Мамолози - гр. София

  • 1 572 757
  • 5 591
  •   2
Отговори
# 2 940
  • Мнения: X
Благодаря!

# 2 941
  • Germany
  • Мнения: 7 923
В мед. център Санте платих 50лв за ехограф и палпация миналата седмица.

# 2 942
  • Мнения: 2 502
То някъде може и да е 20 лв, но не мисля, че това е опорна точка за повечето пациенти. Просто си държиш на някакъв лекар и между другото питаш и за цените при него. Надали последните ще те откажат от услугата.

# 2 943
  • Germany
  • Мнения: 7 923
То някъде може и да е 20 лв, но не мисля, че това е опорна точка за повечето пациенти. Просто си държиш на някакъв лекар и между другото питаш и за цените при него. Надали последните ще те откажат от услугата.

Аз писах за цената за преглед при същият лекар, но на друго място.

# 2 944
  • Мнения: 1 592
Здравейте,

За Токуда някой има ли впечатления от мамолог ?
Аз имах преди 6 години киста с вода и бях при д-р Марков в Онкологията - той ме прегледа на ехограф ,, изтегли течността и т.н. наведнъж.

Обаче не ми се ходи пак в Онкологията. Токуда като болница е модерна.
Сега след 2 опита инвитро и куп хормони мисля , че трябва да се прегледам все пак , а и нещо все ми се струва , че има.

# 2 945
  • Мнения: X
Аз съм ходила при д-р Дойчева, но за профилактичен без оплакваноя. Доволна съм. Иначе има много доволни от д-р Иванов

# 2 946
  • Мнения: 1 592
Meрси, и аз за д-р Иванов помислих. Simple Smile

# 2 947
  • Мнения: 105
Момичета, къде в Спфия мога да оползотворя направление 10.04 за ехография на млечни жлези?

# 2 948
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Момичета, къде в Спфия мога да оползотворя направление 10.04 за ехография на млечни жлези?

Христос Воскресе! Разгледай тук, избери РЗОК София - област, напиши Кода и ще ти излезе къде можеш да отидеш.

https://services.nhif.bg/references/lists/labTests.xhtml

# 2 949
  • София
  • Мнения: 1 762
Момичета, къде в Спфия мога да оползотворя направление 10.04 за ехография на млечни жлези?

В болница Надежда може с направление. Имат нова апаратура, а и специалистите са изключително добри. Все пак се води женска болница.

# 2 950
  • София
  • Мнения: 6
Здравейте!
Моля за информация къде преглежда др Василев - освен във Вита и Тина Киркова, има ли друг кабинет?
Благодаря.
Освен във Вита, Тина Киркова и Света София Санте- частния му кабинет, преглежда и в 20-та поликлиника в Борово (поне отпреди преглеждаше). Мисля, че се води някакъв център за жената.

# 2 951
  • София
  • Мнения: 1 040
Аз съм в сряда при д-р Младенов.Информация за цените-50лв е без мамография.60лв е със такава. Hug

# 2 952
  • Мнения: 533
Здравейте, ако някой има възможност да ме посъветва:
С оплакване спонтанен секрет от едната гърда отидох в Токуда при д-р Панчев, д-р Иванов ми направи мамография, ЯМР и ехограф и ситуацията е такава, че от ЯМР имало някакъв суспектен участък, който не се вижда на другите изследвания и не може да се локализира, за да се изследва хирургически. Препоръчаха ми да отида на нов ЯМР след няколко месеца.
Искам да отида за още едно мнение на друго място и Ви моля за препоръки? Например някой добър лекар в Онкологията?
Благодаря и бъдете здрави Simple Smile

# 2 953
  • София
  • Мнения: 1 269
Здравейте, ако някой има възможност да ме посъветва:
С оплакване спонтанен секрет от едната гърда отидох в Токуда при д-р Панчев, д-р Иванов ми направи мамография, ЯМР и ехограф и ситуацията е такава, че от ЯМР имало някакъв суспектен участък, който не се вижда на другите изследвания и не може да се локализира, за да се изследва хирургически. Препоръчаха ми да отида на нов ЯМР след няколко месеца.
Искам да отида за още едно мнение на друго място и Ви моля за препоръки? Например някой добър лекар в Онкологията?
Благодаря и бъдете здрави Simple Smile
Аз се оперирах при д-р Марков в Онкологията. Има и частен кабинет. Ако искаш ще ти изпратя координати.

# 2 954
  • Мнения: 1 592
Здравейте!
Моля за информация къде преглежда др Василев - освен във Вита и Тина Киркова, има ли друг кабинет?
Благодаря.
Освен във Вита, Тина Киркова и Света София Санте- частния му кабинет, преглежда и в 20-та поликлиника в Борово (поне отпреди преглеждаше). Мисля, че се води някакъв център за жената.

Не знаех, че в 20-та поликлиника има мамолог.  Peace
Полезна информация ! Ще я проверя. Аз живея в района.
Той добър доктор ли е Василев ?
Аз съм била при Марков в Онкологията и Иванов в Токуда.

Общи условия

Активация на акаунт