Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 216 843
  • 5 679
  •   1
Отговори
# 1 590
  • Мнения: 6 206
не знам какво ще правиш, обаче на Малинова й нямам доверие, пълна лисица

# 1 591
  • Мнения: 0
Изчетох почти цялата тема и стигнах до извода, че в Пловдив НЯМА добри АГ специалисти  Joy Май ще трябва да се насоча към друг град  newsm78 или държава  newsm78  ... А съпругът ми каза, че ще ме прати при баба ми на село да ме изражда  hahaha

Последна редакция: нд, 04 сеп 2011, 12:35 от marieanne78

# 1 592
  • Мнения: 6 206
ами не си далече от истината
моли се да нямаш проблеми и тогава и баба ти ще се оправи и дори може да я похвалиш в темата

# 1 593
  • Мнения: 9 077
.:.Stef.:. при доктор Даскалов мисля да раждам секцио исках да питам шие или слага аграфия и дали обраща внимание след операцията следи ли състоянието ти или който е на смяна.
Не съм Стеф, но да си кажа  Mr. Green
Не бях с аграфи, а с конец. Обръща много внимание преди, по време на и след секциото - лично той идва всеки ден в болницата сутри и вечер да види как си.
И аз бих написала същото Simple Smile
Много съм доволна как ме обгрижваше по време на престоя ми в Селена, а и трябва да отбележа, че при мен се наложиха малко по-чести посещения, защото ми се появи леко възпаление на раната (коремът ми беше се спуснал надолу доста и притискаше, буквално захлупваше раната, в следствие на което малко се възпали и трябваше по-стриктно следене и третиране с АБ спрей). Самото секцио мина прекрасно, дори смея да кажа, че беше весело, пак благодарение на екипа и на д-р Даскалов. Мисля, че няма да сбъркаш с избора си на лекар. Но най-важното е ти как го чувстваш, дали му имаш доверие и т.н.
Пожелавам ти леко раждане и здраво бебче Hug

# 1 594
  • Мнения: 33
Здравейте на всички мами, моля да ми помогнете с информация относно Университетска клиника по АГ св. Георги. Дали някоя от Вас е проследявала бременността си и е раждала там и при кой от АГ лекарите. Ето списъка на специалистите
д-р Малинова
д-р Димитракова
д-р Корсемов
д-р Керезиев.
За всеки от тях е писано в Темата , но за Клиниката  няма инфо.

Много Ви благодаря

Аз съм пацентка на д-р Б. Керезиев. Изключително доволна съм както от отношението, така и от лекарските му качества. Препоръчала съм го и на доста мои познати и няма разочаровани за щастие Simple Smile
Тъй като имам впечатления и от работата на Малинова и Димитракова - НЕ бих ти ги препоръчала. А за Корсемов - не съм сигурна дали работи още във ВМИ. Ако те интересува нещо повече, пиши на ЛС Simple Smile

# 1 595
  • Мнения: 1 666
Здравейте на всички мами, моля да ми помогнете с информация относно Университетска клиника по АГ св. Георги. Дали някоя от Вас е проследявала бременността си и е раждала там и при кой от АГ лекарите. Ето списъка на специалистите
д-р Малинова
д-р Димитракова
д-р Корсемов
д-р Керезиев.
За всеки от тях е писано в Темата , но за Клиниката  няма инфо.

Много Ви благодаря

Моя приятелка ражда при Корсемов, съвсем случайно се падна той на смяна. С две изречения-останала част от плацентата наложи 2-дневно кръвопреливане и ревизия 2 дни след раждането,при пълно нехайство от страна на лекаря по време на цялото раждане.Зашил я е "на живо" като я е обиждал през цялото време,дори й се скарал да не го ритала, явно инстиктивно е трепнала с крак,което вярвам ,че е най-малката реакция на такава болка. В последствие ще се наложи и да я шият наново в най-скоро време. Като заключение- бягай далеч! Леко раждане!  Peace

# 1 596
  • Мнения: 29
С риск да се повтарям но д.р Крумов работи ли във ВМИ?Моля също за инфо при него ще мога ли да си проследя цялата бременност и има ли договор със ЗК?Мисля че аз ще бъда от графата рискова бременна защото съм на 37 г. втора бременност и да ви кажа честно много ме е страх.Още съм в 5 г.с и не съм посетила гинеколог защото искам гинеколога при когото ще раждам ако всичко е на ред да ми следи и бременността.Много държа да работи във ВМИ там родих първото си дете и бях много доволна но лекарката при която раждах вече е пенсионерка .Моля помогнете ми Praynig

В Медлайн работи,има частен кабинет на гранда 0888351435,можеш да питаш по телефона къде изражда.
Доколкото знам Крумов в момента е в Медлайн.
А Болница "Медлайн" за сега нямат родилно, но дали Д-р Крумов изражда на друго място, не зная.

