Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 212 649
  • 5 671
  •   1
Отговори
# 645
  • Пловдив
  • Мнения: 585
А за някой друг от ВМИ можете ли да кажете отзиви? На всички ли се плаща? Не може ли просто да се почерпи на мен това с парите под маса хич не ми харесва.

# 646
  • Мнения: 6 206
Е, какво ще кажеш - докторе, дайте да родя при Вас, пък после ще почерпя!  Simple Smile
Отиваш си и си раждаш - там се раждат много бебета всеки ден, далеч не всичките са  с уговорка.
Винаги има един доктор на смяна, който е най в час. Ако се закучат нещата, ще те поеме той.
Миналата година попаднах там по спешност и нямаше възможност да се свързвам с никой, който познавах първите няколко часа.
Освен простотията на акушерките, друго нямам какво да кажа, лекарите се отнесоха много професионално и въпреки, че д-р Димитрова много я плюете тук, ме видя за пръв път и си свърши перфектно жената работата. Д-р Паскалева беше в отпуск.

# 647
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Е, какво ще кажеш - докторе, дайте да родя при Вас, пък после ще почерпя!  Simple Smile

Не мен това ме въмущава. Не мисля, че трябва да им обяснявам каквото и да било. Просто за мен е важно, че те са длъжни да ме прегледат. Аз никого не плюя, лежах заради контракции и видях, че всички са големи професионалисти, но не желая да давам пари. Не го намирам за редно това е всичко. Бих ги почерпила от човечност накрая.

# 648
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

Не мен това ме въмущава. Не мисля, че трябва да им обяснявам каквото и да било. Просто за мен е важно, че те са длъжни да ме прегледат. Аз никого не плюя, лежах заради контракции и видях, че всички са големи професионалисти, но не желая да давам пари. Не го намирам за редно това е всичко. Бих ги почерпила от човечност накрая.

Aми няма проблем.Изтичат ти водите , отиваш в болницата  и раждаш.По всяко време има доктор . После ,ако си доволна го почерпи Peace.Никой няма да  ти поставя условия при постъпването колко да дадеш , за да родиш.Нали ходи на работа и получава заплата точно затова.

# 649
  • Пловдив
  • Мнения: 926
Е, какво ще кажеш - докторе, дайте да родя при Вас, пък после ще почерпя!  Simple Smile

Не мен това ме въмущава. Не мисля, че трябва да им обяснявам каквото и да било. Просто за мен е важно, че те са длъжни да ме прегледат. Аз никого не плюя, лежах заради контракции и видях, че всички са големи професионалисти, но не желая да давам пари. Не го намирам за редно това е всичко. Бих ги почерпила от човечност накрая.
Не може да се уговориш с лекар, който да е на твое разположение 24 - часа в денонощието и да го "почерпиш" .
Ако отидеш без уговорка, никой няма да те върне, нито пък ще останеш непрегледана.
Аз имах уговорка да се обадя на лекар, но той не успя да дойде и затова не съм плащала нищо.
Почерпихме екипа, който присъства на раждането и това е. Не попаднах на най-внимателна лекарка, нооо пък ме заши перфектно и нямах никакви проблеми с възстановяването.
Истината е, че отидох да раждам там само заради неонатолозите и всичко друго беше без значение за мен.

# 650
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Благодаря ви момичета. Това е важното за мен  Hug

Последна редакция: чт, 03 сеп 2009, 12:29 от xelita

# 651
  • Мнения: 1 715
Точно затова ми направи добро впе4атление Паскалева.Няколко пъти попитахме с мъжа ми за сума,която трябва да и платим,все пак се ангажира да ме изражда. Тя се усмихна и каза,4е с пациентите не се пазари,4е раждането е напълно безплатно,а ако аз живот и здраве вси4ко е нормално и съм доволна ,ще по4ерпя.А ве4е аз съм си решила,4е ще и дам някаква сума,каква незнам,само вси4ко да е наред.Но самата тя,за пари не говори.Рядко се срещат такива доктори в днешно време.

# 652
  • Мнения: 1 900
Да такава си е Паскалева, с никой не говори за някаква сума която трябва да плащиш ако се ангажира с раждането.  Peace Рядко срещано Grinning

# 653
Привет на всички,имам молба към Анели,спомена нещо за ендокринолог,ако можеш да напишеш името му и координатите,аз съм с Хашимото и мисля,че съм те меркала в Хашимотската тема newsm78,понеже съм от Пловдив,ходила съм при дрНончев,приятен човек,ако може и някои друг да сподели за еднокр-гинеколог,следял бременността с Хашимото,при мен още няма такава за съжаление baby_neutral

# 654
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Привет на всички,имам молба към Анели,спомена нещо за ендокринолог,ако можеш да напишеш името му и координатите,аз съм с Хашимото и мисля,че съм те меркала в Хашимотската тема newsm78,понеже съм от Пловдив,ходила съм при дрНончев,приятен човек,ако може и някои друг да сподели за еднокр-гинеколог,следял бременността с Хашимото,при мен още няма такава за съжаление baby_neutral

Аз посещавам доцент Орбецова , телефон за връзка с нея:032/968855

# 655
Здравейте!

Някой може ли да ми сподели впечатления от Д-р Румяна Христова-Патрикова???Утре съм на профилактичен преглед при нея за първи път...а и ако има някой може да сподели актуални цени (без здравна каса) на преглед и ехограф??? Мерси много предварително!

# 656
  • Мнения: 1 900
Здравейте!

Някой може ли да ми сподели впечатления от Д-р Румяна Христова-Патрикова???Утре съм на профилактичен преглед при нея за първи път...а и ако има някой може да сподели актуални цени (без здравна каса) на преглед и ехограф??? Мерси много предварително!
Незнам до колко са актуални, но тук има цени. Peace
http://www.dr-hristova.com/favores.php

# 657
Благодаря за отговора...цените в сайта са си актуални...Много разбрана и внимателна жена - гласувам с 2 ръце за нея !

# 658
  • Мнения: 76
Здравейте!
Може ли някой да ми сподели мнение за д-р Сърбакова, работи във 2ра градска.
Благодаря предварително!  Wink

# 659
  • Мнения: 251
Някакви отзиви за Д-р Камен Ямаков?
И аз да помоля за информация! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт