Вярно ли е, че жените мечтаят за сватбата си от деца?

  • 4 046
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте,

Много често съм чувала това " жените още като малки момиченца знаят каква сватба ще имат, мечтаят за нея цял живот". Лично аз не мисля, че това е точно така. По-скоро съм склонна да вярвам, че като деца всички по презумция искат да станат булки, като пубери намиращи се във фазата на отричането момичетата казват, че никога няма да се омъжат, а на края едни го правят други не:)
Какво мислите вие, представяли ли сте си сватбата си още като деца?

# 1
  • Мнения: 5 577
Не, никога не съм мечтала за това.  Rolling Eyes 
Ама изобщо никога.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 17 940
Не, никога. Все ми се струва, че това си е измислица от американските романтични комедии. За да накарат горките бъдещи булки да се състезават кой каква оригинална и романтична сватба ще направи. И съответните агенции да имат клиенти.
Като дете съм играла на булка (в булчинската рокля на майка ми), но в никакув случай не съм свързвала играта с мисли за моята собствена сватба, по скоро нещо като маскарад. Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Не, разбира се. Поредното американско клише. Ние, европейките, имаме далеч по-големи амбиции от това да се видим в бяла рокля Mr. Green/ ама как прозвуча "ние, европейките, а?  hahaha/

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 403
Не, наистина не съм мечтала за такова нещо! Даже цялата суматоха и дандания около сватбите ми е пределно досадна.

# 5
  • Мнения: 3 621
Никога не съм мечтала да се видя булка. Когато се омъжвах първия път в далечната 91 год отказах да облека булчинска рокля и да правя сватба /това беше кошмар за родителите ми/. Сега още не сме се подписвали, но пак нито ще се облека в булчинска рокля, нито ще правя сватба.

# 6
  • Мнения: 9 865
Сигурно е вярно за някои, за други не, такива обобщения няма как да са общовалидни.
На периоди съм, имало е такива, в които съм си мечтала и други, в които изобщо не съм се сещала за булчинство.

# 7
  • гр.София
  • Мнения: 380
Като малка имах други мечти- да бъда известна писателка, мисионер в Африка и други такива, но никога не съм искала да съм булка. Трудно се навих да сключа брак, но сватба не сме правили, дори халка нямам.

# 8
  • Мнения: 77
Никога не съм искала да бъда булка!  Stop  Дори толкова много мразя сватбите, че чак си мисля, че при мен е болестно състояние!  Thinking

# 9
  • Мнения: 261
Глупости Laughing

# 10
  • Мнения: 575
Пълни глупости, поне за мен. Поредното американско клише  Peace

# 11
  • Мнения: 613
Сигурно някои мечтаят. Често малките момичета обичат принцеси, булки и абитуриентки ама защото се радват на роклите им.
Аз за себе си не помня такъв период, но дъщерите ми определено се радваха на такива рокли като мънички.
А сватби - не обичам. И на моята не съм била с дълга бяла рокля.

# 12
  • Мнения: 4 585
Лъжете като черни циганки, или сте забравили, защото сте стари. Нали гледам Кой е по-по-най?
Всяко трето момиченце мечтае да стане булка, всяко второ - барелина.
Останалите са по-грозничките - полицайка.

# 13
  • Мнения: 5 577
Никога не съм искала да бъда булка!  Stop  Дори толкова много мразя сватбите, че чак си мисля, че при мен е болестно състояние!  Thinking

Аз също, безумно много. На моя близка, много добра приятелка от университета, на сватбата се измъкнах посредата /като стигнаха до питата/, толкова тъпо ми беше, че дори като зрител не исках да си го причинявам.

# 14
  • Мнения: 2 448
Обичам сватби, обичам булки. Толкова ми е красиво и приказно.Винаги се разчуствам на сватби, но напоследък повечето предпочитат да не правят.
Съжалявам, че на времето обстоятелствата около моята сватба бяха сложни и неприятни и ми развалиха възможността да направя своята приказка, както съм искала. И въпреки всичко на този ден бях щастлива.

Общи условия

Активация на акаунт