Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 596
  • 5 679
  •   2
Отговори
# 1 035
  • Мнения: 1 277
И на мен така ми се струва, затова исках да си сверя тук часовника.

# 1 036
  • Мнения: 6 206
Благодаря за отговорите! На мен Димитрова ми взе 40 лв. за преглед и ехограф като на нов пациент  Wink

на фона на 50то лева на Даскалов, си е направо идеално
пък като му е кеф да го нарече ФМ прегледа, отиваш на 80 лв
както и да е, 40 ми се вижда съвсем в реда на нещата

# 1 037
  • Мнения: 3 453
Благодаря за отговорите! На мен Димитрова ми взе 40 лв. за преглед и ехограф като на нов пациент  Wink

на фона на 50то лева на Даскалов, си е направо идеално
пък като му е кеф да го нарече ФМ прегледа, отиваш на 80 лв
както и да е, 40 ми се вижда съвсем в реда на нещата

  За много не е много 40лв, ако е на 4Д , но пък мен Даскалов ме гледа 55мин и не спря да ми обяснява, та си струваха 50то лв. При Димитрова отдавна не съм ходила, тя е малко по-прасната в устата, но пък е чудесен лекар.Бяха в екип с моята лекарка по време на секциото ми и като дете съм ходила пак при Димитрова и ми е помагала много имах проблемен цикъл.

# 1 038
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Уважавам  Даскалов и Димитрова като специалисти,но  все пак има голяма разлика дори като обстановка   , а за апаратура да  не говорим

# 1 039
  • Мнения: 3 453
Уважавам  Даскалов и Димитрова като специалисти,но  все пак има голяма разлика дори като обстановка   , а за апаратура да  не говорим

 Да си призная честно обстановката ми  е последна грижа.Исках само здраво детенце и аз да се възстановя бързо което стана.При Даскалов ходих само заради 4Д-то , не мога да си кривя душата прекрасни впечатления имам.

# 1 040
  • Мнения: 31
момичета каде е това 4Д ЗА 40-50 лева.аз защо се набутах в селена за 80.става въпрос за феталната морфологиа нали не съм разбрала погрешно.може ли ако съм разбрала правилно да ми дадете координатите ( с две о ли се пишеше Simple Smile или едно ) на тези лекари за втория път ако реша да ходя да си спестя половината пари

# 1 041
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
k.mincheva и при  Даскалов феталната  е 80 лв, не си се набутала . Peace

# 1 042
  • Мнения: 31
а кое е 50 тогава? само да си го видиш на 4Д -то ли?

# 1 043
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
сТАВАшЕ ДУМА ЗА обикновен преглед.За ФМ 80 лв си е абсолютно нормална цена.

# 1 044
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
а кое е 50 тогава? само да си го видиш на 4Д -то ли?

Прегледа при Даскалов е 50 лв , гледа на 2Д органите на бебока  , а накрая пуска 4Д ,като прави някоя снимка или клипче .Когато  прави ФМ цената  е 80 лв , обикновено към 22 седмица .

Последна редакция: пт, 25 юни 2010, 13:27 от Aнели

# 1 045
  • Мнения: 31
Sad добре благодаря за отговора
аз явно покрай тази бременност затъпявам или поне така се чувствам.все нещо не разбрала не дочула изобщо май по добре хич да не коментирам и да не се обаждам че почвам сигурно и според другите да изглеждам много ограничена Simple Smile ужас

# 1 046
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Sad добре благодаря за отговора
аз явно покрай тази бременност затъпявам или поне така се чувствам.все нещо не разбрала не дочула изобщо май по добре хич да не коментирам и да не се обаждам че почвам сигурно и според другите да изглеждам много ограничена Simple Smile ужас
Споко бе/Нищо ти няма/Питай си. Hug

# 1 047
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Sad добре благодаря за отговора
аз явно покрай тази бременност затъпявам или поне така се чувствам.все нещо не разбрала не дочула изобщо май по добре хич да не коментирам и да не се обаждам че почвам сигурно и според другите да изглеждам много ограничена Simple Smile ужас


при толкова много лекари с  много различни цени на прегледите е нормално да се объркаш  Wink, не е от бременността

# 1 048
  • Мнения: 31
ами не то не е само от докторите ами и от многото източници на информация-интернет,книги,бременни,родили,доктори....всеки си е разбрал нещата по негов си начин и си ги обяснява по този начин и всеки кво чул от къде го чул и аз вече тотално се сбърках.отделно ходя при двама доктори единия все ме плаши другия все ме успокоява и за болнични ходя в селена и там на който случа всеки път и всеки ми каже по нещо и просто наистина в главата ми вече е каша.по едно време спрях да се оплаквам и да питам каквото и да било и честно казано се чувствах страхотно като нищо не знаех.обаче стигнах пък до другата крайност да игнорирам всичко което ми се случва и онзи ден ми призля много не можех да стана омекнах цялата направо мъгла пред мен и реших че и така не може.просто ако се интересувам лошо ако не се пак лошо.апък бебо го чакаме дълго време и  искам някаква сигурност уш някакво успокоение че всичко е и ще бъде ок.....абе Господ да е с нас да ни пази вече само на това се надявам и се моля и вярвам.може да е малко наивно ама......

# 1 049
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Момиче я спокойно.Нещо си се психясала.Аз слушах лекарката , която ми правеше ФМ, този по ЗК само за болни4ните и задължителните изследвани съм го ползвала.Не се притеснявай излишно.Нали си правила ФМ?А относно призляването -по това което описваш е падане на кръвното.Спри да се психясваш излишно/ Hug

Общи условия

Активация на акаунт