Малтофер и диария

  • 1 285
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 170
Здравейте, д-р Слън4ева!
Дъщеря ми, която е на по4ти 4етири месеца отказваше да се храни или пък изпиваше много малко мляко и то с много зор и рев. Няма мле4ница,невиждам да е подут венеца от зъби...и се шашнах доста. та отидохме на лекар и тя ни пусна изследване на хемоглобина да види дали е в норма. Резултатът беше 113 хемоглобин.  Докторката ни изписа малтофер по 12 капки дневно. И като се запо4на една диария...ужас!! какво да правим? мислите ли,4е хемоглобина е нисък и да продължаваме ли малтофера...възможно ли е да е от него диарята? няма температура, в добро състояние е(даже бяхме на доктор да я прегледа).

# 1
  • Мнения: 5 760
Хемоглобинът е граничен и не се налага малтофер. Трябва да я захраните в края на 4 м. със пюрета. След като започнете и месните пюрета той ще се самокорегира.

# 2
  • Мнения: 170
Благодаря за отговора, д-р Слънчева!
Искам да питам докога би трябвало да продължи това разстройство от малтофера, при нас ве4е е около седмица?

# 3
  • Мнения: 5 760
Най-вероятно не е от малтофера и е добре да се види от лекар. Можете да давате за 3-4 дни лечебно мляко на Хип или Милупа.

# 4
  • Мнения: 170
Д-р Слънчева, кога започва да се повлиява организма от тези лечебни млека? И каква трябва да стане консистенцията на изпражненията?

# 5
  • Мнения: 5 760
До 24 тия час от даването и да е кашава и по-късно по-плътнокашава.

# 6
  • Мнения: 170
Много ви благодаря за бързия отговор!
Запо4нахме във вторник ве4ерта да даваме ле4ебно мляко. Ака по-рядко,кашесто. Но има и моменти когато е по-воднисто и в малко коли4ество, това трябва ли да ме притснява, поне няма жилки с кръв.
Извинете,4е постоянно задавм въпроси,но съм доста притеснена. Бяхме на лекар и той каза,4е е напълно здрава, изследванията са добри.Eто да видите:

Изолирани микроорганизми:
1. НЕ СЕ ИЗОЛИРА ПАТОГЕННА ЧРЕВНА ФЛОРА
2. CANDIDA SP.(-)ОТР.
3.

Количествена оценка:
единични-колони, масово;
микробно число:

Бактериурия: бакт./ml
(сигнификантна, съмнителна, несигнификантна)
Вид материал:
ФЕЦЕС
Атнибиограма    1    2    3          1    2    3

# 7
  • Мнения: 5 760
От изследванията всичко е ОК! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт