Как сте с нервите?

  • 1 286
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 045
Ааааа ама и мен ме пишете в отбора... Blush От една седмица мъжо само ми повтаря че характера ми е станал отвратителен  #Crazy при което аз още повече паля мотора  #Cussing out

# 16
  • Мнения: 8 505
Доста често и се ядосвам напоследък,защото разбира всичко,а прави каквото си иска,аз пак и обяснявам,а тя  smile3533 и в края на деня съм  smile3514

# 17
И аз бях от вашия отбор #Cussing out, едно кълбо от нерви. Бебо не си го отнасяше, но за сметка на това околните бая зор видяха.  Вече съм добре. Мина ми нервата. И то изведнъж. Излязох с една приятелка, цяла нощ купон, танци манци, на сутринта вярно много ми се спеше и ме болеше косата /главата/, но това сякаш разби напрежението.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 765
Май съм зле ... Мнооого зле . ooooh! За мен има два начина да се кротна - бира или джин с тоник / от 50 гр . джин и съм заспала  Party/ или като си го изкарам на мъжо  Crazy/ но той вече ми е свикнал /   Laughing

# 19
  • Мнения: 827
Бих казала, че съм много по-зле отпреди да родя. Незнам дали е заради детето или просто са комплексни причините, но не мога да се позная. И определено много дразня всички на моменти, направо незнам как ме траят Shocked

# 20
  • София
  • Мнения: 1 621
Ми не много добре #Crazy такова яко еднообразие е напоследък няма начин да не ми се отрази. Много се старая да не си изпускам нервите пред детето, но понякога не е възможно.Пишете ме и мен в отбора Crazy

# 21
  • Мнения: 2 952
Оле , какви сте неврози ! Ще  ви  разправям аз как щв съм ...да  не   говоря много сега .... Grinning

# 22
  • Мнения: 3 537
Екстра съм си с нервите Party Wink

# 23
  • Мнения: 370
Не, рядко избухвам, по - скоро когато съм недоспала или изнервена от нещо друго, но бързо се усещам. Когато нещата не стават така, както искам аз, просто се примирявам, че ще стават така, както ги иска тя. Една съседка си биеше бебето на шест месеца, защото се обръщал и и пречел да му слага памперси... В моя случай го отнася таткото, на него после мога да обясня, че съм тъпа коза, а на Калина???

# 24
  • Мнения: 4 187
Зле съм с нервите  Confused! На моменти чак не мога да се понасям .

# 25
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Луди,луди жаби! Mr. GreenИ аз съм с вас Whistling

# 26
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Многоооооооооооооооооо съм нервна
Ходя на работа и колегите ми чакат с нетърпение да стъпя в офиса и ме засипват с въпроси и задачи. Трупам и после всичко си го отнасят в къщи. Кога мъжът ми, кога майка ми или сестра ми. Знам, че не са виновни, но какво да направя ако не си го изкарам ще гръмна или ще изнервя и беба. Ужасна съм нали newsm78?

# 27
  • UK
  • Мнения: 1 334
ЗДРАААВО ме трескат Mr. Green дано почне вече да попреминава този период.нп в сравнение с първите 3 месеца съм си бомба Grinning

# 28
  • Мнения: 4 406
и аз така. изпускам парата като хвърлям чаши и пр. със злоба в стената, естествено заредила съм пластмасови неща , по- лесно се почиства. много помага- опитайте!

Общи условия

Активация на акаунт