Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 492
  • 5 679
  •   1
Отговори
# 1 440
  • Мнения: 480
За Котева, която работи в Селена ли говорите?
Тая жена просто ме срина.
Отивам аз със силен кръвоизлив. Приема ме и от вратата ме пита дали съм в цикъл. Казвам, че по календар трябва да съм, но от един-два дни имам слабо зацапване, което днес се е превърнало в няколкочасов кръвоизлив. Следващия й въпрос "планирате ли бременност", казвам "да", отговаря - "ами сигурно е спонтанен аборт" (при този отговор сме вече в асансьора аз, тя и мъжът ми), при което аз се разревах. Представете си "успокоението", което изпитах, след две години опити да си направим бебе....
В кабинета вече й стана ясно, че отдавна правим опити за бебе и тя ми препоръча да сме направили спермограма, ако всичко било ок щели и мен да ме изследват, ама то вече и толкова други методи имало за забременяване, че какво толкова съм се притеснила.... Такааа.
Прегледа ме, взе материал и каза, че до края на седмицата щяло да стане ясно това всъщност аборт ли е било или хормонално изменение. Ама до този момент аз даже не разбрах, че опцията може и да не е аборт. Тя ме убеждаваше ,че сигурно е.
Познайте как изкарах до петък, докато разбера резултатът. Не спях, не ядях...
Е, в крайна сметка материалът показа, че не е било аборт.

# 1 441
  • Мнения: 2 011
За съжаление  все по-рядко са лекарите , които  съчетават  в себе си  професионалните  умения и  човешкото отношение  към пациентите !  Жалко ....  Outta Joint Outta Joint

# 1 442
  • Мнения: 0
Здравейте, предстои ми раждане във ВМИ. Препоръчайте ми лекар при когото да родя.Бях се спряла на Крумов но доколкото разбрах той вече не работи там. Ще съм благадарна за актуални мнения
д-р Паскалева  Peace

Благодаря, а за секцио кой е най - подходящ?

# 1 443
  • Мнения: 260
За съжаление  все по-рядко са лекарите , които  съчетават  в себе си  професионалните  умения и  човешкото отношение  към пациентите !  Жалко ....  Outta Joint Outta Joint
Считай, че със скоростта на изтичане в чужбина на лекари специалисти от 1000 човека на година, вече са изчезнали.

# 1 444
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
 Да, не е далеч времето, когато ще ни лекуват индийци и пакистанци  Tired

# 1 445
  • Мнения: 674

Благодаря, а за секцио кой е най - подходящ?


Пак доктор Паскалева  Peace  Peace Peace

# 1 446
  • Мнения: 425

Благодаря, а за секцио кой е най - подходящ?


Пак доктор Паскалева  Peace  Peace Peace
   Peace

# 1 447
  • Мнения: 786
Lola  - д-р Паскалева юни ще е в отпуск. Но ако си решила все пак при нея и можеш да "изчакаш" Mr. Green се чуйте по телефона.

# 1 448
  • Мнения: 0
Lola  - д-р Паскалева юни ще е в отпуск. Но ако си решила все пак при нея и можеш да "изчакаш" Mr. Green се чуйте по телефона.

Мда.... мерси за инфото, но средата на юни влизам в деветия месец- явно ще трябва да търся друг newsm78

# 1 449
  • Мнения: 786
Предполагам  вече да се е върнала.Моя термин е 21.06 и ми отказа.

# 1 450
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 289
Записвам се тук и споделям намеренията да се обърна към Ямаков за контролен преглед. Четох май само добри отзиви за него. Какво е мнението Ви?

# 1 451
  • Мнения: 14
ЗДРАВЕЙТЕ НА 22Г СЪМ ОТ ПЛОВДИВ.ЗАКЪСНЯ МИ С 7 ДНИ .ДНЕС СИ НАПРАВИХ ТЕСТ ЗА БРЕМЕНОСТ И Е ПОЛОЖИТЕЛ .ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НЯМАМ НИКАКВА ВЪЗМОЖНОСТ ДА ЗАДЪРЖА ДЕТЕТО (НЕ ИСКАМ ДА МЕ СЪДИТЕ).МНОГО ВИ МОЛЯ ПРЕПОРЪЧАЙТЕ МИ ДОКТОР ОТ ПЛОВДВИ (ИЛИ В КРАЕН СЛУЧАЙ СОФИЯ) ПРИ КОИТО МОГА ДА НАПРАВЯ АБОРТА И МИ ДАЙТЕ НЯКАКВА ИНФОРМАЦИЯ,КАКВА Е ЦЕНАТА С ПЪЛНА И МЕСТНА УПОКОИКА И .ТН.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО И СЕ НАДЯВАМ ДА МЕ РАЗБЕРЕТЕ.

# 1 452
  • Мнения: 6 206
не знам къде да отидеш, но трябва да ти кажа къде да не ходиш - при троянчев и мц тримонциум, миналата година станаха страшни усложнения на моя позната след аборт правен от него и когато го потърсиха я отсвири да се оправя както може и момичето постъпи по спешност във вми, две седмици на силни антибиотици...

# 1 453
  • Мнения: 219
Не мога да препоръчам конкретен лекар, но според мен е най добре да се отиде във ВМИ.Хората там си знаят работата по мои лични наблюдения/там родих/.все пак си мисля че първо трябва да посетиш гинеколог, който ще обясни как стоят нещата/от гледна точка на упойки и цени/

# 1 454
  • Мнения: 480
JGeorgieva, недей да ходиш и при Шишкова, която работи в МЦ Капана. Имам лични наблюдения, впечатления и горчив опит. Някъде назад в темата съм писала подробно.
Абразио в Селена напр. е 240 лв (беше преди 2 години някъде), с пълна упойка.
Аборт най-добре в държавна болница според мен - Окръжна или ВМИ.

Общи условия

Активация на акаунт