18 септември 05:00 Пълнолуние

  • 2 572
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 611
Отново припомням датата и часа на желаещите да правят лунната диета.  Grinning
Тоzи път мисля да не се иzдъня, още повече, че е неделя и никой няма да ми идва на гости  Grinning
А и от вчера zапочнах отново с НВДто, тъй че няма лабаво  Flutter

# 1
  • София
  • Мнения: 3 659
Щом е пълнолуние и аз се включвам. Имам още няколко килца и трябва да ги стопя Grinning

# 2
  • Мнения: 3 537
И аз,и аз Peace

# 3
  • Мнения: 1 120
и аз съм с вас Laughing

# 4
# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Нямам сили тоя месец SadДругия път....

# 6
  • Мнения: 995
  И аз ще се включа.

# 7
  • Мнения: 8 459
Тоя път ще е ужасно-от 5 сутринта.
Ама не се отказвам.Бройте ме!

# 8
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Тоя път ще е ужасно-от 5 сутринта.
Ама не се отказвам.Бройте ме!
Еее,верно ли от 5 сутринта? Sad.Ама и мен ме бройте Wink.
А някой беше споменал, че на пълнолуние най-много се сваля?Имате ли идея, защо? newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 5 828
и аз съм на линия Simple Smile

# 10
  • Мнения: 431
И аз искам ама извинете за невежеството, ама какво трябва да правя???? От 5 сутринта ????? Embarassed

# 11
  • София
  • Мнения: 5 828
Гладуваш и караш на вода, чай и фрешове от 5 ч. сутринта на 18-ти до 5 ч. сутринта на 19-ти.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 623
И аз също. Изпринтирах си датите и понеже 2 пъти пропуснах след първото гладуване, сега са с магнит на хладилника и при всяко отваряне се подсещам  Grinning

# 13
  • Мнения: 3 461
Аз я започнах  преди час и половина след пълно изстъпление от моя страна,не искам да видя храна до понеделник сутринта. EmbarassedОмръзна ми да се провалям в диетите,един ден не мога да издържа,но КРАЙ вече.

# 14
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Момичета,аз се провалих този път Sad.И шоколад дажа ядох,сега се мразя Close

# 15
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ама, Джиджи, то е от утре сутринта в пет! Не си се провалила, тъкмо утре ще пробваш пак!
Хайде, и аз на редичката.  Grinning

# 16
  • Мнения: 527
Едно въпросче, понеже за първи път и аз искам да се пробвам! Може ли да се пие кафенце?

# 17
  • Мнения: 2 161
Отново припомням датата и часа на желаещите да правят лунната диета.  Grinning
Тоzи път мисля да не се иzдъня, още повече, че е неделя и никой няма да ми идва на гости  Grinning
А и от вчера zапочнах отново с НВДто, тъй че няма лабаво  Flutter
Много ме е срам,обаче някой ще ми обясни ли какво ядете през тези лунни диети,ако гладувате-колко кг сваляте?И какво значи НВД? Има ли някакво значение ,че започва в еди колко си часа? Леле,много съм залупена Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 18
  • Мнения: 8 459
Едно въпросче, понеже за първи път и аз искам да се пробвам! Може ли да се пие кафенце?
Може,без захар.

# 19
  • Мнения: 3 611
Едно въпросче, понеже за първи път и аз искам да се пробвам! Може ли да се пие кафенце?

Аz го пия с 2 zахаринчета  Grinning

# 20
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Ама, Джиджи, то е от утре сутринта в пет! Не си се провалила, тъкмо утре ще пробваш пак!
Хайде, и аз на редичката.  Grinning
doh doh dohГлупава жено!

Мерси,Умнице  bouquet, ама и ника ти е на място, а аз моя май да го сменя Mr. Green

Айде, пак се записвам, тъкмо да избия шоколада и пицката  Embarassed

# 21
  • Мнения: 5 468
А, този път се включвам сериозно и аз. Няма да ям нищо днес, пък каквито щат изкушения да ми се предлагат Naughty Naughty Naughty. Дано сваля някой килограм Crossing Arms.

# 22
  • Мнения: 3 461
Как сте?Удържате ли фронта?До сега съм само на вода и кафе,влязох за подкрепа тук,за да не се изложа за пореден път. Embarassed

# 23
Как сте?Удържате ли фронта?До сега съм само на вода и кафе,влязох за подкрепа тук,за да не се изложа за пореден път. Embarassed
дръж се... мисли за свалените килца Grinning или килце Rolling Eyes
на мен ми пристъргва стомахът, но ще издържа. Тая седмица нещо се поувлякох с хапването, и сега това ще ми е като наказнание...

Ама вчера ми казаха, че било вредно това пълно гладуване... щото после каквото и да хапнеш веднага се лепи... какво мислите, дали наистина е така? Казаха ми, че е по-добре един разтоварващ ден само с плодове...

# 24
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ами точно това е "лунния" ден - разтоварващ. Според маса диетолози е много полезно веднъж седмично да минеш един ден на течности и на плодове. Пък вече както си реши всеки за себе си. Аз например пия чай и прясно мляко (две чаши) по време на тези дни и има супер ефект. Правила съм ги с 1 кг. плодове и чай - пак имаше супер ефект.

# 25
Ами точно това е "лунния" ден - разтоварващ. Според маса диетолози е много полезно веднъж седмично да минеш един ден на течности и на плодове. Пък вече както си реши всеки за себе си. Аз например пия чай и прясно мляко (две чаши) по време на тези дни и има супер ефект. Правила съм ги с 1 кг. плодове и чай - пак имаше супер ефект.
аха, абе и аз си мисля, че нищо лошо няма да ми стане един ден да "отмия" токсините от тялото си (даже си мисля, че при мен с един ден няма да се отмият всички Sick), ама реших да питам....

# 26
  • Мнения: 3 611
Как сте?Удържате ли фронта?До сега съм само на вода и кафе,влязох за подкрепа тук,за да не се изложа за пореден път. Embarassed

Държим го zдраво  Party
То дотук беше супер лесно, щото преди десетина минути се събудих - снощи (беше се съмнало кат се прибрах  Crazy) една дискотечка направо ми вzе акъла  ooooh!
Сега си иzпивам кафето и лягам пак. И беz тва мъжете в къщи спят  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 202
Удържате ли положението? Аз още се стискам! Дано издържа до 22.00 часа, пък после като си легна, няма да мисля за храна.

# 28
  • Мнения: 46
И  аз отдържам засега фронта, но да видим докога, защото умирам от глад smile3514.А мъжът ми ми мляска тук под носа и ми иде да грабна ножа newsm61! Ох, дано да издържа, че и за следващата фаза се готвя!Абе, първо тази да мине, а пък после ще му мисля!  newsm12
Стискайте зъби! newsm10

# 29
  • Мнения: 3 611

Аz zасега ги стискам zдраво, ама тоя мой стомах как вриииии, не е истина  Sad Тоя алкохол снощи направо ми е*а мамата  ooooh!
Все още съм на едно кафе и чашка вода... и нищо и не ми се пие  ooooh!

# 30
  • Мнения: 8 459
Държа се с последни сили Rolling Eyes.Тая вечер ще лягам рано май-да не мисля за ядене.

# 31
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Хей, момичета и аз удържам Laughing.Много водица,едно кафенце, а сега и едно фрешче сърбам, че ми прималява вече.И хайде утре на доклад Mr. Green 

# 32
  • Мнения: 202
Аз си лягам, че не издържам.

# 33
  • София
  • Мнения: 2 623
И аз геройски издържах с мнооого вода и един фреш от какво ? - от диняяяяяя. Дано да не съм я прецакала диетата с тази диня ама здраве да е.

# 34
  • Мнения: 5 468
Цял ден издържах на 2 кафета, без захар /ама със сметана Embarassed/ и вечерта се нахвърлях с таратор... много ли е голямо прегрешението?

# 35
  • Мнения: 3 611
Цял ден издържах на 2 кафета, без захар /ама със сметана Embarassed/ и вечерта се нахвърлях с таратор... много ли е голямо прегрешението?

Споко бе, нали не го яде с хляб?  Mr. Green

П.С. Аz пък пих айрян  Wink

# 36
  • Мнения: 5 468
Споко бе, нали не го яде с хляб?  Mr. Green
Какъв хляб бе...аз хляб не ям от сума ти ми време Crazy. Е, хайде да видим утре кантара... сигурно ще е пак същата работа hahaha, ама нейсе Cry...

# 37
  • Мнения: 8 459
Минус 1.200 кг.Малко ми е по-лекичко от преди. bowuu
Ама като знам,колко още имам  да свалям...не ми се мисли. Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 3 461
И аз съм -1кг,но вчера не издържах и хапнах малко салата.От днес съм пак на диета,тъкмо съм набрала инерция. Grinning

# 39
  • Мнения: 3 611
Моят кантар мери доста приблиzително, ама с около половин кило съм надолу.
То аz вчера цял ден спах, тъй че нямаше и как повече да смъкна.  Confused

# 40
  • Мнения: 5 468
Аз съм с 1 кг и половина по-надолу. Но от днес спирам да ям след 17:00 ч., в другата тема пише, че било много ефективно.
Дано не ги кача утре пак.

# 41
  • Мнения: 8 459
Я кажете за електронните кантари.Аз на моя кантар трябва да направя поне 3 премервания,защото понякога дава разлики.Накрая вземем средната стойност.Дали е вярна обаче?

# 42
  • Мнения: 46
И аз сам с едно килце надолу, но  ще имам още доста по едно да смаквам Sad Ще се пробвам и аз да не хапвам след 17ч. , да видим дали ще има ефект Thinking
Айде ще се видим и при следващата фаза, до тогава успех на всички newsm10

# 43
  • София
  • Мнения: 293
От доста време ви чета темичката, но не се включвах и сега чак го правя. И аз гладувах и вчера и предния път, но вчера хапнах ябълка и грепфрут Embarassed А колко съм свалила незнам, защото си нямам кантар. Другата седмица пак ще погладувам с вас.

# 44
  • Мнения: 3 611
Я кажете за електронните кантари.Аз на моя кантар трябва да направя поне 3 премервания,защото понякога дава разлики.Накрая вземем средната стойност.Дали е вярна обаче?

Бях си купила електронен кантар, но останах много раzочарована - в zависимост къде го сложех (кухнята, банята, хола, на ляво, на дясно, на мокет, на балатум...) все даваше раzлики. И то раzлики от по 2 и нагоре кила.  Rolling Eyes
Отидох и го върнах.  Naughty

Сега се тегля на съвсем обикновен. И той не е верен, ама ... на него му е простено  Crazy

# 45
аз съм -1 кило, ама снощи ядох малко семки.... Blush Blush Blush Embarassed
другата седмица пак се включвам, дано пак се падне неделя, че на бач хич не мога да търпя на глад Sick

# 46
  • Мнения: 8 459
Я кажете за електронните кантари.Аз на моя кантар трябва да направя поне 3 премервания,защото понякога дава разлики.Накрая вземем средната стойност.Дали е вярна обаче?

Бях си купила електронен кантар, но останах много раzочарована - в zависимост къде го сложех (кухнята, банята, хола, на ляво, на дясно, на мокет, на балатум...) все даваше раzлики. И то раzлики от по 2 и нагоре кила. Rolling Eyes
Отидох и го върнах. Naughty

Сега се тегля на съвсем обикновен. И той не е верен, ама ... на него му е простено Crazy
Тъй,тъй,и при моя така.Уж се тегля на една и съща плочка,но пак дава разлики.Писна ми вече.На обикновения пак е така,та вече не знам,на кой да вярвам.Но на мен електронния ми е от евтините и явно затова е така.Така или иначе по-скъп няма да си купя,много пари за нищо.

# 47
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз вече се оплаквах от моя кантар, няма да повтарям. Искам да ви кажа, че най-сигурният метод е метърчето. Обикновеното шивашко метърче. Мерят се талията, дупето и бедрата - там, където жените трупат. Това е най-сигурно - така съм чела. Теглото непрекъснато варира, освен това всеки има различна костна структура, мускулна маса и пр.

# 48
  • Мнения: 8 459
Аз вече се оплаквах от моя кантар, няма да повтарям. Искам да ви кажа, че най-сигурният метод е метърчето. Обикновеното шивашко метърче. Мерят се талията, дупето и бедрата - там, където жените трупат. Това е най-сигурно - така съм чела. Теглото непрекъснато варира, освен това всеки има различна костна структура, мускулна маса и пр.
Е това е!Но ще лъсне жестоката истина и затова се въздържам!

# 49
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
И аз да се отчета -1кг, ама аз него си го мотая от фаза до фаза май, тъй че вече се усъмних в ефективността на тази диетка Thinking.Но пък добре се чувствам да разтоваря малко и ще продължавам Grinning

# 50
  • Мнения: 256
Здравейте момичета.До сега само четях, но ето че и аз се включвам.
Опитах да гладувам, но нещо не се получи.Цял ден гладувах, а вечерта така хубаво хапнах, че провалих всичко.Може ли някий да ми каже кога е следващото пълнолуние?Дано тогава успея!Предварително благодаря!

# 51
Може ли някий да ми каже кога е следващото пълнолуние?Дано тогава успея!Предварително благодаря!
25 септември от 9,40 сутринта...

# 52
  • Мнения: 8 459
Може ли някий да ми каже кога е следващото пълнолуние?Дано тогава успея!Предварително благодаря!
25 септември от 9,40 сутринта...
Мерси!  bouquet

# 53
# 54
  • Мнения: 256
Много ти благодаря ДЕСКА-ПЕСКА! Grinning

# 55
МАцки, сигурна съм, че arrows пак ще пусне отделна темичка, за да ни подсети  bouquet

# 56
  • Мнения: 3 611
С удоволствие  Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 8 459
Язък за гладуването!Айде да не казвам,с какво се натъпках!На 25 пак.

# 58
  • Мнения: 3 611
Аz не съм спирала да се тъпча  Confused
И там е работата, че го осъzнавам, но нямам сила да се контролирам  ooooh!
После ме е яд ама кел файда.
Добре, че е тая лунна, поне да ме държи на едни и същи килограми  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт