.::. Частна немска детска градина "ПУМУКЪЛ" отваря врати на 12 септември .::.

  • 14 800
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 15
МОЖЕ ЛИ ДА МИ КАЖЕТЕ УСЛОВИЯТА И  ЦЕНИТЕ В ДЕТСКАТА ГРАДИНА

# 61
  • Linz
  • Мнения: 11 619
МОЖЕ ЛИ ДА МИ КАЖЕТЕ УСЛОВИЯТА И  ЦЕНИТЕ В ДЕТСКАТА ГРАДИНА
Написани са по-напред в темата.

# 62
  • Мнения: 5 255
ОФФ-Абе нямаше ли по-нагоре тук нещо,писано от ЛИОРЕНА или аз греша?? newsm78
Ама едва ли,имам много силна визуална памет........ Thinking

Имаше, и не само  от нея, но  newsm75  newsm79 newsm28

# 63
  • Мнения: 215
Пумукъл, моля, искам да попитам нещо на лични, но ти е препълнена кутията и не мога поради това да си изпратя съобщението.  Ако искаш -  разчисти малко newsm75 newsm79  newsm28. Мерси Grinning

# 64
Здравейте,
След като прочетох доста обстойно всичките ви коментари реших и аз да драсна един ред! По отношение на критиката то лошо няма! Първо да кажа, че за първи път чух тази вечер за тази детска градина и въобще не знам как изглежда вътре... снимките не ме задоволяват и със сигурност ще отида да я видя!
Та по въпроса - от 1 месец ходя по частни детски ясли и градини .... и направо не ми се коментира! Общо взето в повечето ясли мястото в което са децата е все едно в нашия хол да събера 10 деца..ужас!!!! За условия вътре.... без коментар..и това не е само в 1 или 2 ясли... За мен частна ясла или детска градина трябва да е едно просторно място където да тичат на воля с много играчки..ако трябва и децата да си носят! Все пак ако ще даваш толкова пари поне да си заслужава. По отношение на плащането в някои от яслите искат 3 такси наведнъж???ужас!!Еми ако това дете не успее да свикне..или се разболее...или нещо подобно??Ако не ни хареса как се грижат за него губиш 1000 лв?   
От един месец ми е пламнала главата къде да го запиша? Та идеята на директорката да обсажда проблемите е супер!!!
Успех на директорката на детската градина.... и със сигурност ще отида да видя детската градина

Последна редакция: сб, 28 яну 2006, 08:36 от Ellypr

# 65
  • Мнения: 818
И аз да кажа мнението си.Поздравявям директорката за ве4е реализираната идея.Искам също да кажа,че искате ли качество на услугите трябва да платите и съответната цена.Поне тук в Англия е така,в Германия също(и там сам живяла ).Така че не виждам причина повечето мами тук да скачат и злобеят срещу такова добро дело.Не можете да искате такава база и добри преподаватели да работят за парите които взимат в държавните ДГ.

# 66
  • Мнения: 1 403
Ей мами какви са цените и аз се интересувам и от каква възраст приемат? Благодаря предварително

# 67
  • Мнения: 5 468
Ей мами какви са цените и аз се интересувам и от каква възраст приемат? Благодаря предварително
За какво благодариш предварително? Всичко, което те интересува, е написано в темата, но не си я прочела. Ако наистина те интересува тази частна градина, щеше да изчетеш цялата тема.
 ooooh!

# 68
Здравейте

искам само кратко да отговоря на gerivl
да има частни градини които са просто трагични,това не винаги веднага проличава, обаче все пак рано или късно става ясно кой как си върши работата. Истината е че добрите са много малко, на фона на все пак големия брой ЧДГ за София
В нашата градина една група има на разположение 100м2 това е един етаж от къщата, двор имаме около 2дк. Това е важно, но има и по трагични примери - пестят от храната, дцата пият разреден сок и питат - ние вода ли пиеме - иритирани че на вкус е вода а на вид сок. Няма да говоря за учителките без капка желание за работа...
Това е предимството на една млада градина като нас - учи се от грешките на останалите и не ги повтаря.

Поздрави
Десислава

# 69
  • София
  • Мнения: 418
Признавам, че четох темата до там където е обявена таксата. Знач, че не съм за частна ,но исках да проверя. Пиша мнението си заради мамите в чужбина .Може би други мами се ядосват на таксата понеже за нашя бг стандарт просто е непосилно. Като сметнах таксата - тя е повече от заплатата ми. Знам, че сигурно условиятя са добри, но аз не мога да си го позволя. Та може би други ги плаши тази сума.

# 70
  • Мнения: 1 403
Ей мами какви са цените и аз се интересувам и от каква възраст приемат? Благодаря предварително
За какво благодариш предварително? Всичко, което те интересува, е написано в темата, но не си я прочела. Ако наистина те интересува тази частна градина, щеше да изчетеш цялата тема.
 ooooh!
Четох я цялата ако искаш да знаеш,но просто не съм го видяла ,сигурно съм била разсеяна  ooooh!.И ако обичаш дръж се малко по културно  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт