Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 163
  • 5 679
  •   5
Отговори
# 900
  • Мнения: 1 516
Ади, освен Петров ,аз ти препоръчвам и д-р Бабаков - работи с касата . През цялата бременост не мие посикал нито стотинка, а всеки път ме гледаше на ехографа . Пред кабинатена му се чка обикновено , но мисля ,че това е приемливо предвид другите му качества Simple Smile  . Всичко ще е наред  Hug

# 901
  • Мнения: 1 230
http://teodormerdjanov.info/

Това е Мерджанов. Аз съм с добри впечатления, но не ми е следил бременността. Иначе като отношение е много внимателен и спокоен. Даже си поисках направление за друг специалист и въпреки, че отивам за едва втори път - веднага ми издаде, без да мрънка  Peace

# 902
  • Мнения: 33
...трябва ми свестен АГ-специалист, който да не гледа на мен като на ходеща спестовна касичка, да е елементарно човечен .........

Мога да ти препоръчам д-р Борис Керезиев от ВМИ- с две ръце гласувам за него. За съжаление не работи със ЗК, но смятам, че не взима скъпо - прегледа с ехограф беше 20 лв. Освен това предлага вариант да си пускаш изследванията по каса, а при него да ходиш за една консултация месечно.
А за д-р Учикова - напълно те разбирам....  Sad
Успех   bouquet

# 903
  • Мнения: 3 461
Момичета, къде работи Д-р Камен Ямаков сега? Още ли е във ВМИ? Някакви отзиви?

# 904
  • Мнения: 6 206


малиии, много правописни грешки, много чудо
хламидий, бемки, чудеса  ooooh!
бива ли лекар да не може да си напише тесните термини по специалността?
най-малкото като прочетеш 100 пъти нещо за хламидия ще запомниш, че се пише така, а не хламидий
как ще лекуваш някой от нещо, което дори не можеш да напишеш.
ужас на кутийки

# 905
  • Мнения: 959


малиии, много правописни грешки, много чудо
хламидий, бемки, чудеса  ooooh!
бива ли лекар да не може да си напише тесните термини по специалността?
най-малкото като прочетеш 100 пъти нещо за хламидия ще запомниш, че се пише така, а не хламидий
как ще лекуваш някой от нещо, което дори не можеш да напишеш.
ужас на кутийки

 hahaha Joy
И аз го забелязах ама реших,че не съм толкова компетентна.Сори за спама.

# 906
  • Мнения: 3
За Керезиев мога да се изкажа и аз положително. Много съм доволна от него, не за ЖК, по друг повод, но все пак!  Peace
За Мерджанов...нямам думи. Лично аз втори път не бих стъпила там. За едно няма нищо, искаше да ми направи лапароскопийка, без да предложи нищо друго. След консултация със специалист се оказа, че всичко е наред и не се налага лапароскопийка!

# 907
  • Мнения: 31
Аз за Маджаров казвам само че са ми го препоръчали,ако съм забравила да спомена ще го кажа сега не го знам тоя човек не съм го виждала,но когато аз питах за добър лекар към здравната каса ми го препоръчаха с много хубави думи и аргъменти.Извинявам се ако не е така и ако съм заблудила някой,не съм искала наистина.Апък нали знаете че в крайна сметка за почти всеки си има две мнения и аз сега за тази която ми води консултацията чета само хубави неща ама съм АДСКИ недоволна.Не помня къде,но някъде тук в форума едно момиче беше написало най- важното за един лекар и пациент е да си имат доверие,защото ако един лекар е много добър специалист но не може да ти спечели доверието то компентността му отива на кино.

# 908
  • Мнения: 0
... ако един лекар е много добър специалист но не може да ти спечели доверието то компентността му отива на кино.
Абсолютно съм съгласна  Peace

# 909
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
Имам един общ въпрос към всички-когато ви правят преглед гинеколозите с вагинален ехограф виждали ли сте да го дезинфектират с нещо?как по принцип поддържат хигиената му след преглед на една пациентка преди друга?

# 910
  • Мнения: X
Преглед с вагинален ехограф са ми правили единствено и само с презерватив-отворен пред мен.Не съм се замисляла за дезинфекцията,защото се предполага,че така е стерилен.

# 911
  • София
  • Мнения: 2 657
Ади и аз ти препоръчвам с две ръце д-р Росен Петров. Втората бременност следих при него, гледаше ме по два пъти на месец на ехограф, защото носих бебето много ниско, плацентата беше ниско, бях постоянно с контракции и така... Слава Богу нещата минаха само с много консултации, не изпих нито едно хапче през цялото време освен фолиевата. Вярно доста се чака през кабинета му, но това си струваше за да се чувствам спокойна. За Мерджанов не мога да кажа от първо лице, но братовчедка ми ходи при него и не остана доволна - все трябваше да го подсеща за изследвания, ехографи.

# 912
  • Мнения: 793
Имам един общ въпрос към всички-когато ви правят преглед гинеколозите с вагинален ехограф виждали ли сте да го дезинфектират с нещо?как по принцип поддържат хигиената му след преглед на една пациентка преди друга?
И при мен само с презерватив,който го отваря пред мен. Peace

# 913
  • Мнения: 31
Ами то аз и без презерватив който е отворен пред  мен разбира се не бих и дала дори апак ако ще и турско да става дет се вика.И момочета от време на време се връщам и чета какво съм писала и откривам адски много правописни грешки в текстовете си и много се извинявам за това.Правя го неволно в бързината защото по принцип не пиша на кирилица и като обърна азбуката по инерция си натискам други клавиши а съм и малко киорава Simple Smile .Надявам се ме разбирате Simple Smile

# 914
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Имам един общ въпрос към всички-когато ви правят преглед гинеколозите с вагинален ехограф виждали ли сте да го дезинфектират с нещо?как по принцип поддържат хигиената му след преглед на една пациентка преди друга?
Да не би теб да са те гледали така, без да му сложат презерватив?  Shocked Shocked Shocked
Или питаш просто?

Общи условия

Активация на акаунт