СКРАБ за лице

  • 3 215
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 202
Споделете отзиви--нещо не мога да попадна на подходящия--купихме на Loccitane--с глина с не знам какво -беше около 70лв Sick и не съм очарована Confused

# 1
  • Мнения: 243
Ползвала съм на Neutrogena, останах много доволна  Peace За всекидневна употреба е, премахва онеза гадни дребни пъпчици по челото, изглажда кожата, не се появяват черни точки... и струва около 10 лв.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 160
Много съм доволна от това :
http://new-era-shop.com/index.php?main_page=product_info&products_id=1235

При положение че съм ползвала всякакви  други  скъпи марки , това учудващо добре ми  действа на кожата Peace

# 3
  • Мнения: 1 416
Абсолютно подкрепям и двете мнения на момичетата по-горе Grinning Peace Тоалетните трици са за мен най-доброто и ефикасно почистващо и ексфолиращо кожата средство при това съвсем натурално и евтино. Ползвала съм най-различни скъпи ексфолианти и скрабове за лице от медицинската козметика и или все ми се зачервяваше кожата, защото бяха твърде агресивни или не ексфолираха добре и не ми махаха мъртвите клетки от лицето така, че да си почувствам кожата  бебешки мека и нежна на пипане. Тоалетните трици са невероятни за мен - премахват всички повърхностни черни точки, избистрят тена, омекотяват страшно много кожата, направо става като след микродермаабразио според мен Grinning А ексфолианта на  Neutrogena съм почти 100% сигурна, че е хубав нищо, че още не съм го ползвала, но ползвам от доста време измиващия гел маска Visibly clear 2in1  на Neutrogena и е за мойта мазна и проблемна кожа най-добрия измиващ гел. Така, че няма да сбъркаш според мен ако пробваш едно от двете Peace

# 4
  • Мнения: 1 310
Тоалетните трици често водят до розацея.  Peace
От хилядите боклуци, които съм използвала, най-много съм доволна от Garnier Pure 3 in 1.
Перфектен за мазна кожа и за ежедневна употреба.  Peace

# 5
  • Мнения: 1 416
Ами не мога да се съглася, че тоалетните трици често водят до розацея, защото по тази логика всеки един ексфолиант с по-едри частички може и той да доведе до розацея Laughing Освен това ако не се прекалява с търкането и с честотата на ексфолиране не мисля, че има опастност от розацея Peace Аз пък точно от Гарние пюр 3в1 никак не бях доволна и през двата пъти, в които съм си го купувала. Ужасно ми зачервяваше кожата и е с редки частици, които не обтриват добре, а повече драскат. Освен това съм чела на доста места, че не е препоръчително всекидневното ползване на ексфолианти и скрабове.

# 6
  • Мнения: 748
В момента съм с ексфолиант на биодерма и не съм доволна ,това за триците е добра идея направо бях ги забравила тия трици.

# 7
  • Мнения: 923
Пшеничени трици със зародиш за 1.10 лв, ползвам вече три години по 2-3 пъти седмично, кожата става гладка, не се зачервява и е много нежна след това.
Триците , които ползвам са по едри и като се намокрят с вода стават на кашичка и не дерат лицето, въобще не ги усещам  bouquet

# 8
  • Мнения: 35 954
Тоалетните трици често водят до розацея.  Peace

защо? в смисъл, любопитна съм  Peace
аз например не мога да ги ползвам, защото и след едно почистване с тях, получавам ужасни лишеи  Confused

# 9
  • София
  • Мнения: 430
Аз съм със страшно чувствителна кожа (в смисъла на бързо зачервяване при по-агресивно поведение към нея, особено абразивни частици), която е и смесена и ако не я почиствам на всеки 20-30 дни направо се задръства. Та от много проби стигнах до ексфолиианта на Algotherm без абразивни частици. Нанасяш го като крем и след 5 мин разтриваш, той се трансофрмира в олио. Честно казано и аз не знам как, но след това кожата ми е доста мекичка. Иначе съм купувала есте лаудер, шанел и какви ли не скъпотии, вярвайки, че са най-добри.. Въпросният ексфолииант мисля беше около 48лв, веднага след него нанасям маска, която е направена в дозички за по-хигиенично складиране. Тя вече е 72лв, но мисля че си заслужава. Тези, които имат проблемни кожи ще разберат..

# 10
  • Мнения: 202
ми хора аз направо не знам вече  каква козметика да купувам-та не бе  Biotherm, Clinique, Clarins  ии все нещо има,май за сега останах доволна най много от  Yon Ka newsm78--но с тези скрабове...ще пробвам триците Confused

# 11
  • Мнения: 1 310
Това ми го каза кожна лекарка. Аз самата се сдобих с розацея и когато отидох на преглед първия и въпрос беше с какво си мия лицето. Когато чу за триците ми каза, че това е доста драстична и груба мярка за почистване на лице. Препоръча ми леки екфолианти за ежедневна употреба. Сега редувам - вечер, за да махна мръсотията използвам GarnierPure, а сутрин гел за лице. Всички лишеи, люспи, пъпки, черни точки отдавна са в историята.  Peace

# 12
  • Мнения: 681
Аз съм много доволна от ексфолииращият лосион "Соня" на Форевър Ливинг и в двата му варианта - за ежедневно и за дълбоко ексфолииране. Кожата ми след употребата им става мекичка и много свежа. Ексфолианта за дълбоко почистване съдържа микросферички от жожоба, които се разтварят при втриването в кожата. Комбинирам със маска да дълбока хидратация на същата фирма веднъж седмично. Резултата е - ходене на козметик много по-рядко  Peace, без от това да страда кожата на лицето.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 748
Ползвала съм доста видове, предимно медицинска козметика, но сега съм с Балеа- от серията Young. Много съм доволна, а направо е без пари. Laughing 3-4 лв.
Със синя капачка е, има малко особен аромат, който на мен обаче ми харесва. Консистенцията е гъста- с много частички, не ми дразни кожата и маха черни точки Crazy

# 14
  • Мнения: 1 416
В момента съм с ексфолиант на биодерма и не съм доволна ,това за триците е добра идея направо бях ги забравила тия трици.
И аз имам на Биодерма ексфолианта от серията за проблемна кожа Себиум и аз не съм доволна! Въобще не ми ексфолира и почиства кожата и е със супер малки частички, които направо се топят, вместо да ексфолират.

Общи условия

Активация на акаунт