Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 юли 2004, 03:19 ч.

Мамолози - гр. София

• 933 754
  • 2 902
  •   2
Отговори
# 2 895
  • София
Здравейте,

Тъй като не успях да намеря нито едно мнение, а от допълнителното здравно осигуряване ми го препоръчаха, имате ли информация за д-р Наралиев от 25-то ДКЦ в София?

# 2 896
Някой може ли да ми помогне с информация как точно протичат прегледите при мамолозите в Токуда. Искам да направя профилактичен преглед с мамография. До сега съм преглеждана само с ехограф, но вече съм 45+...
Избрала съм др Валентин Иванов, но не знам като запиша час при него, той ли ще ми направи веднага и мамографията или ще ме прати те първа да се записвам друг ден и час на регистратурата на ренгена..... И после пък пак при него отново да записвам час, за да ми разясни резултатите....Не ми е ясно въобще....моля, споделете как става...

записваш си час на регистратура когато е д-р В.Иванов ( те си имат график и знаят кога е ) и казваш какво искаш мамография или ехография (или и двете) и те ти казват цената и ти дават час ,като изрично посочваш лекаря за които имаш предпочитания
мамографията минава с направление от личен лекар ако имаш
ехографията се заплаша
и двете ще ти направи той на един преглед
успех !

Много благодаря! Сега вече ще знам какво точно да попитам когато се обадя да запиша час...Наистина съм много благодарна, защото доста рових по сайта на болницата, но не намерих точна информация....

# 2 897
Здравейте,

Тъй като не успях да намеря нито едно мнение, а от допълнителното здравно осигуряване ми го препоръчаха, имате ли информация за д-р Наралиев от 25-то ДКЦ в София?

Не се занимавай с такива неизвестни доктори. Плати си и дай на фонда фактурата да ти я платят.

# 2 898
  • София
Днес имам час за преглед при д-р Младенов. Ще споделя после впечатления. Wink

# 2 899
Здравейте, Др Монева в кабинета и на Плиска знаете ли какъв и е графика?

# 2 900
В Болница Вита има ли мамограф? От сайта им не мога да разбера това, пише ултразвукова техника и това е.

# 2 901
Има мамограф.

# 2 902

Благодаря!

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт