Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 551
  • 5 679
  •   3
Отговори
# 885
  • Мнения: 0
Аз все още не мога да се спра на лекар. Посетих д-р Николова миналата седмица и ето моето първо впечатление за нея - не мисля, че иска пари за излишни неща - добро впечатление ми направич, че беше откровена и държеше предварително да ми обясни, какво не се поема от ЗК и се обоснова защо тя държи на тези допълнителни изследвания. Мисля, че няма много пациентки и затова ще се старае да води добре ЗК. Знам, че е лекар, а не приятелка и изповедник, но все пак ми се стори малко прекалено хладна и сдържана и ако разчитам на интуицията си- не бих и се доверила... Ще ми се да посетя и друг АГ-специалист преди да избера.
niko11, моля те, кажи ми какво те накара в крайна сметка да се спреш на д-р Учикова?

# 886
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
Ами първо има положителни мнения за нея,работи във ВМИ,което е добре ако има проблеми за приемане веднага там,и все пак работи с касата.Защото за доктори без каса има много добри имена.Ако искаш посети я и ще прецениш.сега в петък ще ходя да се запиша за ЖК и ще имам повече отзиви за нея.пак ще пиша после.То от едно ,две посещения човек не може да придобие пълна представа за лекаря,но все пак първите впечатления за мен са добри.

# 887
  • Мнения: 0
Благодаря за отговора! Не знаех, че все още работи във ВМИ. Може би и аз ще се насоча към нея. За сега все още проучвам и д-р Ирмов и д-р Кунчев. Успех!

# 888
  • Мнения: 3 675
Аз също съм доволна от д-р Стоянова, тя ми следи бременността/май темата за нея я пуснах аз/.За жалост след раждането й загубих следите, защото се премести другаде и не можах да я почерпя за здравето на малката.Май се е преместила в Окръжна.

# 889
  • Мнения: 251
Благодаря за отговора! Не знаех, че все още работи във ВМИ. Може би и аз ще се насоча към нея. За сега все още проучвам и д-р Ирмов и д-р Кунчев. Успех!
Този особено добре го проучи! Peace

# 890
  • Мнения: 248
искам да иzкажа благодарностите си към Доктор Климент Бабаков, негова пациентка съм от блиzо 2 години, отнасял се е винаги с внимание, и е компетентен, един от малкото доктори с които мога да обсъдя тревогите и радостите. въптеки 4е съм от 4астните му пациентки, никога не е zлоупотребявал, напротив, таксата,която ми вzима е направо ни6тожна в сравнение на други, zаради последната ми фоликулометрия, доиде да ме прегледа и в събота и в неделя. такива грижи не съм полу4авала от никого и zатова съм му много благодарна. няма ни6то по хубаво от тожа всеки да намери своя лекар

# 891
  • Мнения: 1 516
искам да иzкажа благодарностите си към Доктор Климент Бабаков, негова пациентка съм от блиzо 2 години, отнасял се е винаги с внимание, и е компетентен, един от малкото доктори с които мога да обсъдя тревогите и радостите. въптеки 4е съм от 4астните му пациентки, никога не е zлоупотребявал, напротив, таксата,която ми вzима е направо ни6тожна в сравнение на други, zаради последната ми фоликулометрия, доиде да ме прегледа и в събота и в неделя. такива грижи не съм полу4авала от никого и zатова съм му много благодарна. няма ни6то по хубаво от тожа всеки да намери своя лекар

Аз също съм с добри впечатления от него Simple Smile  Peace  bouquet

# 892
  • Мнения: 0
- Излязох от кабинета на д-р Учикова разплакана, като си платих и 30 лв за ехография на бебчо. Парите са най-малкото, отношението й беше просто възмутително; компетентността й също е под съмнение. Ето причините за моето недоволство:
- Въпреки че бремеността ми отдавна е установена от други лекари (в 9-та г.с. съм), тя настоя да ме види и каза че това не се включвало по ЗК. Кажете ми, ако не съм права, но доколкото знам 1-на ехография се плаща по ЗК точно в този период.
- Не обяснява нищо, очакваше да знам нормално ли се чувствам без да ми обясни кое е нормално и кое не, а в процеса на разговора ни изказа две твърдения, обратни на изказано вече становище от двама други АГ-лекари;
- Изписа ми лекарства за гъбички без преглед и без изследване на базата на мои съмнителни оплаквания. Когато се опитах да споделя притесненията си - буквално ме изгони.
- За нея е важно да знае, къде ще раждаш и че няма да ходиш за второ мнение на частно.
Мами, настоящи и бъдещи, моля ви помогнете ми! Не съм толкова капризна, просто не мога да си позволя на частно - трябва ми свестен АГ-специалист, който да не гледа на мен като на ходеща спестовна касичка, да е елементарно човечен (не съм глезла).
Чакам това бебе от 15 години, как да си позволя да рискувам?!

