Номинации за най-сладък лаф по повод кърменето

  • 2 371
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 343
Ихихи мен първата такава реплика беше на 7 ден след раждането ... Отивам на гинекологичен преглед и го гледат мъжа и сестра му и той се разплакал при което баща му звъни да ме пита къде съм и го 4увам преди да затвори: Спокойно беб4е млякото ти пристига с автобуса .

# 31
  • Мнения: 3 161
Вчера докато кърмя казвам на детенце колко го обичам и я питам тя кой човек най-много обича на света, тати? баба? (провокативно не споменавам мама, а крия тайна надежда), а тя с една хитра усмивка и гърда между зъбите казва: "Циците!".

# 32
  • Мнения: 1 680
Миналата седмица беше защитата на магистърската ми теза. Успях да защитя и веднага се прибрах да нахраня Божидар. Майка ми гледа как малкият жадно суче и му казва:
"Сучи, сучи, бабенце, това магистърско мляко!"



Много сладко казано Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 4 242
Много сте сладки всички значи! Heart Eyes

Вечер, аз в банята, Ива се събужда и ме търси. Таткото подвиква от стаята :
Милоооо, побързай, трябва ми цица! Mr. Green

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Джейд, а защо не номинираш и това: Посука няколко минути, пусна зърното, усмихна се доволно и каза: "Мм, на мама млякото - сладко"
Мен много ме трогна, когато го прочетох и често си го припомням.... Heart Eyes
Може... ако са разрешени по 2 номинации от човек Grinning

# 35
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Като беше мъничка Иринката суче, суче и нещо вземе да се разсейва и баща й каза; "Хайде, татенце папкай, че ресторанта ще затвори" или "мама ще прибере паничките" Grinning. Също във варианта-детето плаче гладно аз се приготвям да я кърмя и татенцето казва-"Тихо татенце, ресторанта идва" Laughing
Сещайте се кой е ресторанта... Mr. Green

# 36
Една съседка, чиято майка я е отбила късно-на 1 година и няколко месеца, ми разказа следното: майка и е тръгнала на работа и я е оставила на бабата да я гледа, но все още я е кърмила. През деня, когато е била на работа, детето е чакало с нетърпение да се приберат заветните цици, че да се "нацици". И все се хвалело на съседките:" Мама доди лябота и дади мене папам сиси" Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 8 460
[. И все се хвалело на съседките:" Мама доди лябота и дади мене папам сиси" Heart Eyes
Цитат
smile3521

# 38
  • София
  • Мнения: 2 896
Аз за втори път ще се включа по темата с една реплика на любимия от преди два дни-Аз ям шоколад и той казва на Ема, "Ей тате, мама сега кату иде шукулад на следващото ядене ще пиеш шоко!"

# 39
  • Мнения: 2 784
Вчера бяхме на гости на девер ми. Имаше едно малко момиченце, на 4 години, съседче. Майка му е бременна. Отидох в съседната стая да накърмя Калина, то искаше да остане да гледа, но не му позволиха. Разпитвало детето, защо на бебето му дават от цицката и етърва ми му обяснила, че някои бебета ядат от цицето, а някои от биберон. Като дойде майка и да я вземе, малката я застреля: "Мамо, наш'то бебе ще го цицаме ли, или ще го бибероним?" Малко време ни отне да разберем какво иска да каже, след което всичките бяхме леж от смях.  hahaha hahaha hahaha

# 40
  • София
  • Мнения: 748
случайно чувам баща ми да говори на бебето:как е мандрата,дава ли ти мляко,кашкавалът и хубав ли е? Joy

# 41
  • София
  • Мнения: 1 121
Снощи мъжът ми вдига с две ръце бебка над главата си, тя съответно се кефи и хили на глас. Неговата реплика отдолу: "Млеееееечни продукти... Кочева!"

# 42
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Взела съм Мими на ръце и тя си играе нещо с косата ми докато аз говоря с мъжа ми. Тя се изнервя, че не и обръщам само на нея внимание и започва да ме пляска по гърдите. Мъжът ми и хваща ръчичките и и казва" Маслото ли биеш миличко" Joy Joy Joy Joy

# 43
  • Мнения: 1 999
"Мамо, наш'то бебе ще го цицаме ли, или ще го бибероним?"
Много сладко! newsm62

# 44
  • Мнения: 1 278
Айде и аз да се включа с домашно приготвен лаф - автор Сашко:

"Татко, хайде да отидем да си купем закуска от пекарната. Ще купим две банички на тебе, две банички на мене, две банички за Иванчо, две банички за мама, а за Борисчо ще купим две гърдички"  Joy

Общи условия

Активация на акаунт