Продукти на Delon

  • 2 145
  • 11
  •   1
Отговори
  • 1st floor
  • Мнения: 9 099
Вчера съвсем случайно попаднах на каталог...Фирмата е канадска, предлагат лосиони за тяло, кремове за лице, душ гелове, бебешка серия...Не съдържали парабени и ми се сториха на прилична цена...Ще съм благодарна , ако някой знае нещо за продуктите, да сподели в темата...

# 1
  • Мнения: 1 153
И аз днес случайно попаднах на техен продукт в нета,пише че са органична козметика Rolling Eyesще е интересно ако има вече потребители на тази марка да изкажат мнение от личния си опит Party

# 2
  • 1st floor
  • Мнения: 9 099
аз вече имам първата придобивка - лосион за суха кожа ... миризмата не е нищо особено, но като лосион върши перфектна работа - кожата ми е адски суха и с каквото и да се намажа , попива и после горе-долу си е същата...този пък обратното - не стои мазен, попива почти веднага , но след това усещам разликата...Мисля да пробвам и един шампоан, дано и той да е добър...

# 3
  • Мнения: 1 153
 Partyможе ли да поставиш снимка на придобивката си Simple Smile Peace

# 4
  • 1st floor
  • Мнения: 9 099
не, съжалявам , не мога да го снимам, защото ми го няма кабела...но всъщност се оказа,  че в състава му има парабени...а в брошурата на първа страница пишеше, че са изцяло натурални и не съдържат такива неща...малко съм разочарована, но пък като лосион върши чудесна работа....

# 5
  • Мнения: 451
Не съм доволна от продуктите им.

# 6
  • Мнения: 1 153
Не съм доволна от продуктите им.
А какво си ползвала ?

# 7
  • Мнения: 451
Няколко лосиона за тяло, един лосион за крака, и един автобронзант май...

# 8
  • гр. София
  • Мнения: 104
Аз си купих от лосиона им в Витамин Е и съм доволна до момента. В момента може да ги купите от коледния базар. Има щанд с пълната гама от продукти. Може и да се тества Grinning

# 9
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
            Здравейте!
 Не съм по темата,но като ви чета и се сетих как на времето бяха пуснали дезодорант Ален ДелонБях луднала по актьора тогава,имах снимка с автограф и си бях купила въпросния дезодорант.
    spam2Сори1

# 10
  • гр. София
  • Мнения: 104
Мисля, че козметиката няма нищо общо с Ален Делон newsm78

# 11
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Мисля, че козметиката няма нищо общо с Ален Делон newsm78
    Тази козметика наистина няма нищо общо с Ален Делон.Аз казвам,че името ме подсети за него.Дори отбелязах,че е спам,защото по темата конкретно не мога да дам отзиви.Нямам продукти на тази марка... Peace

Общи условия

Активация на акаунт