# 893
  • Мнения: 2 172
искам да иzкажа благодарностите си към Доктор Климент Бабаков, негова пациентка съм от блиzо 2 години, отнасял се е винаги с внимание, и е компетентен, един от малкото доктори с които мога да обсъдя тревогите и радостите. въптеки 4е съм от 4астните му пациентки, никога не е zлоупотребявал, напротив, таксата,която ми вzима е направо ни6тожна в сравнение на други, zаради последната ми фоликулометрия, доиде да ме прегледа и в събота и в неделя. такива грижи не съм полу4авала от никого и zатова съм му много благодарна. няма ни6то по хубаво от тожа всеки да намери своя лекар

Аз също съм с добри впечатления от него Simple Smile  Peace  bouquet

И аз и аз  Grinning
Винаги съм ходила при него и двете си деца съм родила при него и дали е събота или неделя,винаги е бил на линия за мен  Peace /аз съм от пациентките му по здравна каса и не съм му дала и стотинка за нито един преглед или за безкрайните му ехографи/.

# 894
  • Мнения: X
Ще си позволя да препоръчам една млада,но много добра и внимателна докторка-Ангелина Сърбакова.Работи във Втора Градска болница,но приема и в ДКЦ "Кичук Париж"/в стария кабинет на д-р Мерджанов/.Работи със ЗК.
Впечатленията ми от нея са чудестни-въпреки,че не бях нейна пациентка,ми обърна такова внимание и прояви толкова загриженост,компетентност и човешко отношение докато лежах/два пъти/ в болницата,че определено смятам за в бъдеще да се насоча към нея.

# 895
  • Мнения: 3 459
Ади, с две ръце бих ти препоръчала доктор Паскалева, но за съжаление не работи с касата.

Иначе от работещите с касата - доктор Росен Петров са ми го хвалили много. Аз веднъж ходих при него, но не за преглед. Много разбран ми се видя.

# 896
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Да и аз ти препоръчвам Росен Петров!  Peace

# 897
  • Мнения: 31
- Излязох от кабинета на д-р Учикова разплакана, като си платих и 30 лв за ехография на бебчо. Парите са най-малкото, отношението й беше просто възмутително; компетентността й също е под съмнение. Ето причините за моето недоволство:
- Въпреки че бремеността ми отдавна е установена от други лекари (в 9-та г.с. съм), тя настоя да ме види и каза че това не се включвало по ЗК. Кажете ми, ако не съм права, но доколкото знам 1-на ехография се плаща по ЗК точно в този период.
- Не обяснява нищо, очакваше да знам нормално ли се чувствам без да ми обясни кое е нормално и кое не, а в процеса на разговора ни изказа две твърдения, обратни на изказано вече становище от двама други АГ-лекари;
- Изписа ми лекарства за гъбички без преглед и без изследване на базата на мои съмнителни оплаквания. Когато се опитах да споделя притесненията си - буквално ме изгони.
- За нея е важно да знае, къде ще раждаш и че няма да ходиш за второ мнение на частно.
Мами, настоящи и бъдещи, моля ви помогнете ми! Не съм толкова капризна, просто не мога да си позволя на частно - трябва ми свестен АГ-специалист, който да не гледа на мен като на ходеща спестовна касичка, да е елементарно човечен (не съм глезла).
Чакам това бебе от 15 години, как да си позволя да рискувам?!
здравей!
много ми стана мъчно за теб и много бих искала да ти помогна ,но докато си тарсих лекар за мен не можах да срещна добар лекар който да не иска пари,те вече и некадърниците почнаха да искат а за добрите какво да говорим.една приятелка обаче ме беше насочила към един лекар и ако не се лъжа името му беше Мерджанов.имам го някъде записано заедно с координатите му и ще го потърся по добре да видя дано не съм го хвърлила.аз и в форума го срещмах няколко пъти и пише хъбави неща за него но било трудно да се вредиш.знам че информацията ми няма да ти помогне но ти пожелавам от все сърце да намериш най доброто за теб и бебчето ви.
пп.ако намеря точното име и кординати ще ти пиша на лични.

# 898
  • Мнения: 0
Благодаря на всички за съпричастността! Ще се опитам да се срещна предварително с няколко лекаря и се надявам така да успея да направя възможно най-добрия избор за мен. Щом е толкова трудно да се вредим при доктор с добра практика, значи мамите сме наистина много  Grinning Дано да ставаме все повече и повече! На всички бъдещи мами - лека и безпроблемна бременност! Peace  bouquet

# 899
  • Мнения: 0
Благодаря за отговора! Не знаех, че все още работи във ВМИ. Може би и аз ще се насоча към нея. За сега все още проучвам и д-р Ирмов и д-р Кунчев. Успех!
Този особено добре го проучи! Peace

Весе, ако имаш да споделиш нещо по-конкретно за д-р Ирмов, ще ти бъда благодарна да ми пишеш на лични или тук. Идеални хора няма, лекари  - също. Бих искала да знам забележките ти към него, защото от много места ми казват, че е добър и не съм го изключила като вариант засега.

Общи условия

Активация на акаунт