Мамолози - гр. София

  • 1 572 283
  • 5 591
  •   3
Отговори
# 2 820
  • София
  • Мнения: 1 928
Момичета много ви моля ако някоя от Вас е ходила на преглед при д-р Спирдонов от ИСУЛ да сподели мнение.

# 2 821
  • Мнения: 1 380
Здравейте, момичета! Прочетох последните страници от темата и набелязах няколко от препоръчваните доктори:
1. Василев;
2. Росен Панов - Токуда;
3. Байчев, Кесов - ВМА.
От изброените, кого бихте избрали и препоръчали?
От седмица имам болка и подутина под мишницата и на гърдата. Помислих, че е запушване, защото кърмя, но не е. Имам и едно топче на същото място, което ми се появи веднага след второто раждане, но гинекологът каза, че било нормално. Много ме притеснява болката!

# 2 822
  • Мнения: 800
Отиди веднага на лекар!

# 2 823
  • Мнения: 1 380
Записах си час за д-р Василев, но е след 2 седмици.

# 2 824
  • Мнения: 6 346
КаИна, Василев приема и без час, ако си склонна да отидеш и да изчакаш да се изредят всички. Аз съм ходила във "Вита" и няколко пъти е имало по някоя жена, която идва на този принцип - изчаква, докато минат всички. Доколкото знам, той не връща, ако има някоя незаписана. Така че защо не пробваш така? Или поне се обади и попитай дали не би направил изключение.

# 2 825
  • Мнения: 1 380
Защото съм с две малки деца, които водя навсякъде със себе си. Няма на кого да ги оставя. А на него ли трябва да звънна, евентуално да ме прегледа по-рано?

# 2 826
  • Мнения: 2 475
и аз Вита щях да предложа, те са трима там, Василев, Бучков, Младенов. Звънни на регистратура

# 2 827
  • София
  • Мнения: 11 692
Записах си час за д-р Василев, но е след 2 седмици.
Къде се записа?Ако не е в Тина Киркова и не е с направление пробвай там да запазиш час.Вероятно би станало и по-скоро.
Стискам палци всичко да е наред! Peace

# 2 828
  • Мнения: 1 380
Много ви благодаря на всички! Записах час в 1 АГ. Ще пробвам във Вита.

# 2 829
  • София
  • Мнения: 12 361
Аз когато исках да ме прегледа Младенов във "Вита" ми предложиха час след 2,3 седмици. Обадих му се на личния телефон и той ме взе същия ден, вечерта в негов частен кабинет. На мен ми беше спешно и бях се стресирала много.

# 2 830
  • Мнения: X
Младенов приема(ше) и в Неоклиник http://neoclinic.bg/doctors?page=3, бях там през лятото.

# 2 831
  • Мнения: 1 380
А някой има ли личния телефон на д-р Василев?

# 2 832
  • София
  • Мнения: 7 019
А някой има ли личния телефон на д-р Василев?
0888932038, успех.

# 2 833
  • Мнения: 1 380
Много благодаря! Аз успях да запиша час за понеделник!

# 2 834
  • София
  • Мнения: 1 928
Здравейте, момичета много ви моля за съвет, към кои лекар да се насоча за нов преглед. Миналата година през месец март отидох на профилактичен мамологичен преглед, беше минала почти година от второто ми раждане и доста време откакто бях спряла да кърмя. Прегледа го направи д-р Танушева от болница Надежда, от прегледа стана ясно че съм с фиброаденом 5мм. Докторката каза че следващия преглед трябва да е след 6 месеца. Прочетох някои неща за фиброаденомите и понеже малко се бях притеснила реших да потърся още едно мнение. Насочих се към д-р Василев, не откри фиброаденома(???????), едновременно се успокоих и зарадвах но в следващия момент се замислих е как може, единия лекар е категоричен че съм с фиброаденом, другия че нямам такъв. Изчаках още 6 месеца и отидох на нов преглед, ( мислех да се насоча към д-р Спирдонов, но в последствие размислих), прегледа ме д-р Стоименов в болница Надежда. Каза че имам фиброаденом 5,8. Не каза нищо за операция, изписа ми масло от вечерна иглика и каза отново на преглед след 3 месеца.Та сега незнам имам ли фиброаденом, нямам ли, какво да правя и кого да потърся за още едно мнение. Аз ли съм някакъв невероятен карък та да не мога да разбера какво ми е. Дали има някоя друга жена с такъв имащо - нямащ фиброаденом.
Мислех дали пак да не потърся д-р Василев или друг доктор да търся, направо незнам какво да правя.

Общи условия

Активация на акаунт