Не искам да повярвам........

  • 3 756
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 206
От няколко години живеем в къща на 6 км. извън града. Така решихме със съпруга ми, децата ни да растат на чист въздух, на спокойствие и сред природа.Понеже съпругът ми работи по цял ден и аз сама се грижа за децата, не мога да шофирам, решихме да се запишем при местния джипи.Ако се наложи естествено си взимаме направление.Та от известно време насам често се виждаме с него, ту аз,ту децата сме болни.Но какво ми направи впечатление-  отстрани на бюрото му има шпатули за преглеждане на гърло, на едните пише" Чисти", на другите"Мръсни".Винаги в кутията" Чисти" е пълно, а другата празна.В началото си помислих, че ми се е сторило, обяснявах си го по хиляди начини, но реших да наблюдавам, когато го посещаваме,за да се убедя.И така какво утанових- кутията" Мръсни" винаги е празна, той взима от кутията"Чисти", преглежда гърлото и връща обратно в същата кутия!И се замислих що за болен мозък може да го направи това- хем няма да се занимава с чистене на шпатули, хем ще заразява хора, за да има повече"клиенти"! Направо не знам какво да мисля, не мога да го повярвам! На кой да имам доверие, всеки гледа да печели от теб!Та това е, оплаках ви се ! 

# 1
  • Мнения: 3 157
Няма нужда да истерясваш толкова.Мърляв е човека,не е задължително да иска да зарази цялата планета

# 2
  • Мнения: 222
Гадно...Аз каквато съм гнуслива и ме е страх да не се заразя с нещо...

# 3
  • Мнения: 265
според мен просто го смени,смяташ ли че такъв мърляч може ад се грижи добре за вас,аз не смятам

# 4
  • Русе
  • Мнения: 299
При нашата лекарка са едни такива като дървени и на всеки преглед на  децата им ги дава.Да си вземе такива еднократни

# 5
  • Мнения: 25
Сменяй доктора!Веднага!

# 6
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Безотговорен мърляч! Кой му е дал диплома на тоя?! На твое място досега да съм изчезнала от списъка на пациентите му, след като съм му натикала в устата всички мръсни шпатули!  #Cussing out

# 7
  • Мнения: 3 157
Какво общо има дипломата,извинете?Може би в университета като завършват трябва да ги проверяват за лична хигиена,въшки,черни нокти и т.н.
Авторката вместо да измисля диагнози като ,,болен мозък'',,,здрав мозък'' да си беше напънала нейния собствен и да му направи забележка,че вкъщи може да е мърляв колкото си иска,но нейното дете да го прегледа с еднократна чиста шпатула.Не е трудно да си отвориш устата и да помолиш учтиво,нали?Или е по-лесно да мълчиш като риба,а после да го разнасяш насам-натам въпросния лекар.

# 8
  • Мнения: 2 821
А ти възмути ли се пред него или сега си изливаш безсилния гняв пред нас само?...Щото мен нали не ме касае пряко. Ти му мисли...Декември иде все пак Mr. Green

# 9
  • Мнения: 222
според мен просто го смени,смяташ ли че такъв мърляч може ад се грижи добре за вас,аз не смятам

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
 Имаш няколко  варианта или да търпиш мърлявщината му или да си носиш шпатули за еднократна употреба като ходиш на лекар, а другият варизнт е да смениш личния си лекар.

# 11
  • Мнения: 206
Да, прави сте! Ще го сменям, просто не можех да повярвам и не бях напълно убедена в това! Пред него не съм реагирала, защото не бях сигурна.Не го разнасям насам-натам, просто споделям с вас, за да чуя и други мнения.Не виждам някъде в поста си да съм споменала име и населено място!Благодаря за отговорите!

# 12
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Има място дипломата му като на лекар! Основното, което трябва да знае, е че при смесването на чисти с мръсни шпатули най-лесно може да разнесе зараза. Ако това не иска да спазва, не виждам какъв лекар може да бъде.

# 13
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
оооо и ние живеем на 15мин. от града-тук има лекар но до 12.30.........
сина ми беше на една годинка когато след назна4ена терапия се наложи да ни направят проба за АБ в най-близкия мед.пункт и веднага да го запо4нем мускулно ..............въпросната Лекарка отказа да направи пробата с мотива ,4е работното и време свършва след 30мин. , а пробата се от4ита след 4ас-и това за малко дете с 40 Т.
естествено ,4е вдигнах на балон кметове и телевизии,РЗОК,НОИ ..........въпреки ,4е файда никаква..........

# 14
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
И аз мога да се оплача от работното време на джипито ни , но иначе в кабинета му е много чисто. Шпатулите за гърло са му за еднократна употреба.

Общи условия

Активация на акаунт