Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 216 032
  • 5 674
  •   2
Отговори
# 870
  • Мнения: 2
Здравейте момичета.Някой ходил ли е при д-р Мария Шишкова гинеколог в МЦ Капана и какво ви е мнението за нея

# 871
  • Мнения: 156
не вярвам
Медикус Алфа, сега май са се приеименували на Медлайн Клиник, ....

Не, различни клиники са, Медлайн е на братя Енчеви:
http://www.medlineclinic.bg/



Медикус Алфа са Юнайтед Медикал в момента.

# 872
  • Мнения: 1 230
Здравейте момичета.Някой ходил ли е при д-р Мария Шишкова гинеколог в МЦ Капана и какво ви е мнението за нея
Ходила съм и не я препоръчвам. Сравнително внимателно работи, но не ми излекува проблема и е леко безхаберна към вторични и контролни прегледи. Отначало ми направи добро впечатление, като ходих на профилактичен и реших  да се лекувам при нея, но ...
Ако не държиш да е в Капана - ходих при Мерджанов и съм доволна - има добра апаратура, внимателен е и следи лечението /не просто да си вземе парите от здравна каса и да бяга/  Peace

# 873
  • Мнения: 2
Здравейте момичета.Някой ходил ли е при д-р Мария Шишкова гинеколог в МЦ Капана и какво ви е мнението за нея
Ходила съм и не я препоръчвам. Сравнително внимателно работи, но не ми излекува проблема и е леко безхаберна към вторични и контролни прегледи. Отначало ми направи добро впечатление, като ходих на профилактичен и реших  да се лекувам при нея, но ...
Ако не държиш да е в Капана - ходих при Мерджанов и съм доволна - има добра апаратура, внимателен е и следи лечението /не просто да си вземе парите от здравна каса и да бяга/  Peace
Бях се спряла на нея да ми следи брененноста понеже до сега само при нея съм ходила(2 пъти) и други не познавам/от скоро съм в Пловдив/ Първата ми консултация мина за 3 минути не знам дали това нормално но не останах много доволна от вниманието и

# 874
  • Мнения: 793
Здравейте момичета.Някой ходил ли е при д-р Мария Шишкова гинеколог в МЦ Капана и какво ви е мнението за нея
Ходила съм и не я препоръчвам. Сравнително внимателно работи, но не ми излекува проблема и е леко безхаберна към вторични и контролни прегледи. Отначало ми направи добро впечатление, като ходих на профилактичен и реших  да се лекувам при нея, но ...
Ако не държиш да е в Капана - ходих при Мерджанов и съм доволна - има добра апаратура, внимателен е и следи лечението /не просто да си вземе парите от здравна каса и да бяга/  Peace
Бях се спряла на нея да ми следи брененноста понеже до сега само при нея съм ходила(2 пъти) и други не познавам/от скоро съм в Пловдив/ Първата ми консултация мина за 3 минути не знам дали това нормално но не останах много доволна от вниманието и
Тя НЕ е човека за следене на бременност. Аз също бях ходила при нея 3 пъти (преди да забременея). Записах се при нея да ми следи бременността,на 2рия месец се отказах. Прокървих и тя отказа да ме приеме,защото този месец вече съм ходила,каза да изчакам 15 дни и тогава може да ме прегледа (когато влезем в нов месец) #2gunfire  Отказах се разбира се.
3 мин. е НЕдостатъчно за консултация на бременна. Peace

# 875
  • Мнения: X
Здравейте момичета.Някой ходил ли е при д-р Мария Шишкова гинеколог в МЦ Капана и какво ви е мнението за нея
Ходила съм и не я препоръчвам. Сравнително внимателно работи, но не ми излекува проблема и е леко безхаберна към вторични и контролни прегледи. Отначало ми направи добро впечатление, като ходих на профилактичен и реших  да се лекувам при нея, но ...
Ако не държиш да е в Капана - ходих при Мерджанов и съм доволна - има добра апаратура, внимателен е и следи лечението /не просто да си вземе парите от здравна каса и да бяга/  Peace
Бях се спряла на нея да ми следи брененноста понеже до сега само при нея съм ходила(2 пъти) и други не познавам/от скоро съм в Пловдив/ Първата ми консултация мина за 3 минути не знам дали това нормално но не останах много доволна от вниманието и
Тя НЕ е човека за следене на бременност. Аз също бях ходила при нея 3 пъти (преди да забременея). Записах се при нея да ми следи бременността,на 2рия месец се отказах. Прокървих и тя отказа да ме приеме,защото този месец вече съм ходила,каза да изчакам 15 дни и тогава може да ме прегледа (когато влезем в нов месец) #2gunfire  Отказах се разбира се.
3 мин. е НЕдостатъчно за консултация на бременна. Peace
Още едно отрицателно менение за тази лекарка.

