Себорал форте - за растеж

  • 5 450
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Днес си го купих пише , че може да се използва за ускоряване на разтежа , за отстраняване на пърхут , за гнездов (локален) косопад.Ако някоя от вас го е ползвала моля да пише колко време , за какво по точно , доволна ли е , имаше ли странични ефекти.Благодаря предварително!

Последна редакция: ср, 14 окт 2009, 13:55 от bestinity

# 1
  • Мнения: 121
Аз го ползвам отодавна макар, че пише на опаковката някаква схема.  Наистина ми расте по - бързо косата, но не съм сигурна с 100%, че е от него.

# 2
  • Мнения: 37
Аз също го ползвам и съм много доволна от него. В периода на по-засилен косопад /есен и пролет/ започвам един месец по-рано като го ползвам през ден около месец ,след това два пъти седмично . Много съм доволна ,нямам косопад имам чувството ,че косата ми расте по-бързо и имам страхотен обем . За пърхот не мога да кажа защото нямам !

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 130
има и друга тема за Себорал форте http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=315826.0

# 4
  • София
  • Мнения: 3 797
И аз от няколко дни го използвам, но намаляване на косопада не забелязвам. Confused Дано след някоя и друга седмица се забележат резултати.

# 5
  • Мнения: 4 585
E, другата тема поне не е с правописна грешка в заглавието, като тази.

"разтеж", "с 100%" - като се стремите към красота, полагайте усилия по всички фронтове.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 160
E, другата тема поне не е с правописна грешка в заглавието, като тази.

"разтеж", "с 100%" - като се стремите към красота, полагайте усилия по всички фронтове
.

  202uu


Изпревари ме
  Wink

Общи условия

Активация на акаунт