Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 212 542
  • 5 671
  •   2
Отговори
# 510
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

Здравейте момичета и от мен!!!
Да изкажа и аз моето мнение. Преди ходих при Паскалева, оставам без коментар.
 

Мисля, че е коректно да изкоментираш.Така ще помогнеш на момичетата тук при избора им.

# 511
  • Мнения: 3 453
Люба,
аз лежах в една стая с момиче, нераждала с много голяма миома. Оперира я доц. Пехливанов и успя да запази матката. Той е завеждащ "Консервативна гинекология" в Хирургиите на Пещерско и знам, че е един от най-добрите в оперативната гинекология.

   Страхотен е.И аз имам прекрасни впечатления от него!

# 512
  • Пловдив
  • Мнения: 926
Люба,
аз лежах в една стая с момиче, нераждала с много голяма миома. Оперира я доц. Пехливанов и успя да запази матката. Той е завеждащ "Консервативна гинекология" в Хирургиите на Пещерско и знам, че е един от най-добрите в оперативната гинекология.

   Страхотен е.И аз имам прекрасни впечатления от него!
Така е, той ми следи бременността и благодарение на неговите съвети износих второто си бебе до края на 9-ти месец.

# 513
  • Мнения: X
Благодаря Ви момичета,  bouquet...вече е решен проблема с миомата/за съжеление не по най-добрия начин,но  нямаше време близката ми да се прибере в Бг/, ако някой друг има  такъв проблем-поне ще има вече готова информация.

# 514
  • Мнения: 140
Здравейте, момичета!Искам да попитам нещо.На много места чета и никъде не видях да споменавате др.Кръшков за 4D специалист, а Топалова/, която следи бременността ми/ ми препоръчва именно него, дали защото не и е колега?Мога ли да се доверя на прегледа му, или да отида и при някой друг , тъй като имам  основателна причина да изисквам прецизна фетална морфология.

# 515
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Аз нямам отзиви за д-р Кръшков , но ти избираш къде да направиш ФМ.Аз я правих в София , но за Пловдив съм чувала добри отзиви за д-р Даскалов.

# 516
  • Мнения: 232
Аз бях при д-р Кръшков, е, бебка не се е родила още, но съм доволна от продължителността на прегледа и от това, което гледахме.

# 517
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
djidjii аз съм  правила ФМ при Даскалов , знам също че Корсемов от ВМИ е много добър на 4Д

# 518
  • Пловдив
  • Мнения: 926
Правила съм си ФМ при д-р Корсемов, доц. Малинова, д-р Иванчева. Доволна съм от Корсемов, подхожда изключително професионално и отговорно.  Peace

# 519
  • Мнения: 3 453
  Аз правих ФМ при Даскалов.Много добре мина.50 мин траеше всичко и направо не усетих как мина времето.

# 520
  • Мнения: 224
Аз да кажа как мина моят час при д-р Паскалева, отидох и споделих проблема си, не ми беше идвала менструацията от близо 3 месеца, естествено бях направила тест за бременност, и между другото точно в деня, в който имах час при нея ми дойде  ooooh!, обясних проблема си и какво и от кой ми е било предписвано преди, веднага ми предписа изследвания на хормони и преглед при ендокринолог, беше любезна, но поради посочената по-горе причина не можеше да ме прегледа, така че нямам наблюдения за това.  Peace Дано само успее да разреши проблема ми.  Sad Praynig
Взе ми 20 лв., в случай, че някой се интересува от цени.  Peace    bouquet

# 521
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
lsweety мога да ти кажа , че е направила всичко необходими като за начало .Аз бях със същия проблем като теб  -не ми идваше редовно и гинеколога , при когото ходех (не е доктор Паскалева) ми изписваше Дуфастон , но  така не лекувахме проблема .Загубих цяла година в пиене на хапчета за предизвикване на цикъл, вместо да изследваме хормони и да намерим проблема. ooooh! newsm78

# 522
  • Мнения: 38
Здравйте момичета!Да ви попитам пак нещо.Навсякъде чета,че ранната ФМ се прави 11-13 г.с.Аз сега сам в 11 седмица,но така се случиха нещата,че на консултация ще се записвам чак началото на юни(иначе съм ходила на часно,за да се уверя,че всичко е наред).И сега нямам лекар с които да се посаветвам за тази ФМ,добре ли е да се направи,каде се прави тук в Пловдив,колко струва?Моля Ви дайте ми някакав съвет и евентуално координати на кого да званна за се запиша,че още малко и ще изтърва срока.Много съм притеснена,благодаря Ви!

# 523
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
sladkaborovinka   аз ходих на ФМ при Даскалов в 14 седмица . Тази ранната ФМ ми струваше 55 лв ,колкото е прегледа при него . Доволна съм, разгледахме подробно  всички органи на бебето   за около 50 мин . ФМ можеш да  направиш и във ВМИ . Чувала съм добри отзиви за Корсемов.

# 524
  • Мнения: 38
Ако си направя сега ранната ФМ и после едно 4Д,това достатъчно ли е за откриване на малформации на плода? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт