Свестен зъболекар в София?

  • 12 262
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 76
Момичета, помагайте! Преди 2-3 години се оказа, че имам млечен зъб (случва се, когато няма зародиш и млечният зъб не е заменен от постоянен), който е поотчупен от по-силните постоянни зъби, други проблеми и пломби нямам и никога не съм имала, радвам се на невероятни зъби. При първото ми посещение на зъболекар за целия ми живот до тогава отидох в нормална болница, попаднах на некадърна лелка с наченки на паркинсон, сложи някакси пломбата, която падна след няколко дена... Както вече казах, зъболекар дотогава и на картинка не бях виждала, но определено се усещаше, че тази работи по-зле и от мистър Бийн в един епизод...  Mr. Green След това си намерих страхотна зъболекарка, и като отношение, и като желание за работа, препоръчаха ми я познати, защото се е захващала да подновява зъби и да оправя чужди бакии,  правени с некачествен материал, изобщо се захваща да извършва трудоемки процедури с цел запазване и лекуване на зъба, с качествени материали, без оскъпяване... Оправи ми зъба, пломбата не само издържа сумати време, но и изобщо не я усещах, за разлика от първата, направена от паркинсона... Сега пак го закъсах с този зъб, а жената се оказа, че вече не бачка където я търсим...
Моля ви, кажете някой друг подобен зъболекар, който знае какво прави и го прави с желание, който да ми спаси зъба, вместо да ми предлага разни по-лесни за него методи, които само биха разрушили съседните...

# 1
  • Мнения: 93
Хахахаа, извинявай, ама много смешно описваш първата зъболекарка. Ще ти пратя на лични координатите на моята докторка. Аз останах доволна, надявам се и на теб да ти хареса.

# 2
  • Мнения: 647
Момичета, помагайте! Преди 2-3 години се оказа, че имам млечен зъб (случва се, когато няма зародиш и млечният зъб не е заменен от постоянен), който е поотчупен от по-силните постоянни зъби, други проблеми и пломби нямам и никога не съм имала, радвам се на невероятни зъби. При първото ми посещение на зъболекар за целия ми живот до тогава отидох в нормална болница, попаднах на некадърна лелка с наченки на паркинсон, сложи някакси пломбата, която падна след няколко дена... Както вече казах, зъболекар дотогава и на картинка не бях виждала, но определено се усещаше, че тази работи по-зле и от мистър Бийн в един епизод...  Mr. Green След това си намерих страхотна зъболекарка, и като отношение, и като желание за работа, препоръчаха ми я познати, защото се е захващала да подновява зъби и да оправя чужди бакии,  правени с некачествен материал, изобщо се захваща да извършва трудоемки процедури с цел запазване и лекуване на зъба, с качествени материали, без оскъпяване... Оправи ми зъба, пломбата не само издържа сумати време, но и изобщо не я усещах, за разлика от първата, направена от паркинсона... Сега пак го закъсах с този зъб, а жената се оказа, че вече не бачка където я търсим...
Моля ви, кажете някой друг подобен зъболекар, който знае какво прави и го прави с желание, който да ми спаси зъба, вместо да ми предлага разни по-лесни за него методи, които само биха разрушили съседните...

Здравейте!

Позволявам си да ви препоръчам личния си зъболекар, на когото попаднах съвсем случайно. Но, оттогава не съм се замислял да го сменям.

Досега ми е спасил сума зъби, които след неговите манипулации са си живи и здрави и добре пломбирани. Вярно е, че лечението става бавно – връща ме стотици пъти, докато реши, че му харесва това, което е направил. При това, човекът не взема дивашки такси на посещение, а му плащате на свършена работа.

Бонус е и също това, че е хирург-зъболекар и много неща, дето другите лекари не ги правят, той ги прави.

Този лекар се казва д-р Ал Амин (баща му е сириец, инак си е българче наше), телефонът му е: 0888 80 32 06

Поздрави,
маг.фарм. Антон Вълев

# 3
  • Мнения: 76
Благодаря ви много и на двамата за отзивчивостта и бързите отговори! Надявам се темата да бъде полезна и на други препатили, който има зъболекар, с когото да се похвали, нека оставя координати и квартал, в който се намира, за да се ориентират повече хора. Благодаря ви още веднъж Hug

# 4
  • Мнения: 1 418
аз съм фен на д-р Адриана Бондева.Тел е 02 947 73 19.Работи от 14 до 17 часа.Тя е човека който ме накара да започна да ходя на зъболекар без страх

# 5
  • Мнения: 261
Да похваля и аз моя зъболекар!Казва се д-р Харалампи Воев.Невероятен човек и специалист.
Първата пломба в живота ми е правена от него.Тогава аз бях на 7 год,а той беше млад ,тъкмо започнал кариерата си.Сега аз съм на 38 год,а пломбата още ми стои и не си я давам,а той все иска да ми я смени,защото е от тези сивите,които се правиха едно време.
Работи с най-добри материали и каквото пипне,го прави съвършенно.На колкото приятели съм го препоръчала,всичките са ми много благодарни,защото най-сетне са намерили свестен зъболекар.
Аз съм много страхлива и голяма лигла.Как ме търпи не знам ,но да ми е жив и здрав още сто години че на друг не давам да ми пипне нищо в устата Naughty

# 6
  • Мнения: 256
И аз да препоръчам нашия зъболекар - Д-р Симеон Йонов, кабинетът се намира в бившия завод Витоша в Лозенец. http://yonov.eu/
Изключително добър специалист със страхотен подход към пациента и особено към децата. Благодарение на неговите съвети и препоръки дъщеря ми е със страхотно здрави зъбки. Дребосъчка ходи без никакъв страх на профилактика,
Аз също ходя вече без паника на зъболекар, въпреки насадения в детството страх.  newsm47

# 7
Здравей,
Мога да ти препоръчам моята зъболекарка - Доктор Яна Пеева, в центъра на София до Пирогов.
Можеш да погледнеш сайта : www.citident.bg

Работи само с качествени материали и ще останеш доволна. Цените са добри.

 

# 8
  • Мнения: 1 296
Аз бих препоръчала д-р Наталия Цекова, както и съпругът й, който също е стоматолог. Докторката работи много леко, изключително внимателна е. Частният им кабинет е в кв. "Лозенец", на бул. "Черни връх". Тъй като цялото ни семейство сме им редовни клиенти ни прави отстъпки, както и не изисква плащане на момента ако си затруднен.
0888/ 843 998

# 9
  • Мнения: 8
Те това е реклама Simple Smile)))). Дали сте действителни пациенти или сами си се хвалят зъболекарите , а ?Май е второто . Поне пишете , че това е непоискано търговско съобщение Simple Smile)).

# 10
  • софия
  • Мнения: 2 140
Едно време ходех при бащата на Яна Пеева,много добър зъболекар.
И пак бих ходила при него,а при нея,но са ми далече.
Настоящата ми зъболекарка,също работи много добре и на
много прилични цени.Намира се в кв.Младост2.
http://bonevi.yavor.info/contacts.html

# 11
  • Мнения: 76
Те това е реклама Simple Smile)))). Дали сте действителни пациенти или сами си се хвалят зъболекарите , а ?Май е второто . Поне пишете , че това е непоискано търговско съобщение Simple Smile)).
Не знам дали е непоискано или поискано, ама без доказателства няма нужда само да си чешете езиците... Мен наистина ме интересува и затова попитах, хората отговарят.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 425
Моята зъболекарка е много добра - работи в Токуда, казва се Евелина Перчинска. Тя е и ортодонт, аз така се "запознах" с нея. От 4 години я познавам вече, като в началото ходех при нея доста често заради брекетите. Видях отношението й към всеки пациент, както и резултатите от работата. Хваля си я от сърце и без търговски намерения  Laughing В сайта на токуда има телефони

# 13
Моля ви, кажете някой друг подобен зъболекар, който знае какво прави и го прави с желание, който да ми спаси зъба, вместо да ми предлага разни по-лесни за него методи, които само биха разрушили съседните...

Пълно е с такива зъболекари , които се опитват да си вършат добре работата . Пазарът и конкуренцията го изискват . Аз ще ти препоръчам д-р Димитров . Кабинетът му е до Пирогов . Страхотен човек и професионалист . Всичките ми познати ходят при него и са доволни.Тел :851 07 37 .Успех.

# 14
  • Мнения: 13
С две ръце гласувам за моя, страшно съм доволна Simple Smile

Д-р Димитров
Люлин 10, бл. 122, клиника Камбуров
тел. 925 00 84

Общи условия

Активация на акаунт