помош KИСЕЛИНИ!!!

  • 926
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 952
Много  студена вода с лед...вси4ки останали 4айове или бонбони ми правеха киселини ...от  тях   си пък...на курса за бременни казаха   вода с лед.

# 16
  • Мнения: 730
Skypa na men samo Famotidin mi pomogna,napravo e ubiec na kiselini #2gunfire

# 17
  • Мнения: 246
Пробвай таблетки за дъвчене Антацид V. Струват около 2 лева, 30 таблетки са в едно бяло флаконче с червено-жълто етикетче. Успех, леко раждане и да свършват по-бързо гадните киселини! baby_neutral Simple Smile

# 18
  • Мнения: 7 837
Ако газираната вода не ти помага, пробвай Кока Кола. При мен тя даваше траен резултат  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 537
На мен ми помагаше дъвченето на дъвки Орбит и сода.А има и хапчета,гениколожката ми беше изписала някакви,но не съм ги пила.

# 20
  • Vienna
  • Мнения: 266
Аз съм през цялото време с кисилини от вси4ко, дори и от сухари! сега в 40 г.с. съм, ми е толкова зле и тежко, все едно едно цяло агне съм глътнала, а за оригването да не споменавам.......ям , не ям през живота си не съм се оригвала и газирано нищо не пия, а сеа се съсипвам,несмея да излезна, само като съм прав ми е добре!абе ужас!

# 21
  • Мнения: 2 950
Аз се оправях само с кисело мляко или с парче лимон!

# 22
  • Мнения: 2 807
По време на втората бременност, около 6-7-ми месец имах упорити киселини - само кока-кола и тиквени семки облякчавах положението  Wink

# 23
  • Мнения: 2 952
Киселини и лимони? Интересно... аз  оби4ам и  изяждам по 1 цял лимон  ей така оба4е после .....какви киселини.....ооо....а  ти с лимони  ги  лекуваш....бравос...на теП Grinning

Общи условия

Активация на акаунт