Уши, нос, гърло - гр. София

  • 677 031
  • 792
  •   1
Отговори
# 750
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
"Гамафлорин" предполагам е гранофорин? Зеленото?

# 751
  • Мнения: 1
Ами за кортикостероидите съм съгласна, дори хич не трябва да се ползват. Аз съм си намерила решение, което не включва нито купуване на антихистамини, нито кортикостероиди и е възможно най-безопасното. Варианти има и различни избори има. Не искам обаче тук да навлизам в подробности, защото веднага ще се счете за реклама.
Хубаво е щом на вашето семейство действат добре антихистамините - организми много, реакции много. Simple Smile
Ама изместваме малко темата май Simple Smile

# 752
  • Мнения: 178
Здравеййте.Нямам идея въпроса ми за тук ли е но имам нужда от помощ и питам НЯКОЙ ПОЛЗУВАЛ ЛИ Е ИНТЕЛИГЕНТНИЯ СЛУХОВ АПАРАТ ЗА ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА СЛУХА . Ако знаете нещо по въпроса моля споделете.Искам да си купя.Имам два стандартни но не ми помагат а сега видях този. Моля за отговор.

# 753
  • Мнения: 178
Моля за мнение за слуховия апарат ИНТЕЛИГЕНТНИЯ СЛУХОВ АПАРАТ   на  проф.Дешан за възстановяване на слуха.

# 754
  • Мнения: 20 127
Здравейте,  и аз да попитам тук за добър унг за София. От известно време ми се появи заглъхване и шум в едното ухо. То даже си е един метално пищене ..Angry
Всъщност, не зная при унг или отоневролог трябва да се отиде Thinking

# 755
  • софия
  • Мнения: 4 180
Аз съм много доволна от д-р Златков от Токуда, много добър унг доктор е. Имах проблем с ухото, ходих при 4 лекаря в 4 различни болници ,докато накрая не отидох при него -само той установи какво ми е. Така че ти го препоръчвам.

# 756
  • Мнения: 20 127
Благодаря Дариела!
Какво се оказа при теб?

# 757
  • софия
  • Мнения: 4 180
Оказа се, че имам киста в ухото. Останалите  4 лекаря, при които ходих, ми казваха все, че нищо няма и може би съм настинала и от това ме боли. Д-р Златков ми откри кистата, записа ми час за друг ден, в който ми я премахна и оттогава нямам никакви болки в ухото.

# 758
  • София
  • Мнения: 1 040
С направление или платено е при Златков? Мерси

# 759
  • софия
  • Мнения: 4 180
С направление или платено е при Златков? Мерси

Савина, не може с направление при него, защото е завеждащ отделението - аз като ходих беше 50 лева прегледа, това беше преди около половин година. Доколкото знам още е толкова.

# 760
  • Мнения: 13 523
С направление или платено е при Златков? Мерси

Савина, не може с направление при него, защото е завеждащ отделението - аз като ходих беше 50 лева прегледа, това беше преди около половин година. Доколкото знам още е толкова.
55лева е таксата за платен прием при специалист в Токуда.

# 761
  • София
  • Мнения: 2 228
С направление или платено е при Златков? Мерси

Савина, не може с направление при него, защото е завеждащ отделението - аз като ходих беше 50 лева прегледа, това беше преди около половин година. Доколкото знам още е толкова.
55лева е таксата за платен прием при специалист в Токуда.

Януари беше все още 50. Пак ли са вдигнали? Брей..

# 762
  • Мнения: 13 523
Имам записан час за 19.03, ще потвърдя тогава. Когато си записвах , попитах и така ми казаха.

# 763
  • Мнения: 13 523
Имам записан час за 19.03, ще потвърдя тогава. Когато си записвах , попитах и така ми казаха.
Самоцитирам се, за да потвърдя вдигната е таксата за преглед на 55 лв.. За съжаление д-р р Кюлев не намери проблем при мен свързан с УНГ. Търсенето на причината за болката в ухото ми продължава, защото явно идва от другаде.

# 764
  • София
  • Мнения: 1 040
Благодаря Hug

Общи условия

Активация на акаунт