Акушер-гинеколози- Варна 3

  • 186 183
  • 797
  •   1
Отговори
# 360
  • Варна
  • Мнения: 46
 Raniya  тя на тия лекции ги говори винаги едни мани мани. Аз не родих при нея, ноисках тя да ми води консултацията. Първо ред при нея няма ти избира кой кого да вкарва в кабинета си по нейно усмотрение нищо че се дават часове предварително. За да се запишеш трябва да се обадиш 1месец по-рано. За да ти следи бременността по ЗК забрави при нея всичко е пълно и няма начин да те вреди. Второ прегледите минават толкова бързо че само хубавите й очи запомняш.Мен лично ме върна и си направи устата да си плащам всичко, аз намерих кой да ми води консултацията вярно е платих си предварително едни 300лв за видеозони и за БХС и проблеми нямах. Второ за самото раждане вярно е че е хубаво да правите каквото си искате в предродилна зала мен също ме оставиха, НО не забравяйте че там постоянно трябва да се слушат тоновете на бебето не става да ходите из етажите. Второ ЗАБРАНЯВАТ щом имате на 4см разкритие да СЕДИТЕ СЕДНАЛИ така сядате на главата на бебето и недай си боже започне обратния процес на връщане на бебето или нещо друго. Дали ще напредва раждането с по 1см на час или не това си е божа работа и зависи единствено исамо от майката. АЗ отидох в 4ч. с 3см разкрие и родих в 5:55 съвсем нормално бебенце момиченце без нито един шев единственото което ми направиха беше дам и спукат водите защото отидох само с контракции това не е пришпорване за който не знае ами си е съвсем нормална процедура. На мен ми е първо детенце, така че не че искам да кажа лоши думи за Цветкова но имайте едно на УМ!!!!!!

# 361
  • Мнения: 1 427
Моля да бъде направена корекция на първа страничка:
1. Доцент Балев НЕ Е гинеколог, а диагностик и специалист по ФМ.
2. Можете да добавите и д-р Бойка Терзиева, МЦ Младост, води ЖК по ЗК,тел. 0886140148

# 362
  • Мнения: 219
Момичета, а някоя от вас да се е изследвала за вид тип човешки папилома вирус и за кондиломи....в коя клиника и при кой доктор? newsm78 newsm78

# 363
  • Мнения: 60
didipeicheva, благодрая ти за разказа Hug аз затова и помолих да разкажат за Цветкова мами с лични впечтления, защото обещанията са едно - действията друго нещо! За раждането ти - супер! Минало е бързо, естествено и безпроблемно, поне по думите ти! А за движението по време на раждане - далеч съм от мисълта да прескоча до съседното кафе Joy Ще съм благодарна просто да мога да ставам от време на време, защото в АГ не ми даваха дори леко на една страна да се обърна, което е пълен абсурд. И да - няма критерии за "нормално раждане", всичко е божа работа...

# 364
  • Варна
  • Мнения: 46
Raniya аз също раждах в АГ и акушерката която беше с мен единствено ми забрани да сядам когато имах по-голямо разкритие. и държеше ако правя разходки на 2мин да слага слушалката на апарата за тонове на детето Simple Smile ама те като те почнат болките по-добре да дишаш дълбоко Simple Smile

# 365
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Моля да бъде направена корекция на първа страничка:
1. Доцент Балев НЕ Е гинеколог, а диагностик и специалист по ФМ.
2. Можете да добавите и д-р Бойка Терзиева, МЦ Младост, води ЖК по ЗК,тел. 0886140148

доц. Балев е рентгенолог или специалист по образна диагностика. Не е специалист само по фетална морфология, даже това изобщо не е водещото в професионалната му автобиография. Той е един от най-добрите варненски рентгенолози, при него идват от цяла североизточна Б-я хора с тумори по цялото тяло, метастази, неясни диагнози  за скенер и ултразвук с цел диагностициране и стадиране. С фетална морфология се занимава едва от 3-4 години. За това е и много заети. Освен бременни мами, го търсят и много болни хора и то със сериозни диагнози Peace

# 366
  • Мнения: 1 427
Да, точно това имам предвид, не е гинеколог, да не останат някои майчета с грешно впечатление.

# 367
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
В тоя ред на мисли да ви препоръчам сърдечно дъщерята на доц. Балев, Д. Балева, която също се занимава с ФМ и върви много успешно по стъпките на баща си. Аз лично втория път предпочетох да ходя при нея на ФМ, защото напливът не е толкова голям все още, а на практика тя се консултира с баща си, ако се налага. Преглежда също в Темелков, всеки петък.  Peace

# 368
  • Мнения: 908
В тоя ред на мисли да ви препоръчам сърдечно дъщерята на доц. Балев, Д. Балева, която също се занимава с ФМ и върви много успешно по стъпките на баща си. Аз лично втория път предпочетох да ходя при нея на ФМ, защото напливът не е толкова голям все още, а на практика тя се консултира с баща си, ако се налага. Преглежда също в Темелков, всеки петък.  Peace

Каква е цената при нея и как се записва час?

# 369
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
В тоя ред на мисли да ви препоръчам сърдечно дъщерята на доц. Балев, Д. Балева, която също се занимава с ФМ и върви много успешно по стъпките на баща си. Аз лично втория път предпочетох да ходя при нея на ФМ, защото напливът не е толкова голям все още, а на практика тя се консултира с баща си, ако се налага. Преглежда също в Темелков, всеки петък.  Peace

Каква е цената при нея и как се записва час?

Ами то мина година вече и не зная цената каква е, но преди беше по-ниска от на Балев и час се записва по телефона. Обаждаш се в Темелков и ще ти кажат.

# 370
  • Мнения: 908
Ок, благодаря  Hug

# 371
  • Мнения: 1 427
Полезно инфо - благодаря   bouquet И тя ли е със същата специалност като него ?

# 372
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Полезно инфо - благодаря   bouquet И тя ли е със същата специалност като него ?
За дъщерята на Темелков знаех че е рентгенолог, но за д-р Балева не ми беше известно newsm78
Полезно инфо наистина

# 373
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Балева е супер, преглежда много обстойно, интересно й е, отделя много време, абе супер доволна съм!

# 374
  • Мнения: 0
Дами ! Моля ви насочете ме към някой добър гинеколог ! Проблемът ми е свързан с кондилом и рана на шийката на матката Sad Бяха ми препоръчали д-р Радева , но тя бърза да ми назначи КРИОТЕРАПИЯ Sad Само тя работи с това и явно държи монопола на пазара , но нзм доколко е безопасно и ефикасно ! Тя твърди , че със въпросната Криотерапия ще ми излекува всичко и кондиломите и течението и раничката , та дори и ЧПВ то , за което не ми е пуснала даже тест , а просто е сигурна че го имам  и нямало нужда от теста за ЧПВ ! И за това искам да чуя нечие друго компетентно мнение по въпроса за тази криотерапия Sad((

Общи условия

Активация на акаунт