"Чужбински" мами, хайде на среща през есента/зимата

  • 1 838
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 780
А някой ще си бъде ли в България през късната есен (след 10 октомври) и по Коледните празници????

Последна редакция: чт, 15 сеп 2005, 16:00 от rosa

# 1
  • Мнения: 102
А някой ще си бъде ли в България през късната есен (след 10 октомври) и по Коледните празници????
А3 ще съм в БГ от 18 септември до 14 октомври.От София съм и не ни се и очертава мърдане от там.
Ако има още поокъсняли чужбински мами,може да спретнем една срещичка,че като гледам сега какви купони си правят мамите в БГ,тайничко им 3авиждам.

# 2
  • Мнения: 780
А някой ще си бъде ли в България през късната есен (след 10 октомври) и по Коледните празници????
А3 ще съм в БГ от 18 септември до 14 октомври.От София съм и не ни се и очертава мърдане от там.
Ако има още поокъсняли чужбински мами,може да спретнем една срещичка,че като гледам сега какви купони си правят мамите в БГ,тайничко им 3авиждам.
Аз не съм от София и при положение, че пристигаме на 10 окт. едва ли ще ни е до пътуване до София толкова скоро.  Wink Следващия път, Борели!  Hug

# 3
  • Мнения: 2 032
А някой ще си бъде ли в България през късната есен (след 10 октомври) и по Коледните празници????
Аз мисля към края на Ноември да се замъкна там с децата, така че, живот и здраве, целия декемри ще съм в Бълхария. От Пловдив съм, така че (да живеят бабите дето ще гледат децата) лесно мога да дойда до София, ако там ще е сбирката. Абе знам, че е рано отсега да се планира, ама да си кажа.

# 4
  • Мнения: 1 278
Хехе, от първи октомври нататък все ще има поне с една да се срещнете, когато и да дойдете  Grinning  Hug

# 5
  • Мнения: 2 032
Хехе, от първи октомври нататък все ще има поне с една да се срещнете, когато и да дойдете  Grinning  Hug
Чудесно, чакам, аз към края на Ноември смятам да отида до БГ с децата.

# 6
  • Мнения: 780
Хехе, от първи октомври нататък все ще има поне с една да се срещнете, когато и да дойдете  Grinning  Hug
Чудесно, чакам, аз към края на Ноември смятам да отида до БГ с децата.

 newsm68 newsm44 newsm68 Дано времето да позволява пътуване из страната, непременно ще дойдем до София! Много ми се иска лично да се запозная с колкото може повече мами от форума!  Hug И техните дечковци разбира се!  Heart Eyes

# 7
Mnogo se radvam 4e otkrich tozi forum.

Az ste letj na4aloto na oktomvri do sofia. Moze da vidja njkoj to mamite eventualno.
Vidjch 4e ima i mama ot berlin. Nie ziveem v potsdam moze i da se sre6nem i da se zapoznaem Laughing

Prijeten den na vsi4ki

# 8
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Аз Ще летя най - вероятно на 17 ноември за София.Така ,4е след 20 който иска може да се среЩнем Wink

# 9
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
летиме сега в неделя и ще останем до 7 октомври....с Борели вече си чукнахме среща....чакаме още желаещи.... Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 964
Завиждам ви smile3518 и аз искам да си дойда в БГ но немога.С всеки изминал ден корема ми расте като балон за пътувания одвъд океана не мога и да мечтая.Надявам се лятото като се родят бебетата,ама и тогава ще е трудно с близнаци на 4-5 месеца на път newsm78 ще видим.

# 11
  • Bristol
  • Мнения: 9 359
Февруари, живот и здраве, се прибираме за 2 седмици на ски Wink хайде кои са мераклии  Sunglasses

# 12
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Аz летя на 3. ноември zа София. Само неzнам, дали ще имам въzможност zа срещи.

# 13
  • Мнения: 1 215
Аз съм в СОфия до 26 ноември, ако някой иска да се срещнем с най- голямо удоволствие. А съм и в центъра, така че е мноооого лесно.

# 14
  • Мнения: 2 032
Такааа, който скоро ще е в Бг (аз, живот и здраве, ще съм от 19 Ноември до Нова Година, тра-ла), да каже на лични, да раменим телефони.

Общи условия

Активация на акаунт