# 876
  • Мнения: 31
Здравейте момичета.Някой ходил ли е при д-р Мария Шишкова гинеколог в МЦ Капана и какво ви е мнението за нея
Здравей!
Аз ходих при една докторка и тя е с тази фамилия но не съм сигурна дали става въпрос за същата.Аз я посетих в военна болница,ако е тя да ти кажа честно изключително съм недоволна,тя е от докторите които:
'' дай да те пробваме с тия лекарства,пий ги ако не стане ела пак и ще видим''
Тези доктори които лекуват наслуки за мен са за убиване,без изследвания без нищо,никога не бих им се доверила,дори и да става въпрос за не до толкова сложни неща

# 877
  • Мнения: 0
niko11, аз в момента тъкмо влизам в 8 месец и откакто съм бремена съм при д-р Мария Николова. Раждах и първата си дъщеря при нея във Втора градска- сега като забременях не се поколебах и веднага се записах при нея. Изключителен специалист, много е внимателна и предразполага, обяснява всичко подробно, каквото и да попиташ. Съветвам те поне да отидеш и да поговориш с нея, а после сама да прецениш
Тази д-р Николова, същата ли е която е работила в МЦ "Капана" и в Торакс? Моля за повече инфо за нея - в интернет няма почти нищо за нея, освен противоречивите мнения от http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=31654.0
Интересувам се от мнения и повече инфо за д-р Кунчев - ако някой е бил при него, моля да сподели.

# 878
  • Мнения: 1 230
Здравейте момичета.Някой ходил ли е при д-р Мария Шишкова гинеколог в МЦ Капана и какво ви е мнението за нея
Здравей!
Аз ходих при една докторка и тя е с тази фамилия но не съм сигурна дали става въпрос за същата.Аз я посетих в военна болница,ако е тя да ти кажа честно изключително съм недоволна,тя е от докторите които:
'' дай да те пробваме с тия лекарства,пий ги ако не стане ела пак и ще видим''
Тези доктори които лекуват наслуки за мен са за убиване,без изследвания без нищо,никога не бих им се доверила,дори и да става въпрос за не до толкова сложни неща

Точно тя е  #Cussing out

# 879
  • Мнения: 31
Здравейте момичета.Някой ходил ли е при д-р Мария Шишкова гинеколог в МЦ Капана и какво ви е мнението за нея
Здравей!
Аз ходих при една докторка и тя е с тази фамилия но не съм сигурна дали става въпрос за същата.Аз я посетих в военна болница,ако е тя да ти кажа честно изключително съм недоволна,тя е от докторите които:
'' дай да те пробваме с тия лекарства,пий ги ако не стане ела пак и ще видим''
Тези доктори които лекуват наслуки за мен са за убиване,без изследвания без нищо,никога не бих им се доверила,дори и да става въпрос за не до толкова сложни неща

Точно тя е  #Cussing out
Simple Smile май и теб така те е лекувала....?

# 880
  • Мнения: 1 230
 Mr. Green да ама въпреки усилията й Мерджанов се справи добре

# 881
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
Аз за сега се спрях на д-р Учикова,а иначе за Кунчев и аз търсех преди информация,бях го питала даже по имейла дали води ЖК,беше ми отговорил че да.но не съм му звъняла,чела съм добри отзиви за него в старите теми.Но друго незнам

# 882
  • Мнения: 3 453
niko11 , чудесен избор!Най-внимателната лекарка която познавам! Отново при нея бих родила само да се реша.Успех!

# 883
  • Мнения: 1 277
Момичета, моля да ми препоръчате АГ в Кършияка!

# 884
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Момичета, моля да ми препоръчате АГ в Кършияка!

Препоръчвам ти д-р Бачуров , но не работи със ЗК.

Общи условия

Активация на акаунт