Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 469
  • 5 679
  •   4
Отговори
# 600
  • Мнения: 1 900
Троянчев, МЦ Тримонциум Peace

# 601
Бих искала да изкажа своите благодарности на д-р Порязов за вниманието и времето, което ми отдели на безплатните прегледи във ВМИ. Откри ми малка киста на яйчника. Усъмних се в началото, но и видеозонът, който ми направиха на другия ден, потвърди големината, за която и той ми каза. Благодаря му, че ми препоръча  да изследвам дали не е злокачествена  и ми даде противозачатъчни. Ходих и на други лекари с много повече опит – побързаха да ме попитат първо дали имам пари за операция.

# 602
  • Мнения: 28
За задържане можеш да отидеш в отделението по"Стерилитет и инфертилитет" в Окръжна болница-на 4ет.Там може и направо да те хопитализират.Не искат направление-отиваш,преглежда те който е там в момента и преценяват ситуацията./Не мога да ти кажа със сигурност кои доктори работят там в момента,че скоро не ми се е налагало да ги посещавам,но повечето са добри/
Там работи и доктор Заимов-има и 4астен кабинет до църквата Св.Георги .Тои водеше моята бременност.Преди това имах спонтанен аборт-опита вси4ко 4овека ама така било ми писано.Доктора е много добър препоръ4вам ви да се убедите ли4но.

# 603
Мога да вметна и аз едно предложение
Кабинета на доктор Дишлийски в Пловдив, Кичук Париж / Халите

# 604
  • Мнения: 1 380
Момичета, може ли някой да ми даде информация дали д-р Топалова работи по ЗК - става въпрос за преглед, цитонамаска. Peace

# 605
  • Мнения: 1 900
Май не Peace

# 606
  • Мнения: 1 380
Валерия, тъй като видях, че си била пациентка на д-р Паскалева, можеш ли да ми кажеш горе-долу цената за такъв профилактичен преглед ... чух, че при Топалова вече е 50лв.

# 607
  • Пловдив
  • Мнения: 87
                          Искам да попитам дали Д-р Кръшкова работи със здравна каса и къде им е частния кабинет и сега дали в селена работи или ДКЦ 2 Благодаря ви предварително спешно искам да си сменя АГ в 4 месец съм и не съм доволна при която ходя сега аз днеска бях на преглед при нея гледаше ме на видеозон питах как е бебето питах за пола кога ще може да ми каже не че има значение това, но си питах, а тя като  ми вика искаш много да знаеш много си любопитна, а бе въобще не съм доволна от нея нищо не обеснява думите и с ченгел трябва да им ги вадя Д-р Маргарита Киранова ми е сега АГ на Понеделник пазара се намира не ходете при нея за ваше добро е и най- вече за рожбата ви.  
[/quote]

Аз пък останах много доволна от д-р Киранова. Три бременности ми е водила и три здрави и хубави деца си имаме, благодарение на нея. Никога не е отказвала да ми обясни нещо, за което съм попитала.
Относно д-р Минев, първото раждане ми беше при него и не останах с особено добри впечатления.
Благодаря и на д-р Кунчев, който е много добър специалист.

# 608
  • Мнения: 1 900
Валерия, тъй като видях, че си била пациентка на д-р Паскалева, можеш ли да ми кажеш горе-долу цената за такъв профилактичен преглед ... чух, че при Топалова вече е 50лв.
Незнам точно цифра, не искам нищо да ти казвам понеже ще те заблудя.  Hug

# 609
  • Мнения: 2
Знаете ли нещо за д-р Димитър Йончев. Добър лекар-гинеколог ли е. Трябва ми добър лекар за бременост и раждане, и не знам към кой от всичките да избера.

# 610
  • Мнения: 7
здравейте,скоро някоя дама ходила ли е при д-р Георги Крумов,разбрах ,че работи в медлайнклиниката,отзиви имате ли от там?благодаря

# 611
  • Мнения: 802
Знаете ли нещо за д-р Димитър Йончев. Добър лекар-гинеколог ли е. Трябва ми добър лекар за бременост и раждане, и не знам към кой от всичките да избера.

 Аз ходя при Д-р Йончев и той ми направи секциото в Окръжна .
 Доволна съм от него .

# 612
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
А може ли някой да ми каже колко ще излезе един аборт и при кого е най-добре да отида за тази интервенция?

# 613
Здравйте искам да питам някой има ли информация за доктор Коларов? Какви са ви впечетленията от него? Благодаря предварително.

# 614
  • Мнения: 1 900
Здравйте искам да питам някой има ли информация за доктор Коларов? Какви са ви впечетленията от него? Благодаря предварително.
Дано не те подведа, но не са ми лоши впечатленията от Коларов. Присъства на раждането ми понеже трябваше той да вземе стволови клетки и всичко мина ок. Любезен е човека. Дано някой сподели повече. Peace

Общи условия

Активация на акаунт