Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 255
  • 5 679
  •   2
Отговори
# 1 455
  • Мнения: 14
С приятеля ми наскоро претърпяхме тежка катастрофа и малко съм отвратена от обслужването и грижите в държавните болници под всяква критика просто нямам думи особенно в окръжна.незнам може АГ отделениеятада са различни  CryПо мой изчисления от последния ми цикъл до сега са 5 седмици .в понеделник ще реша къде да отида до тогава ще помоля за още съвети.Благодаря ви.

# 1 456
  • Мнения: 78
Някой знае ли колко пари взема д-р Виолета Паскалева за да родиш при нея?Тя работи в родилното на пещерско шосе.

Аз родих при нея в Болницата без да ми вземе стотинка. Това е най-невероятния харизматичен и лъчезарен човек, който съм срещала някога! аз само като я видех ме обливаше спокойствие и бях 100% убедена 4е всичко ще е наред!!! тази жена е невероятна! от личен опит говоря!  bouquet  bouquet  bouquet

# 1 457
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
С приятеля ми наскоро претърпяхме тежка катастрофа и малко съм отвратена от обслужването и грижите в държавните болници под всяква критика просто нямам думи особенно в окръжна.незнам може АГ отделениеятада са различни  ....

В Окръжна специално АГ - отделението няма нищо общо с другите етажи на болницата.
Но един съвет, ако приемаш - търси качествен специалист. Не такъв, дето ще ти се усмихва много, ама ще оклепа нещата.

# 1 458
  • Мнения: 0
Окръжна болница АГ отделение-доктор Михаил Бачуров!Невероятен лекар и специалист!Не се колебайте,доверете му се!Хиляди благодарности за нашите две прекрасни деца,които се родиха живи и здрави,благодарение на професионализма му!

# 1 459
  • Мнения: 34
Здравейте! Живот и здраве август месец трябва да раждам и съм се насочила към Торакс. Може ли да ми препоръчате лекар, понеже най-вероятно ще е планово секцио, а не съм се насочила към никой лекар до сега. По ред причини не желая да раждам при лекаря, наблюдаващ бременността ми. Благодаря!

# 1 460
  • Мнения: 2 011
Окръжна болница АГ отделение-доктор Михаил Бачуров!Невероятен лекар и специалист!Не се колебайте,доверете му се!Хиляди благодарности за нашите две прекрасни деца,които се родиха живи и здрави,благодарение на професионализма му!
Подкрепям ! 
 Аз преди  10 г  родих там сина  си  при  Д-р Матеев и при Д-р Симеонов - секцио  !  Peace
 Също  са  страхотни лекари! Живот и  здраве в края на август пак  съм там !  Peace

# 1 461
  • Мнения: 32
Здравейте! Живот и здраве август месец трябва да раждам и съм се насочила към Торакс. Може ли да ми препоръчате лекар, понеже най-вероятно ще е планово секцио, а не съм се насочила към никой лекар до сега. По ред причини не желая да раждам при лекаря, наблюдаващ бременността ми. Благодаря!


Щом си се насочила към Торакс от там мога да изкажа положително мнение за д-р Емил Заимов!Аз родих при него в Окръжна Болница ,но знам че работи и в Торакс.Много е внимателен ,спокоен и смятам че е професионалист в работата си !Аз родих при него със секцио по спешност и макар и в държавната болница получих адекватно отношение и грижи!Той си има и кабинет ,обаче не работи със ЗК Simple SmileЛеко и успешно раждане!

# 1 462
  • Мнения: 2 558
Здравейте! Живот и здраве август месец трябва да раждам и съм се насочила към Торакс. Може ли да ми препоръчате лекар, понеже най-вероятно ще е планово секцио, а не съм се насочила към никой лекар до сега. По ред причини не желая да раждам при лекаря, наблюдаващ бременността ми. Благодаря!
Здравей! Аз раждах преди година в Торакс при д-р Маркова, малко след това тя замина на специализация в Англия за една година, незнам дали се е върнала вече и е пак в Торакс, но я препоръчвам с две ръце  Peace

# 1 463
  • Мнения: 0
А при доц.  Малинова някой скоро раждал ли е-моля за мнение

# 1 464
  • Мнения: 34
Благодаря за отговорите! Има още време, така че ще очаквам още коментари!:))))) Леко бременеене на всички бъдещи мами! Наслаждавайте се на останалата част от бременността!

# 1 465
  • Мнения: 4 784
Момичета, дайте отзиви за д-р Снежана Топалова, израждаща в Селена. За нея разбрах, че е привърженик на естествено раждане след секцио, но няма много отзиви.

# 1 466
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
Здравейте.Искам мнение и впечатления за Д-р Бачуров .Става дума за гинекологична операция на моя  близка.По принцип аз раждах при него второто си дете със секцио и съм много доволна.Сега обаче не става въпрос за раждане ,а за гинекологичен проблем.Моля ако някой е бил при него по този повод да сподели  baby_neutral

# 1 467
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
На снаха ми лелята беше оперирана от него.Доволна е жената и всичко е наред.Аз също съм раждала при него и само положителни неща мога за кажа за него като лекар и човек.

# 1 468
  • Мнения: 2 011
Момичета, дайте отзиви за д-р Снежана Топалова, израждаща в Селена. За нея разбрах, че е привърженик на естествено раждане след секцио, но няма много отзиви.

Няма как да има отзиви, защото това не се практикува често.  Simple Smile
Малко лекари биха рискували. Но ако твоят случай е такъв, можеш да говориш  с нея.
Аз винаги ще й бъда признателна, че си сложи главата в торбата, заедно с мен.  Laughing

# 1 469
  • Мнения: 34
Може ли да ми дадете адрес и телефон на д-р Ангел Карагьозов. Знам че работи в Селена и на частно. Интересува ме къде се намира частния му кабинет. Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт