да има надпис на бг ooooh!. И то в Метро го продават така, ужас Rolling Eyes.

# 488
  • Мнения: 1 122
И аз днес ходих до Метро и си взех айсинг, но има само цветен. На мен ми трябва и бял, ама няма. Tired

# 489
  • Мнения: 3 379
Честно казано аз не останах много доволна от тези шрифтове - не са много тънки, а и цветовете са едни прозрачни. Много по-добре става според мен с белтъчна глазура.

Какво стана с поръчката за снежинките, някой наема ли се? Аз нямам акаунт в ebay, така че не мога да поръчам, но със сигурност се включвам (особено след като от MyToys снежинката беше свършила).

# 490
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Миналата година пробвах с този айсинг, но при мен не изсъхна и се получи мазало... Тази година пак ще пробвам - да видим.

# 491
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Много полезна и прекрасно оформена тема!  Hug    SZA ,   bouquet .
Аз миналата година се разписах само с меденки и коледни сладки. Тази година мисля да направя повечко неща.  Peace

# 492
  • София
  • Мнения: 5 605
Изкупили сте от Метро всичките бои и айсинг Simple Smile. Вчера вечерта бяха останали само две пакетчета. Ама какво търсене му ударих, докато ги намеря къде са...Момичета, купих и марципан, но той всъщност далеч не е това, което предполагах. Какво всъщност се прави с него? Очевидно в някоя рецепта съм го видяла, но не помня коя. Мога ли да му сложа малко боя и да го ползвам за моделираща маса?

# 493
  • Мнения: 577
Момичета,искам да попитам една подробност  Crazy
Ще правя Меденките на Джема и в рецептата е казано:
Цитат
1 ч.ч захар (слагам малко по-малко за сметка на меда, понякога захарта я смесвам бяла и кафява. Кафявата захар дава много хубав цвят на меденките и приятен карамелов вкус и аромат)
1 к.ч мед, (аз слагам малко повече за сметка на захарта)

Меда и захарта ги разтопявам на котлона , докато станат в гладка консистенция, добавям канелата и ванилията.

Вода нещо да добавя ли? Да не се получи `горена захар`?

# 494
  • София
  • Мнения: 2 658
Момичета,искам да попитам една подробност  Crazy
Ще правя Меденките на Джема и в рецептата е казано:
Цитат
1 ч.ч захар (слагам малко по-малко за сметка на меда, понякога захарта я смесвам бяла и кафява. Кафявата захар дава много хубав цвят на меденките и приятен карамелов вкус и аромат)
1 к.ч мед, (аз слагам малко повече за сметка на захарта)

Меда и захарта ги разтопявам на котлона , докато станат в гладка консистенция, добавям канелата и ванилията.

Вода нещо да добавя ли? Да не се получи `горена захар`?
не съм Джемма, но не се добавя вода. Като е заедно с мед, захарта не прегаря така, а и се държи докато се разтопи, няма да карамелизираш. Peace


Какво стана с поръчката за снежинките, някой наема ли се? Аз нямам акаунт в ebay, така че не мога да поръчам, но със сигурност се включвам (особено след като от MyToys снежинката беше свършила).
ами май никой не се наема да направи поръчката. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт