Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 212
  • 5 679
  •   1
Отговори
# 330
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Е, добре де, за нелегалните аборти - ясно. Ама как ще лъже младите момичета, че са бременни? И те няма да се усетят  newsm78

# 331
  • Пловдив
  • Мнения: 727
След хубавите отзиви за него чак не ми се вярва... #CrazyЧувала съм, че е скъпар, потвърдиха ми от още 2 места съвсем пресно, че взимал по 600 лв за нормално раждане и 800 лв за секцио, което обаче не важало, ако си ходиш редовно на прегледи при него. Това обаче, ако е вярно... #Crazy

# 332
  • Plovdiv
  • Мнения: 86
Здравейте мами бих искала да ви помоля за съвет...Бременна съм в 8-та седмица и се двоумя, кой лекар да избера от Топалова и Паскалева...не мога да реша бих искала лекаря който следи бременността ми той да води и раждането ми и точно поради тази причина се чудя...За ВМИ прочетох доста лоши неща във форума, същото може да се каже и за д-р Топалова...Моля за съвет много съм объркана и незнам какво да правя.

# 333
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
...кой лекар да избера от Топалова и Паскалева....

Паскалева  Peace

# 334
  • Пловдив
  • Мнения: 5 020
Препоръчайте ми добър гинеколог в Пловдив.

Установиха ми някакво възпаление, след направена цитонамазка. Освен това цитонамазката ми е ІІ гр. Искам да отида при специалист наистина.
Имам направление, така че, ще е добре да работи със ЗК.

Благодаря!   bouquet

# 335
  • Мнения: 254
доктор Паскалева е страхотна лекарка препоръчвам ти я горещо

# 336
  • Мнения: 1 900
доктор Паскалева е страхотна лекарка препоръчвам ти я горещо
Peace
 Само че за съжаление не работи със ЗК.

# 337
...кой лекар да избера от Топалова и Паскалева....

Паскалева  Peace
Zdravei spored men triabva da re6i6 sama otidi na konsoltacia pri edinia i drugia i preceni koi ti vdahva nai mnogo doverie za6toto nali iska6 da ti vodi vsi4ko a za tova 4e pi6e lo6i raboti za vseki e edno na raka ti triabva da se overi6 sama i da preceni6 za6toto edin e dovolen edin ne nadiavam se da nameri6 podhodia6t i dobar lekar koito da razbira ot rabotata si no si imai predvid 4e kolkoto i da e dobar vinagi moje da stane i obarkvane kasmet  neka vsi4ko da e nared pojelavam ti go ot sarce

# 338
  • Plovdiv
  • Мнения: 86
Благодаря ви много момичета. За сега съм си запазила час при Паскалева. Дано всичко да е наред. Благодаря още веднъж  bouquet

# 339
  • Мнения: 47
Здравейте,
някой може ли да ми каже нищо за д-р Мария Георгиева.
Всъщност аз ходих при нея два пъти, но нещо май имам съмнения че ще отида повече при нея. Първият път уж по здравна каса ми взе 54лв. за исзледвания, който така и не разбрах за какво са точно, а на следващия път като и казах че няма да си правя това генетично изследване /все пак е въпрос на избор / тя толкова бързо ме претупа, че не ми каза кога да ида пак. Беше ми изписала дуфастон и за него нищо не ми каза , да продължа ли да го пия или не. И най-накрая ми каза че  другото изследване, което се правело между 16-19 седмица било абсолютно задължително, което доколкото знам е въпрос на избор. Дори не съм на ясно с тези изследвания тъй като не ми е обяснила с подробности.
Та ако някой има впечатлинея от нея моля да ми пише.
 Поздрави на всички. Heart Eyes

# 340
  • Мнения: 254
плами избора ти е добър няма да съжаляваш

# 341
  • Plovdiv
  • Мнения: 86
"плами избора ти е добър няма да съжаляваш"
И аз вече съм на същото мнение бях при нея и много съм доволна.........

# 342
  • Мнения: 1 900
Радвам се, че си доволна. Нали ти казах... Wink

# 343
Zdraveite mili mami imam edno zapitvane ot blizo dve sedmici me boliat garditea 4icalat mi e 4ak na 4 -ti interesuvame da li ima veroiatnost da sm bremena no vapreki 4e me boliat sa meki i tova mi vkarva izvesno pretesnenie minalata sedmica majat mi mi kupi test no s dva testa edinia za ot4itane ot 7-mia den a drugia sled zakasniavane na cikala no na nikoi ot tiah ne pi6e6e koi e ot 7-mia i az vzeh koi to i da e i ot4ete otrecatelen no gardite prodaljavat da me boliat i sega 6te 4akam cikala za da napravia drugia  ima li vazmojnost ako sam gi obarkala da e ot4el gre6no mnogo vi mola mili mami da mi otgovorite pri vas kakvi sa bili simptomite 6te 4akam va6ia savet kakvo da prava

# 344
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
mimito 1, най - добре изчакай датата на цикъла, ако не ти дойде - тогава най - рано направи тест. Гърдите могат да те болят и пред цикъл, могат да те болят и като признак на ранна бременност, могат да те болят и от други неща. Те съвсем не са единственият показател, който да следиш за бременност. Аз специално на онези тестове, които уж хващат резултат след 7-я ден на оплождането не вярвам.
Не пишеш от кой град си - понеже темата е за гинеколозите в Пловдив, прегледай и виж за кои доктори добрите отзиви са повече, имаш богат избор. Избери си лекар и от него ще получиш много, много по - точни и адекватни съвети.
И още нещо - пиши на кирилица!

Общи условия

Активация на акаунт