Как се отнася мъжът ви към вашите недостатъци и грешки?

  • 2 105
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Аз имам проблем в това как реагирам към грешките и недостатъците на жена ми. Особенно за тези, за които често и казвам, а пък няма никаква промяна! Определено натякването не е правилния път...споделете вашето мнение и опит!

# 1
  • Мнения: 7 914
relaks73


дай някакъв пример Thinking  Една връзка е обречена, ако искаш умишлено да промениш партньора.

А тя към теб претенции има ли? И как ти се справяш с тях? Thinking

# 2
  • Мнения: 1 800
нали знаеш приказката, 4е не виждаме гредата в своите о4и, но виждаме треската в другите. не казвам, 4е е такъв слу4ая, но ти съвършен ли си...в нейните о4и, не ти как се приемаш.
ина4е живота е прекалено кратък, за да се ядосвам за не прибрани 4орапи или защо  салатата не е нарязана по един какъв си на4ин (примерно).


сега видях, 4е темата за предложенията за брак е твоя, нещо съмнения или....?

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Не й предлагай брак, дръж я в напрежение Twisted Evil Mr. Green

# 4
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Аз недостатъци нямам, освен, че съм красива,  работя много и ям малко. Ако се появят други ще пиша. Mr. Green

# 5
  • Мнения: 0
нали знаеш приказката, 4е не виждаме гредата в своите о4и, но виждаме треската в другите. не казвам, 4е е такъв слу4ая, но ти съвършен ли си...в нейните о4и, не ти как се приемаш.
ина4е живота е прекалено кратък, за да се ядосвам за не прибрани 4орапи или защо  салатата не е нарязана по един какъв си на4ин (примерно).


сега видях, 4е темата за предложенията за брак е твоя, нещо съмнения или....?

Прдложението за брак е тип анкета. АЗ се занимавам с надписи върху рози и затова...
А иначе съм женен. Благодаря за коментара ти!!!

# 6
  • Мнения: 4 411
Аз имам проблем в това как реагирам към грешките и недостатъците на жена ми. Особенно за тези, за които често и казвам, а пък няма никаква промяна! Определено натякването не е правилния път...споделете вашето мнение и опит!

Когато си заживял с нея имаше ли ги тези недостатъци? Мен ако питаш човек трябва да го приемеш такъв какъвто е а не да го променяш. Ние с мъжа ми сме доста различни. Още като решихме да живеем заедно, всички ни казваха, че няма да ни е интересно, щото не си пасваме. Да ама не, приемаме се такива каквито сме, обичаме се много и от скоро сме семейство и ни  е много добре.  Аз съм на мнение, че ако се опитам да го променя по мой си начин, това няма да е човека в когото съм се влюбила.

# 7
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Е...то от грешка до грешка има разлика,все пак.....
Напиши на пример за какво идва реч,може за теб да е грешка,за нея не и на практика ти да си дребнав.

# 8
  • Мнения: 48
всеки си има недостатъци това е ясно на всички - аз имам ужасно горчив опит бяхме с моя мъж 5 години заедно и ни се роди прекрасно дете, но трудностите след това ни изнервиха и извадиха на яве всичките ни недостатъци. Запчна се непрекъснато мрънкане и натякване и от двете страни - за съжаление не можахме да се преборим и се разделихме. 2 години покъсно осъзнахме, огромната грешка, която сме направили. Сега се опитваме да започнем от начало и забелязвам и от двете страни, че търпението е станало много по-голямо. За себе си аз съм разбрала, че за много дребни недостатъци трябва да си затваряме очите и виждам, че явно и той е стигнал до този извод. От натякване и опит да се промени другият човек мисля, че няма ефект освен и двамата да се омразят и всеки да гледа другият под лупа и да му вади и най дребните недостатъци само и само да е той по по най. Не става така - женати със сигурност има недостатъци, но замисли се за своите и се опитвай да проявяваш повече търпение и отстъпчивост, ако и тя може да ти отговори със същото мисля, че няма да имате проблеми. Опитвам се аз когато забележа нещо, което преди адски ме е дразнело и съм била склонна да вдигна скандал за момента преди да го повдигна на въпрос да ида в другата стая и да преброя до 10 - тогава поглеждам нещата от друг ъгъл, понякога го обръщам на бъзик друг път се опитвам да го намекна деликатно. Все още не ми се получава винаги, но виждам, че и от негова страна има старание и в момента нещата вървят много по спокойно и гладко. Така, че затваряй си очите повече за дребните неща или ги казвай по деликатно - поднесено по правилния начин и най гадното нещо би молго да повлияе със същата сила както ако натякваш, мърмориш или непрекъснато повтаряш. Не се опитвай да я променяш опитай се да я обичаш такава каквато е ако искаш и ти същото отношение от нея. Успех

