Лек срещу ечемик

  • 4 592
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 289
Излезе ми ечемик и окото ми се поду и стана червено около ечемика,моля ви ако знаете ефикасен и бърз лек против тая гадост ми кажете,защото както се е тръгнало ще ми затвори окото.Капвам си кърма по-малко от вчера,ама нищо за сега.

# 1
  • Мнения: 3 777
Аз доколкото знам кърмата е добър развъдник на бактерии, а ечемика е инфекция, така че по добре да не капеш кърма, може да стане по зле.

На мен ми изписаха капки някакви но не си спомням какви, не че ми помогнаха много, защото накрая ми срязаха клепача да изтече гнойта.

Отиди на лекар да те види.

# 2
  • Мнения: 8 585
Излезе ми ечемик и окото ми се поду и стана червено около ечемика,моля ви ако знаете ефикасен и бърз лек против тая гадост ми кажете,защото както се е тръгнало ще ми затвори окото.Капвам си кърма по-малко от вчера,ама нищо за сега.
Потърсете очни капки Фуцидин.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 623
И знам, че се капва кърма, но сега като прочетох Слънце какво е написаля явно е само легенда  Sad

# 4
  • Мнения: 8 505
От бабешките методи знам че помага златото-поразтъркваш с пръстен върху ечемика и го прибира.Но се прави още в началото,когато го усетиш че излиза.Все пак може да опиташ.

# 5
# 6
  • Мнения: 2 952
Ти пак си  търси капки , оба4е  иди на  доктор да не  стане по  сложно  докато си правиш експерименти.
успех!

# 7
  • Мнения: 430
Първо до "пробиването" и съответно изтичане на секрета - Tobradex. Това е едно мазно кремче. След като изтече гадорията, капки Tobex. И двете са по около 10 лв.  Close
(Внимавай, че това е вирусно и е заразно. Не го пипай, или след интервенцията си измивай добре ръцете. Даже ако можеш ги спиртосай!)
Ако не ти се дават пари за мазила, пробвай с топли компреси - целта на занятието е да се пукне ечемика.

# 8

Общи условия

Активация на акаунт