# 1 597
  • Пловдив
  • Мнения: 272
д-р Крумов изражда в Селена

# 1 598
  • Мнения: 20
Здравейте момичета,някой да е раждал при доктор Димитрова в ВМИ на пещерско?Ще съм благодарна да чуя отзиви Simple Smile

# 1 599
  • Мнения: 0
sisindora, една моя приятелка е раждала при нея, случайно се е паднала д-р Димитрова. Приятелката ми е много доволна от нея, държала се е професионално и внимателно, без изобщо да я познава, а е било 2 часа през нощта. Друга моя приятелка е лежала във ВМИ за задържане и Димитрова й е била наблюдаващия лекар, та тя каза, че била доста "строга", но то и така е трябвало, защото е искала да си тръгва преди да я изпишат ...

# 1 600
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Здравейте момичета,някой да е раждал при доктор Димитрова в ВМИ на пещерско?Ще съм благодарна да чуя отзиви Simple Smile
Аз раждах при нея и съм доволна. 3 месеца след това обаче моя приятелка също имаше уговорка с нея за раждане. По някое време през раждането докторката е изчезнала  Confused и в крайна сметка приятелката ми роди само с акушерката на смяна.
Та май е добър специалист, но й идват в повече пациентите и не смогва  newsm78

# 1 601
  • Мнения: 219
sisindora, аз раждах при Димитрова.Нямахме уговорка просто тя беше на смяна.Доволна съм-да строга е, но ако слушаш какво иска от теб няма да имаш никакви проблеми.

# 1 602
  • Мнения: 6 206
мога да кажа за димитрова, че е истински специалист и още повече истински човек
това че е изчезнала по време на раждането е било със сигурност, защото някъде някоя девойка без уговорка е била в критична ситуация
а тя е от малкото доктори, които не делят тези с уговорка и без
но вярвай ми, ако при приятелката беше се появила и най-малка индикация за проблем, тя щеше да се върне веднага

димитрова е доктор, на който може да се разчита на 100 процента
да, и тя е допускала грешки, но всеки друг на нейното място отдавна щеше да е в психиатрия

аз съм й се обаждала за по никое време, че моя позната ражда и не може да се свърже с доктора с който има уговорка и тя е взимала отговорност и реагирала буквално за минути

в съвсем личен план мога да кажа, че освен че чисто професионално свърши безценна работа при износването на момичето ми, също и със "строгостта" си ми вдъхна толкова сили и кураж, а принципно аз съм силния човек в общуването с другите и аз ги мотивирам...
когато започна да следи бременността ми, наясно с огромните рискове и проблеми, ми каза "това бебе ще го износим."
никой доктор никога преди това не се беше ангажирал така
неслучайно съпругите на доктори, които познавам в огромен процент избират да родят точно при нея
а строгостта й  често се тълкува погрешно. истината е, че тя е наистина заета и няма време, сигурно и сили, за излишни приказки. но каквото трябва да го каже, винаги го казва.

да, знам, че ще се каже за случая с изпуснатото бебе. от уважение към мъката на момичето не съм изказвала категорично мнение досега.
истината обаче е, че това е единственият доктор /гинеколог/, на който имам пълно доверие.

# 1 603
  • Мнения: 273
Бебето не е изпуснато - абрупцио (пълно отлепване на плацентата) е най- тежкото усложнение в гинекологията, което е внезапно и непредвидимо. След като е непредвидимо, е трудно предотвратимо. Истината е, че при такива усложнения трудно се спасява жовотът на майката, а още по - трудно - матката. В случая са спасени и двете.
Димитрова е прекрасен лекар.   bouquet

# 1 604
  • Мнения: 20
Много ви благодаря момичета   bouquet,смятам и аз да родя, живи и здрави ,при нея Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт