Някой има ли шевна машина UNION ?

  • 9 531
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте! Има ли някоя мама, която шие на съветска портативна машина Юнион?  Simple Smile Аз имам такава и да ви кажа съм мнооого доволна-машина времени е! Hug
Е, няма екстри, но е желязна в буквалния смисъл на думата!
та, какъв ми е проблема- търся си ръководство и!

Имам няколко крачета, които не зная как да ползвам. Също така не съм наясно и с превключвателя на транспорта - как се работи на режим вышив / бродерия / и т.н...Просто искам да я ползвам пълноценно.

Та ако някой има тази антика / съветския отговор на Сингер  Laughing / и си пази книжката, моля да пише!

Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 8
Здравейте! Има ли някоя мама, която шие на съветска портативна машина Юнион?  Simple Smile Аз имам такава и да ви кажа съм мнооого доволна-машина времени е! Hug
Е, няма екстри, но е желязна в буквалния смисъл на думата!
та, какъв ми е проблема- търся си ръководство и!

Имам няколко крачета, които не зная как да ползвам. Също така не съм наясно и с превключвателя на транспорта - как се работи на режим вышив / бродерия / и т.н...Просто искам да я ползвам пълноценно.

Та ако някой има тази антика / съветския отговор на Сингер  Laughing / и си пази книжката, моля да пише!

Благодаря предварително!
аз имам ръководство на такава машина състои се от 30 страници ще го сканирам и после ще ти го пратя само че довечера че трябва да ходя за малкия

# 2
  • Мнения: 8
забравих да кажа че ръководството е даже на български

# 3
  • Мнения: X
забравих да кажа че ръководството е даже на български



 Hug Hug Златна си!!!!!
Благодаря ти!!!  bouquet
Ще ти дам мейл на лични!!!
Лека вечер!!!

# 4
  • Мнения: 8
Другарката певица Рени ,съжалявам но има нещо невярно в емеила който си ми пратила на лични 3 пъти се опитвах да ти пратя файловете но постоянно ми дава че пощата неможе да се достави

# 5
  • Мнения: 8
Понеже много съфорумки ми писаха за упътването го качех тука :
http://dorrrrrrrrra.snimka.bg/other/up-tvane-na-shevna-mashina-y … n.440753.15833860

# 6
  • Мнения: 4
Понеже много съфорумки ми писаха за упътването го качех тука :
http://dorrrrrrrrra.snimka.bg/other/up-tvane-na-shevna-mashina-y … n.440753.15833860

Стара е темата, но няма как да пропусна да ти благодаря, толкова го търсих! Благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт