За принцесите, замъците и рошавия пясък

  • 1 569
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 854
Фиди,много те бива в писането,толкова реално го почувствах това което и ти усещаш,че за момент забравих,че още не сьм станала майка,а ми предстои.Представих си се с мои малчугани в бьдещето,сред рошавия пяськ.....и мигновенно се почувствах благословена.....защото и аз знам....някьде подсьзнателно усещам,че това което носят децата е най-голямото богатсво на света Hug

# 16
  • Мнения: 7 430
Cry Cry Cry....искаш - не искаш - поплаках си....

Стана ми много мило и си гушнах малкия....а как ми се прииска и на мен още едно малко, нежно създание да гушкам Hug newsm17
...само една добра душа, може да напише нещо толкова истинско и хубаво
  bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Ей ма как си го написала Кате, точно както само ти можеш.
Вчера родих де се вика та и на мен чак ми се дощя второ.Чак майка ми развълнува да знаеш. Айде нацелувай разбойниците и аз отивам да нагуша моя мъник. hug  love001

# 18
  • Мнения: 5 183
Фиди, супер си, мила. Иде ти на  теб от душа да ги изказваш много хубаво нещата от живота!!!

# 19
  • Мнения: 1 072
Я да си порева и аз малко, че нещо ми е едно такова чоглаво...
и като ми е едно такова чоглаво ми иде да отида и да го нагмеча онова дребното дето лежи в другата стая и дето снощи след като му се скарах и после му се извиних и казах "Извинявай Дани, мама май е лоша, и тя понякога бърка", а той ми заяви "Мамо, ти не си лоша" и  се обърна и лепна най-сладките малки устнички до бузата ми. Невинна душичка.
И аз все мисля за моментите, с които ни даряват тия дечица радвайки се на нещо толкова малко...

# 20
  • Мнения: 2 825
Ама вие за какво плачете бе хора? Shocked

Ами много разнежващо го е написала Фиданката, а аз като се разнежа и плача  Embarassed

# 21
  • Мнения: 254
Debi pozdravlenia za dara boji, koito pritejavash ne samo da namerish nai-valshebnite dumichki da presazdadesh  kakvo chvustvash a i zaradi tova, che si go pochuvstvala i spodelila s nas!!!  bouquet

Izkluchitelno mnogo ti se radvam i chestno kazano s netarpenie ochakvam denjat, v koito az moga da izpitam sashtoto koeto ti  tolkova prikazno si opisala.

Imam edna mnogo seriozna zabelejka:))  Naughty :2gunfire:Ama mislja, che si propusnala neshto sashsteveno... Ti zabravi da spomenesh, che si izvestna, obichana i mnogo tarsena aktrisa v nashia provincialen "mami v chujbina" teatar....Simple Smile) i tova sashto te pravi mnogo shtastliva:)))  Hug

A moje li sledvshtia pat kato patuvam kam Germany da doida i az da stroja s vas kuli s pjasak i da igraja na princesi, fei, ritzari, drakoni i veshtitzi... Shte pomogna da pobedite, obeshtavam Vi....Simple Smile)

Jelaja ti vinagi da si tolkova shtastliva, neka tvoite palavnitzi redom s majo vse taka da ti izpalvat sarchitzeto  s mnogo shtastie i vaztorg ot tova, che gi imash do sebe si!!!

# 22
  • Мнения: 74
Katence ,chudesno si go napisala!!!!prosto prekrasno ,naistina edin maluk decki sviat.
ste napravia fen club-stroina fidanka:))))
celuvam te !!!!!!!!  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 366
Ето това е то смисъла!!! Причината да се усмихваш, щастието, върха на стълбицата ни на предпочитания... Любовта...
Такива мънички, а толкова неща дават  Heart Eyes


Много хубаво написано,ставаш и за писател.  bouquet
Ама тя си Е. Наш кви хубави стихчета е написала Flutter Flutter

Ми от 'де да знаем, тя Фиди се скръндзави... Wink

Общи условия

Активация на акаунт