Педофили бодат деца със спринцовки!!! Полицията - безсилна

  • 1 959
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 481
Пускам тема и тук, за да бъдат уведомени възможно повече родители.
В "Майки(бъдещи и настощи)" темата е "Внимание! Пазезете си децата "-пусната е от Джуличка.
Проблема е , че тази гадина, не само че не е заловена, но и има съучастник и вече ходят и по други градове..:
http://novinitepro.bg/novinite/kriminalno/pedofili-bodat-detsa-s … ata-bezsilna.html

# 1
  • Мнения: 9 814
Ами понеже полицията е безсилна само ще повторя призива на Джулката:
Внимание! Пазете си децата!

# 2
  • Мнения: 364
Ами понеже полицията е безсилна само ще повторя призива на Джулката:
Внимание! Пазете си децата!

Присъединявам се към казаното от Франческа!

# 3
  • Мнения: 14 654
Oкъде се знае, че тези нападатели са педофили и че са се опитали да отвлекат детето? Полицията не е излязла с такова изявление.
Не че оправдавам тези ненормалници, обаче от репортажа така и не става ясно как е направена връзката между педофилията и действията на въпросните престъпници.
По-скоро ми се струва, че репортажът има за цел да паникьоса още повече хората, като нарочно се споменава няколко пъти и думата педофил.
Ако целта е била децата да се отвличат, нямаше ли направо да ги подкарат към колата, вместо да ги водят към блока, където живеят? Странна работа.

# 4
  • Мнения: 165
Ами понеже полицията е безсилна само ще повторя призива на Джулката:
Внимание! Пазете си децата!

Присъединявам се към казаното от Франческа!
И аз!

# 5
  • Мнения: 133
  Егати му и системата имаме  Sick ,а за педофил вярно е тъпо,по-скоро луд !

# 6
  • Мнения: 9 481
Янечек , предполагам, не си следила новините по случая..
А връзката с "педофилията " е факта, че събуват панталонките и гащите на децата и ги хапят Confused-пусни видео материала и ще видиш коментара.
Темата на Джуличка е мнооого страници вече-виж и нея..

# 7
  • Мнения: 133
Янечек , предполагам, не си следила новините по случая..
А връзката с "педофилията " е факта, че събуват панталонките и гащите на децата и ги хапят Confused-пусни видео материала и ще видиш коментара.
Темата на Джуличка е мнооого страници вече-виж и нея..

   Shocked ужас,дано го затворят най-накрая,да се хванат малко в ръце наще  #2gunfire

# 8
  • Мнения: 4 458
Янечек , предполагам, не си следила новините по случая..
А връзката с "педофилията " е факта, че събуват панталонките и гащите на децата и ги хапят Confused-пусни видео материала и ще видиш коментара.
Темата на Джуличка е мнооого страници вече-виж и нея..


 Shocked това за хапането не го знех  ooooh!

И защо го правят  newsm78 До колкото знам в началото децата казваха, че само им свалят панталоните и ги бодат.

О, ужас! Що за хора са това? Главата не ми го побира  Tired

Дано го/ги хванат че това е ненормална работа.

А, разбра ли се с какво точно ги инжектират децата  newsm78

# 9
  • Мнения: 9 481
Ето ви темата на Джуличка..за съжаление пряко потърпевша от това Sad
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=419322.0

# 10
  • Мнения: 4 458
Ох, колко жалко  Sad

# 11
  • Мнения: 2 821
http://www.dnes.bg/crime/2009/10/12/maniakyt-sys-sprincovkata-tr … iz-stranata.79056

Значи знаят го кой е. Умници! Но ние да се молим Богу горещо да не ни застига...Идиотска държава, която не брани децата си....

# 12
  • Мнения: 9 481
МамиБлю, колкото и да съм втресена от случая, и да ми се иска да беше вече заловен и обесен на първото дърво за т***те, като се замислиш, няма как полицаите да бъдат на входа на всеки блок, във всеки град  за да дебнат Confused
Този, се появява, заговаря дете и т.н..и всичко става за някакви си 5-10мин /дали има и толкова/...
Може би начина е да се даде масова гласност по медии и фоторобота му, за бъдем нащрек и ние гражданите-та ако чуем пищящо дете във входа, да не затваряме вратата зад гърба си, ами да се втурнем и да му помогнем.
Не съм върл защитник на полицаите Stop-имат мнооого трески за дялане, но конкретно за случая, не знам практически какво зависи от тях..
Крайно време е и ние като общество да се събудим  Peace

# 13
  • Мнения: 2 957
А тук пък пишат, че са го открили:
http://dnes.dir.bg/2009/10/12/news5208021.html#sepultura

# 14
  • Мнения: 9 481
...но не е задържан-т.е. Е НА СВОБОДА  Close

Общи условия

Активация на акаунт