# 9
  • Мнения: 0
всеки си има недостатъци това е ясно на всички - аз имам ужасно горчив опит бяхме с моя мъж 5 години заедно и ни се роди прекрасно дете, но трудностите след това ни изнервиха и извадиха на яве всичките ни недостатъци. Запчна се непрекъснато мрънкане и натякване и от двете страни - за съжаление не можахме да се преборим и се разделихме. 2 години покъсно осъзнахме, огромната грешка, която сме направили. Сега се опитваме да започнем от начало и забелязвам и от двете страни, че търпението е станало много по-голямо. За себе си аз съм разбрала, че за много дребни недостатъци трябва да си затваряме очите и виждам, че явно и той е стигнал до този извод. От натякване и опит да се промени другият човек мисля, че няма ефект освен и двамата да се омразят и всеки да гледа другият под лупа и да му вади и най дребните недостатъци само и само да е той по по най. Не става така - женати със сигурност има недостатъци, но замисли се за своите и се опитвай да проявяваш повече търпение и отстъпчивост, ако и тя може да ти отговори със същото мисля, че няма да имате проблеми. Опитвам се аз когато забележа нещо, което преди адски ме е дразнело и съм била склонна да вдигна скандал за момента преди да го повдигна на въпрос да ида в другата стая и да преброя до 10 - тогава поглеждам нещата от друг ъгъл, понякога го обръщам на бъзик друг път се опитвам да го намекна деликатно. Все още не ми се получава винаги, но виждам, че и от негова страна има старание и в момента нещата вървят много по спокойно и гладко. Така, че затваряй си очите повече за дребните неща или ги казвай по деликатно - поднесено по правилния начин и най гадното нещо би молго да повлияе със същата сила както ако натякваш, мърмориш или непрекъснато повтаряш. Не се опитвай да я променяш опитай се да я обичаш такава каквато е ако искаш и ти същото отношение от нея. Успех

Насърчи ме! Благодаря!

# 10
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
всеки си има недостатъци това е ясно на всички - аз имам ужасно горчив опит бяхме с моя мъж 5 години заедно и ни се роди прекрасно дете, но трудностите след това ни изнервиха и извадиха на яве всичките ни недостатъци. Запчна се непрекъснато мрънкане и натякване и от двете страни - за съжаление не можахме да се преборим и се разделихме. 2 години покъсно осъзнахме, огромната грешка, която сме направили. Сега се опитваме да започнем от начало и забелязвам и от двете страни, че търпението е станало много по-голямо. За себе си аз съм разбрала, че за много дребни недостатъци трябва да си затваряме очите и виждам, че явно и той е стигнал до този извод. От натякване и опит да се промени другият човек мисля, че няма ефект освен и двамата да се омразят и всеки да гледа другият под лупа и да му вади и най дребните недостатъци само и само да е той по по най. Не става така - женати със сигурност има недостатъци, но замисли се за своите и се опитвай да проявяваш повече търпение и отстъпчивост, ако и тя може да ти отговори със същото мисля, че няма да имате проблеми. Опитвам се аз когато забележа нещо, което преди адски ме е дразнело и съм била склонна да вдигна скандал за момента преди да го повдигна на въпрос да ида в другата стая и да преброя до 10 - тогава поглеждам нещата от друг ъгъл, понякога го обръщам на бъзик друг път се опитвам да го намекна деликатно. Все още не ми се получава винаги, но виждам, че и от негова страна има старание и в момента нещата вървят много по спокойно и гладко. Така, че затваряй си очите повече за дребните неща или ги казвай по деликатно - поднесено по правилния начин и най гадното нещо би молго да повлияе със същата сила както ако натякваш, мърмориш или непрекъснато повтаряш. Не се опитвай да я променяш опитай се да я обичаш такава каквато е ако искаш и ти същото отношение от нея. Успех

Ето това е сърцевината на проблема. От собствен опит знам, че е възможно най-отровното и погрешно поведение, което се разраства в нежелана посока, озлобява и заинатява партньорите.

m-sunny, съгласна съм с всяка твоя дума. Peace Прекрасно е, че с мъжа ти сте започнали положителна промяна и полагате усилия. Животът ви ще става все по-хубав.

# 11
  • Мнения: 1 210
Приел е недостатъците ми.
Грешките ми го тормозят- че не ги е предвидил, не ме е предпазил, не ме е убедил в правотата си...

# 12
  • Мнения: 4 965
Приели сме се един друг с всичките ни плюсове и минуси. Ако не бяхме, нямаше да сме заедно.
Относно някои грешки (дай пример, защото грешка може да е прегорената вечеря, но и изпиването на заплатата за 1 вечер) в ежедневието, не се притесняваме да си ги посочим, но не изискваме от другия да промени себе си...

# 13
  • Мнения: 2 175
AAaa..ние сме като във вица за адвокатите : "Има те, няма те - ...почвам"..
В смисъл - казваме си кое ни дразни гледаме да се съобразяваме  един с друг..

# 14
  • Мнения: 197
Недостатъците започват да дразнят , когато си отива любовта, преди това партньорът е просто самото съвършенство  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт