Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 септ. 2005, 07:53 ч.

Седмичка 12.09 -18.09

• 5 396
  • 219
  •   1
Отговори
Девойки, много спитееее Mr. Green Аз уж най-поспаливата от форума, пък седмичната тема откривам Crazy Всъщност напоследък нещо съм се повредила... ставам все рано Blush
Хайде от мен имате пожеланието за прекрасна седмичка с хубави и радостни моменти! Heart Eyes

# 1
  • София
Нека да ни бъде по-дългата работна седмица- усмихната, успешна и изпълнена с много щастливи моменти и  EFP

# 2
  • Стара Загора
Добър ден и от мен. Слънчо разби ме...много рано си станало Heart Eyes
Аз съм болна Cry пак антибиотици Cry Абе писна ми вече #Cussing out Де що има болест на мен се лепи. Аз съм за малко в офиса да си взема работа за вкъщи и бягам у нас, че да почвам антибиотика. Потя се като все едно съм на маратон...викам на мъжО от пот поне пет килца свалих Crazy той ми се смее. Миличкият цяла нощ не е спал да ме завива...щото съм шило и само хвърлям завивките Crazy
Иначе лека седмица...изпълнена с много ама много положителни емоции Hug

П.П не си мислете, че ще ви остаавя на мира...и в нас имам нет Mr. Green Тъй, че затягайте коланите. Party

# 3
здрасти и от мен...
аз току-що се провалих на един изпит Sad въобще за какво ходя, не знам, само да ми смачкват самочувствието,дето и без това го нямам...и тъкмо да се оплача на майка ми и ми звъни леля ми... тя пък как надуши...и ми тегли едно конско,де...а ей сега и майка ми звъни....брб....аааа...тя не беше толкоз разочарована Rolling Eyes уф, то се е видяло,че ще я повтарям тая година Sad Абе криво ми е, да не ви занимавам повече,
на  вас успешна работна седмица и успехи в другото поприще  bouquet

# 4
  • Велико Търново/Бургас
привет и от мен Hug
Съни абе аз забелязах от миналата седмица че нещо се ококорваш рано Wink ама лошо няма,тъкмо може да дойдеш пак във Търново за едно кафенце Party
Хера ами да ти пожелая бързо оздравяване и после само хубави новини от всякакъв характер.
Ео я дай усмивка,един изпит не трябва да ти разваля настроението,а ти предстои и хубаво събитие Wink

bouquet за всички ви   bouquet

# 5
  • BABYLAND
Добро утро и от мен!
   Вчера вечерта се върнахме от Гръцко и аз веднага налазих нета и бг-мамма, ама по едно време връзката се разпадна и аз щях да ревна от разочарование. Сутринта се ококорих в 7.30 и веднага хванах компа....нооооо пак нямахме нет. Обадих се да се размрънкам и сега го пуснаха. По-щастлива не мога и да бъда!
  Пожелавам от все сърце на всяка една от нас радостни новини тази седмица и ведро настроение!  newsm51 newsm51 newsm51

# 6
Добро утро и от мене и да ви пожелая и аз весела седмичка, че от давна не съм го правила  Wink Ние свършихме вече с гостите, пак навлязохме в ежедневието и надявам се от другия месец в бебеправенето  Wink
Херичка, оправеяй се бързо, стой на топло и пий чайчета   bouquet
Ео, мила, съжалявам за изпита, но не се впрягай толкова, все ще го вземеш.   bouquet
Усмихната седмичка и много положителни и приятни изживявания   bouquet

# 7
 Rolling Eyes Аз имам още 2...като ме скъсат и на тях, и ще трябва да прекъсна Sick И като прекъсна, после съвсем няма да ми се връща в тва малоумно СУ Cry

# 8
Здравейте, сладуранки !   bouquet
На мен ми дойде М, въпреки уверенията на лекаря пак не навреме. Още докато пиех дуфастона /24 ден/. Шантава работа. Май преодолях разочарованието, че ще трябва да търся друг лекар и така. Шефа нещо е иззлобял тия дни, та е малко тъпо. Онзи ден ме пита дали съм бременна, подтисната съм изглеждала  #Cussing out
Решила съм сега да се полекувам с малко шопинг терапия, преди да ме изцедят за изследвания, прегледи и т.н.
А също смятам сериозно да тръгна на фитнес за да си запазя лятната фигура.

Wink Покрай  luvbed смъкнах някое килце!
Хера,   дано се оправиш бързичко! Виждам, че не те е напуснало доброто настроение, дано ти помогне за по-бързото оздравяване.
Ео, какво като не си взела един изпит? Постарай се за другите, та да не се налага да прекъсваш. Пък виж там в учебен отдел дали не могат да затвоят едното око и да запишеш с три, а до октомври да изчистиш още някой. При нас много колеги го правеха.

# 9
  • В сърцето на любимите мъже!
Здравейте и от мен девойки!

След смао един ден почивка сега тази предстояща седмица направо ми се струва ....ужас, ама ще я бутаме някакси...

Аз се чувствам странно и доста гадно... ту ми се гади Sick, ту съм зверски гладна и ме боли глава. На всичкото отгоре единствения лек срещу гаденето, койото съм открила е непрекъснатото похапване. Вярно, че е по малко, но е непрекъснато и не знам с кг къде ще му излезе края...
Аз и без това съм си сериозно пухкава, та се стряскам да не кача над 100 кг. (сега съм 90)

Давайте съвети...

# 10
  • BABYLAND
Момичета, МОЛЯ за помощ, защото положението ми в момента самата аз не мога да си го обясня. Накратко-последна М. на 2.08.2005, предполагаема ову -между 16.08 и 20.08 . Именно в твзи дни правихме усърдни опити за бебче. Около 23.08 започнаха симптоми, които отдавах и на предменструални и на евентувално забременяване. Силна чувствителност към миризми, липса на апетит понякога, друг път вълчи глад, странно течение /същото имах при предишната ми бременност/, болки и в двата яйчника-не силни, но се усещаха, телесна температура непрекъснато над 37.00, понякога до 37.4, а базалната започнах да я меря в началото на Септември. Убийствено напрежение в гърдите и адски чувствителни зърна. Очаквах лелката  към 1.09-3.09. Два отрицателни теста- на 2.09 и на 8.09. На 10.09 една-две капки много светло розово течение, на 11.09 - същото /просто зацапва тооалетната хартия, а по бельото-нищо/, днес-мааааалко по-засилено /отново само по тоал. хартия/. Надявам се да успея да си приложа и графиката и ви моля за съвет, защото вече ще полудея. БЛАГОДАРЯ ВИ!!!

# 11
# 12
Голд, мила отметни че споделяш графиките, че така не се вижда нищо  Wink
Така ми звучиш бременна, що не направиш кръвен тест?

# 13
  • BABYLAND
Голд, мила отметни че споделяш графиките, че така не се вижда нищо Wink
Така ми звучиш бременна, що не направиш кръвен тест?

Извинявай за глупавият въпрос, но имаш ли идея къде трябва да направя отметката???

# 14
  • BABYLAND
Май намерих отметката и го аправих. Би ли пробвала пак миличка? МЕРСИ

# 15
Сега се отваря  Wink

# 16
  • София
здравейте и от мен, момичета! успех с бебеправенето през тази седмица и дано е лека служабно като е толкова дълга.

аз да ви се оплача - лелята дойде вчера и цял ден не станах от леглото заради болко в корема Sad Sad Sad

като си отиде почвам с тестове за овулация - явно на късмет няма да стане

усмихвайте се през тази седмица и лелите надалеч!

# 17
  • София
golden_rose123, звучиш ми кате бременна - стискам палци да е така!
Еовин, стискам палци на другите изпити да имаш повече късмет!
Хера, бързо оздравяване и ако трябва подсилвай антибиотика с бабини деветини - поне облекчават ако не друго...

# 18
Херичка, да се лекуваш! Ти пък къде успя да се разболееш така?

Иф, скоро нямам път към Търново за съжаление, ама като имам ще ти се обадя Wink Grinning

Ео, недей да мислиш така пораженчески за предстоящите изпити де. Те още не са дошли, а ти вече си скъсана... Не се знае какво ще ти поднесе съдбата Flutter

Голдънче, аз по-пристрастен човек към форума от теб не съм виждала Laughing или пък само ти си признаваш? Thinking А за другото... или пишкаш на още един тест, или правиш кръвен... или ако приемем, че до 3.09 е трябвало да ти дойде иди на лекар... Де да знам и аз newsm78

# 19
  • BABYLAND

golden_rose123, звучиш ми кате бременна - стискам палци да е така!
 ...
Не мога да ти  опиша колко се надявам да е така, но това кървене толкова ме обърква, че няма на къде. Божкееееее, искам да знам какво става с мен-тогава ще се успокоя! Ако ще идва гадната лелка-да идва, ако няма-да потръгнат нещата както си му е редът, а не да ме шашка само.

# 20
  • Велико Търново/Бургас
стискам палци да си бременна  Hug  bouquet

# 21
  • София
Голдънче, и аз ти стискам палци да си бременна! Защо не си направиш един уринен тест преди кръвния?
Херка, какви са тия вируси, бе какиното? С гризката се стягайте и оздравявайте бързо! И ако е вирус, защо го лекуваш с антибиотик Rolling Eyes Аз знам, че само бактериалните инфекции се лекуват с антибиотици. За вируса най- добре е голямо количество вит. С - по една разтворима таблетка от 1000 мг дневно. А за температурката - Парацетамол. Хайде, очаквам при следващото включване да си по-добре!!!
Ео, да не идвам с шамарите! Какви са тия пораженчески настроения?! Ще вземеш другите изпити, защо да не ги вземеш? Амбицирай се малко! А и сватба ти предстои! Все положителни емоции Grinning

# 22
  • BABYLAND
стискам палци да си бременна Hug bouquet

Тц за съжаление-направих си тест току що и  EFN Тестът е КЛИЪР-БЛУ, уж професионален  Whistling . Дори и контролната чертичка  ми излезе мноооого слаба, пък да не говорим за ЛИПСАТА на втората. Е това е положението милички, само не знам тази глупава температура защо е такава объркана....и гадна.....и подвеждаща! Все си казвах-няма да се надявам, то ако е станало и да го мисля и да не го мисля-резултатът ще е един..... ама няма да е този месец.
 Ще се нарева едно хубаво и отивам на работа. Мерси мноооого за помощта и мненията! ПРЕГРЪЩАМ ВИ СИИИИЛНО!

# 23
  • София
Привет и от мен, вашата болна другарка  apchih (нещо като "бойна другарка", ама не точно). Тоя грип е супер гаден, да знаете. Мъчи ме вече трети ден и май не се кани да си ходи днес-утре. Херка, ти май същата мангафа казарш, а? Може да си го пипнала от мене, то от вируси по нета трудно може да се опази човек Close

Голди, пиле, представям си как се чувстваш сега, и не пожелавам на никого такива мъки. Аз ако бях на теб щях веднага да си пусна кръвен тест. Това е единственият начин да разбереш истината. За тестовете за бременност знаем, че не са особено надеждни на ранен етап. Такъв тест можеш да си направиш примерно в ЦибаЛаб, а и предполагам, че става още същия ден (освен това, можеш да си провериш резултата по Интернет).

Ео, не се коси за изпита, това са абсолютно маловажни неща, както знаеш. А за да успокоиш майка си, пробвай да й кажеш нещо такова: "Не се притеснявай, мамо, тъкмо ще мога да посветя годината на моя съпруг, който е болен от сифилис... Тъкмо ще си разпределим грижите с останалите му 3 жени. Аа, да, забравих да ти кажа, че ще се женя, защото съм бременна" - и после: "Майтап, бе, мамо, ще се женя за Ицето, много си е добро момчето, даже инженерче ще става". И след този обезоръжаващ разговор, майка ти няма да има повече какво да добави - нито срещу неудачната сесия, нито срещу изненадващата сватба Party Ееех... романтика, романтика, ти си всичко на този свят cheers

# 24
  • София
Херка, взимай си в реце снажното тяло и си ги лекувай Flutter

Голдън, дано този тест не е показал правилно. Моето мнение е да изчакаш. То каквото има, няма да остане скрито. Mr. Green

Ео, хубаво те е посъветвала Гризка.... LaughingЯ се стегни, какви са тия муцуни че няма да завършиш. Ще ги вземеш, просто бъди по-уверена в знанията си.

# 25
  • Стара Загора
Здравейте пак от болното лудо Ленче...демек аз Mr. Green
Гризке в отбора съм от вчера Close Не ме разбирай погрешно...хубаво ми е с теб ана болести нцъ Naughty неща  Crossing Arms
Кво и как го пипнах незнам  Rolling Eyes уж съм послушна...уж се обличам..уж не пия студени напитки...пък де ме гепи идея си нямам Rolling Eyes
Дофторката вика възпаление на горните дихателни пътища...ако не се оправя до четири дена с антибиотика ще ми дупче обемистия задник с Гентамицин...уфффф дано до там не стигам.
Цитат
Херка, какви са тия вируси, бе какиното?

Ами на кви...гризкини вируси Mr. Green
Голдън странна работа при теб newsm78 СТискам палци за хубав дебел резултат Flutter
Айде аз отивам да положа морна снага, че нещо пак ми се спи. Само дето лягам и после ставам...наспивам се за 30 мин  Crazy Дори пестя цигари сега...не ми се пуши дори...мъжо се кефи че щял да спестил от моето непушене...разбиха му се илюзиите като му казах колко съм дала за хапчета Mr. Green

# 26
  • София
Хера, мила, въобще не бих ти пратила таквоз чудо нарочно, честна пионерска Sad Всъщност, дано все пак не е гризкин тоя вирус, че иначе вече ще ме е срам да си покажа носа в нетовото пространство и ще очаквам да ме гонят като хакер. Хай дано отървеш гадните инжекции... нали знаеш рецептата: много чай, греяна ракия, здрава храна и почивка. При мен поне мисля, че все пак действа тази комбинация...

# 27
  • Стара Загора
Гризке...къв хакер...кви пет лева Hug Аз се шегувам но се надявам, че си ме разбрала щото си ме знаеш, че съм плеснато в устата. При мен твоите комбинации не вървят...от вчера съм на чай, фервеск, вит.С в ударни дози и супи и днес ей ме на...антибиотик Close Да взема да се нахакам с ракия тая вечер...че като запея...уффф ще го утрепя аз тоя вирус...или аз или той Mr. Green

# 28
  • София
Аа, той тоя вирус е твърде зъл, за да мине толкоз бързо! Naughty Той и при мен още се прави на всемогъщ, и още ме мъчи с разни температури, кихавици и кашлици (ако знаете какъв секси дрезгав глас съм извадила, мале мале), ама го усещам, че почва да отстъпва крачка по крачка... А и една слабост ме мъчи от него, днес ходих на доктор и усетих, че копнея час по-скоро да се прибера и да се просна. Нооо и аз не му се давам.

# 29
Тоз грип и през нас мина, а ние бяхме сред първите. Смучехме с мъжо Енгистол и като, че ли по-бързо ни се размина. Бързо възстановяване! Hug

# 30
  • София
Забравих да ви се оплача, че нямам никакво обоняние, откак при мен се настани грипа Cry Чувствам се някак непълноценна.

Това е, спирам с оплакванките Whistling Давайте нещо по-весело.

# 31
  • Стара Загора
.....
Това е, спирам с оплакванките Whistling Давайте нещо по-весело.
Тъкмо мислех, че като влезна и ще кажа стоп на темата грип Crossing Arms То форума е Искам бебе...не Искам да оздравея Mr. Green Айде аз пак се оттеглям....и като се върна да има две три девойки най-малко които да са казали добри новини Crazy

# 32
  • София
Ето я добрата новина!  Mr. Green Имаме си вече щори в детската и в спалнята newsm44 Утре ще ни монтират и климатик. А днес ще вземем тортата на Боби, че утре е рожденик Grinning Поръчали сме я с Том и Джери. Освен това хубавото е, че е слънчево Sunglasses и ми е усмихнато Grinning
Хера и Гризка, защо не поизлезете малко на слънце? Може и на тераската. Слънцето май мори вирусите Wink а ракийката - за довечера със салатка Drunk
Ами това е засега. Чакам и някой друг да се похвали с нещо!

# 33
  • София
Хера и Гризка, защо не поизлезете малко на слънце? Може и на тераската.
Ами защото не можем да се отделим от компютъра и от форума Wink

Ехааа, утре Боби бил рожденик, това се казва събитие! Ще носи ли торта в детската градина? Сещам се за култовите снимки от моето детство, където се правеха рожденденски снимки от детската градина. Обикновено рожденика заставаше зад тортата, а около него нареждаха най-готините мадами от градината... Не знам защо, но на всички снимки, които съм виждала, рожденика е ухилен до уши, а около него всички мадами реват Twisted Evil Звучи малко ориенталско, нали? Но пък са адски колоритни и запомнящи се. Хайде и вие утре направете снимки на Боби & готините гаджета и по възможност да не са разплакани Sunglasses

# 34
  • София
Гризка, обещавам да направя снимки в градината. Тортата, която сме поръчали е точно за градината. На рождения ден миналата година се изредиха доста деца да го поздравят кой с песничка, кой със стихотворение, но най-много бяха тия, които си измисляха, т.е. караха го на творчество и беше много весело Joy
А сега - марш за 5 мин. на терасата!  tiptoe, че вирус не се мори пред компютъра  typeuu Така най-много да лепнеш и някой компютърен вирус Wink

# 35
  • Стара Загора
Честити придобивки на Леа...и хубава торта на Боби Party И чакам снимкитеееее Blush Ох като си спомня как преди като бях малка и каква треска ме тресеше като имах РД...градината...сладки и тортата ех мечтиии Sunglasses Един път си спомням имах пак РД и тортата ми беше с една къщичка и някакви еленчета / то по мое време нямаше кой знае какви екстри/ и аз от пордутлук и лакомия бях изяла цялата къщичка Crazy Че като ми стана лошо...че повръщах...и ми светна ама пордутлука кво ли не прави Blush Mr. Green

# 36
  • София
Хаха, чудесна дума - пордутлук, за пръв път я чувам rotfImbo Пък за рождените дни, аз като бях малка си мечтаех рожденият ми ден да не е през лятото, ами някъде през другото време, защото така не можех да почерпя в училище, нито да поканя другарчетата на празник у дома. Лятото всички се пръсваха на някъде - по села, планини, морета, така че не можех да си отпразнувам както подобава. smile3518

Леа, аз като добро и послушно дете, постоях малко на тераската и почетох книжка.

# 37
  • Швейцария, иначе от Пловдив
Здравейте момичета!

Мен ме мъчи един въпрос за моя цикъл, ще се радвам ако може да ми отговорите. Миналия месец ми дойде на 12.08, но само леко зацапване, това продължи до 15.08. ,когато си текна нормално. От предпоследната дата на М. до 12.08 има 28 дни, а до 15.08. 31 дни. Сега незнам от кой ден да броя. Още не ме е навестила лелката и според първата дата би трябвало да ми закъснява, а според втората още не. И аз незнам какво да мисля. Да се надявам ли?

# 38
  • София
Катя,
броиш от началото на истинското кръвотечение, т.е. 15.08.

# 39
Гризка, съветът ти просто беше убиец...Ако не друго, то поне се хиля пред компа Laughing Mr. Green Сега и аз да поздравя Бобчо за бъдещия рожден ден Wink Да го слушат мама и тати, чу ли , Леа  Crazy Иначе аз цял ден учих днес...5 часа не съм мръднала...горда съм със себе си Grinning Айде сега отивам на разходка, че ще изперкулясам. Надявам се да си намеря някого за концерт довечера, ама ако не стане - другата седмица Grinning А вие стискайте палци на 14 и 15. Ицко си го прибирам днес вкъщи и може да не се вясна тука чааааааааак до петък,но да знаете,че много ви обичкам и ви стискам и аз палци  Grinning

# 40
Катя,
броиш от началото на истинското кръвотечение, т.е. 15.08.

И аз така мисля. Брои се от началото на менструалното кървене. Без да броиш зацапването. А менструалното кървене няма как да се обърка Laughing  Явно този месец на много момичета им "цапа"

# 41
  • София
Привет на вси4ки сладурки от мен. Аз 4ак сега сколасъх да вляза във форума.  Пожелавам ви/ си много хубава седмца. Когато се събудих тази сутрин знаех 4е запо4ва една много хубава  и усмихната седмица. Не ме разо4аровайте кавайте хубавите новини на сам. Оби4ам ви много всики

# 42
  • BABYLAND
Здравейте момичета!

Мен ме мъчи един въпрос за моя цикъл, ще се радвам ако може да ми отговорите. Миналия месец ми дойде на 12.08, но само леко зацапване, това продължи до 15.08. ,когато си текна нормално. От предпоследната дата на М. до 12.08 има 28 дни, а до 15.08. 31 дни. Сега незнам от кой ден да броя. Още не ме е навестила лелката и според първата дата би трябвало да ми закъснява, а според втората още не. И аз незнам какво да мисля. Да се надявам ли?

ОООООООООх, с това "зацапване" доста се подпалиха фантазиите ни.....какво му става на тези месеци бе??? #Crazy Дали заради смяната на климата, че ходихме тук-таме по почивки??? Не знам! Моля се, ако това мойто си е ЛЕЛЧИЩЕ да си дойде както трябва за да минава и после пак. Тъпо и упорито съм, ама не се давам лесно! smile3521

# 43
  • Стара Загора
Ох Ео ще ме умориш  Joy айде прибирай си Ицко вкъщи и умната ей Naughty Mr. Green
А пък за моя РД винаги съм си харесвала дата защото след това винаги е почивен ден...и да се улея от хокане на другия ден си хъркам до късно Mr. Green

# 44
  • BABYLAND
Хей мацкиииии, имате СПЕЦИАЛНИ ПОЗДРАВИ ОТ НАШЕТО МАЛКО ЦВЕТЕНЦЕ  ТЕДИ НИКОЛОВА !!!

# 45
  • спретната къщурка край селО Сливен
Аз да не се натрапвам Embarassed.....само да ви пожелая лека и плодотворна седмичка  Hug и на всеки един да се сбъдне по едно желанийце  Peace

golden_rose123 ...пожелавам ти късмет  Flowers Four Leaf Clover и  fingerscrossed

....и аз искам бебе - мъжки отново ако може Wink, ама това със схемичката с овулацията хич не го разбирам newsm78 и ще карам така...по-честичко с мъжото, пък да видим Wink
  bouquet

Последна редакция: вт, 13 сеп 2005, 02:53 от ДидКаТа сЪм

# 46
  • София
Аз да не се натрапвам Embarassed.....само да ви пожелая лека и плодотворна седмичка  Hug и на всеки един да се сбъдне по едно желанийце  Peace
Хич не се натрапваш, добре си ни дошла Laughing
....и аз искам бебе, ама това със схемичката с овулацията хич не го разбирам newsm78 и ще карам така...по-честичко с мъжото, пък да видим Wink
Не ти и трябва да го разбираш. Най-добре стават невежите бебета, дето не разбират от овулации Laughing Laughing Laughing А и правилно си се ориентирала в схемата Wink

# 47
  • и аз незнам къде
Хич не се натрапваш, добре си ни дошла Laughing
Heart Eyes Значи има място за новаци, като мен. Тогава успех и плодотворна седмичка. Дано има скоро с какво да се похваля.

# 48
  • Стара Загора
Хей мацкиииии, имате СПЕЦИАЛНИ ПОЗДРАВИ ОТ НАШЕТО МАЛКО ЦВЕТЕНЦЕ  ТЕДИ НИКОЛОВА !!!
Благодаря.
Ами защо тя не се обади...видях, че днес беше във форума...да се беше обадила поне. Така поздрави и аз мога да пращам всеки ден. newsm78

# 49
  • NL
Хей мацкиииии, имате СПЕЦИАЛНИ ПОЗДРАВИ ОТ НАШЕТО МАЛКО ЦВЕТЕНЦЕ  ТЕДИ НИКОЛОВА
Благодаря.
Ами защо тя не се обади...видях, че днес беше във форума...да се беше обадила поне. Така поздрави и аз мога да пращам всеки ден. newsm78

Шшш ало хапещото  Mr. Green ти сега като си болничка иии гледай какво става сержи глезоти ли те?Да се оправяш,че да не идвам да те лекувам Mr. Green
А тя Тедито де се скри не пише не се вясва браво на нея  Crossing Arms
Хайде поздрави и от мен на всички и успешна седмица аз съм пак със хормонките та гледам да не влизам много много ,че да не захапя някой  Mr. Green #Cussing out hahaha

# 50
  • Стара Загора
...
Шшш ало хапещото  Mr. Green ти сега като си болничка иии гледай какво става сержи глезоти ли те?Да се оправяш,че да не идвам да те лекувам Mr. Green
....
Хапя  newsm78 аз  newsm78 тоз ангел наречен Хера неможе такива лоши неща да прави Mr. Green Глези ме сержи друг път...наряд е и го няма 24 часа...мама ме глези Blush Тя като разбра, че пак съм се тръшнала и си оправи и нръвното и сготвила и прилетя при мен. Милата ми майчица много си я обичам Heart Eyes Иска да спи при мен докато Антон е наряд...но аз отказах  Naughty да не съм малка Crazy Апропо тя всеки път иска като е наряд Антон или аз да ходя у тях или тя да идва у нас...пази ме като доберман Mr. Green
Дидката вярвай ми Гризка е права...по-добре да не знаеш нищо Hug И без тез че се натрапваш Naughty Mr. Green

# 51
Само да вметна - ако искате да честитите Рд-то на Боби, да го направите в Календар на събитията в темичката.
И да питам Леа - що не ти отчита вярно лентичката? Rolling Eyes Рано му е още да го изкарваш по-млад Wink Laughing Mr. Green

# 52
  • София
Съншайн, благодаря за отделената темичка за Боби! Hug
Ами не го правя по-млад, може би в 12ч. ще покаже, че е навършил 6г. Той и без това е роден на обяд - в 13ч.
Сега да разкажа как взехме тортата. Отиваме в сладкарницата, а тортата стои приготвена на витрината. Боби я видя и каза: Искам тази торта! После чете: ЧРД Боби 6 г и се чуди newsm78 Как са се сетили, че точно тази торта ще харесам Добре, че не я е взел някой друг Боби на 6 г Joy
Днес замина в много добро настроение на градина. В 10,30 ч. ще отида да им направя някоя снимка.
Приятен ден!

# 53
  • София
Лея,
ще ме умори Joy твойто малко слънце с бисерите си!

Ео, браво за ученето. Ама сега да не спреш, като си прибереш Ицето.. Naughty

Херка, да оздравява!

# 54
  • Стара Загора
Оздравявам със скоростта на костенурка Mr. Green

# 55
Ееееех, момичета!
Тъкмо се похвалих, че с мъжо леко се разминахме с грипа, пък то  Sad. Вчера си тръгнал моя мъж от работа, че му било зле. Цяла нощ изгоря от температура /над 39/, успяхме да я преборим и той веднага сутринта тръгна на работа.  Crossing Arms Дано да не стои много и отиде на лекар, както му пилих на главата. Ей не слушат и това е! За малко пак да излезе с мокра глава в тоя студ - мъжка му работа!

# 56
здравейте,мацки!след далгаааа почивка и аз се заварнах!но направо ви почвам с въпросите!купих си фолиева киселина сутринта и аптекарката каза по веднъж на ден!Folacid , 100таблетки , 0,005г.!и както сте се досетили излизам от аптеката,обращам опаковката и на нея пише да се пие 3X2 на ден!а какво да правя...дайте съвет!

# 57
  • Велико Търново/Бургас
привет и от мен  Hug
Днес пак ще мързелувам,защото все още не съм си намерила работа Rolling Eyesи вече взех да се изнервям  ooooh!а и лелката ми напомня че не ме е подминала и този месец Tiredами няма с какво да ви се похваля Cry
                            честит рожден ден на боби   bouquet

# 58
  • София
Току-що се връщам от градината. Ето първите снимки на Боби от 6-ия му рожден ден.

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=7584&AlbumId=22850

Иф, благодаря за честитката!
Кели, виж с търсачката или в библиотеката. Обсъждали сме точно приема на фолиева киселина в зависимост от милиграмите.

Последна редакция: вт, 13 сеп 2005, 11:04 от lea

# 59
  • София
Леа,
голям сладур е малкия Боби!!!

А, около него няма разплакани мадами, а само усмихнати. Laughing

Гриз, значи поколението се поменя
Mr. Green

# 60
  • София
Леле че сладки снимкиии! Да ти е жив и здрав рожденника. А мадамите няма как да не са усмихнати като се снимат с такова хубаво момче, пу пу пу...

# 61
  • Варна
Здравейте, девойки!

Аз само за малко минавам да ви пожелая лека и изпълнена с положителни емоции седмица.
Честит рожден ден и на Бобчо!

Моля да ме извините, но взех решение малко да си почина от всичко - БТ, овулации и тем подобни. Причината е, че пак ми дойде и малко се отчаях.
Реших и за кратко да напусна и нашия страхотен форум. Искам да се отърся психически от всякакви мисли за бебе. Още веднъж, моля  извинете, че пиша това. Няма да ви забравя и дано скоро всяка от нас се похвали с някое сбъднато желание.
Целувам ви.   bouquet

# 62
  • София/Гео Милев
Леа, голям е сладур Laughing твоя малък мъж. Да ти е жив и здрав и все така да те радва. Heart Eyes
Джия, всички стигаме до такова решение в един момент, така че не се извинявай. И аз съм решила да си почина от мислите за бебе един два месеца, тъкмо и мъж ми сега е безработен, та си викам, че момента не е подходящ и гледам да не мисля много за бебета.  newsm78
Но виж от форума не можах да се отърва. Мъчих се , мъчих се, ама като магнит ме притегля. Та пак си седя тук. Че даже и по-лошо стана - мъж ми откакто си е вкъщи и той взел да влиза в моя форум.  #Crazy Е седи предимно в клюкарника  Wink и в татковците, ама пак е нещо  Mr. Green

# 63
  • София
Ох, много ме развълнувахте newsm51 Днес май се вълнувам повече от рожденика! Пожелавам ви, милички мои, скоро всички вие да изпитате щастието от празнуване на детски рожден ден smile3521 newsm30 newsm32

# 64
  • Пловдив Белащица
....Folacid , 100таблетки , 0,005г.!и както сте се досетили излизам от аптеката,обращам опаковката и на нея пише да се пие 3X2 на ден!а какво да правя...дайте съвет!
Пиеш, както пише!

# 65
  • София
Здравейте кандидат-маменца   bouquet

Първо на Бобчо да честитя хубавия ден  Flutter
После да ви пожелая прекрасна седмичка  Heart Eyes (аз чак днес успявам да ви чета  Blush)

Аз ще почвам пак с хапове, но полека - и спирам да меря БТ  Crossing Arms
иначе пак имам гъби (май е все още всъщност  newsm78). До 5 дни ще имам резултати и почвам да се лекувам с нова сила  Grinning

Няма да ви разказвам надълго и нашироко да не ви отегчавам, но всичко това се случи при трета лекарка и сега съм окрилена с надежда  Heart Eyes

Забравих да заръчам на Херка и Гризка да се оправят по-бързо  Naughty

А Теди ми е обещала от сто години да се обади и тук, ама ей...  Tired

# 66
  • BABYLAND
Я да се разпиша и аз днес. Замаях се от бачкане и висене по данъчни служби, но пък сега ми е толкова гот, че няма на къде.
   На болните ми приятелки пожелавам бързо оздравяване!!!
   На отчаяните /с лелките  на гости/ - да знаете, че сте с една в повече  newsm45 , нооооо ГОРЕ ГЛАВАТА!!! НЕ ГУБЕТЕ КУРАЖ-ИДВА СЛЕДВАЩИЯТ ТИРАЖ!!!
    На овулационните ми дружки-късмет и успехи!
    На чакащите- ПОЛОЖИТЕЛНИ РЕЗУЛТАТИ!!!
  Hug   bouquet

# 67
  • varna
Здравейте милички,
от вчера започнах нова работа и не ми остава особено време да влизам при вас но това ми влияе положителна в смисъл че не мисля по цял ден за   smile3504 и  EFP ,   внимавам обаче в бързината да не би да изтървем овуто.
!Folacid , 100таблетки , 0,005г.!
Аз съм пила такива но проблема при тях е че трябва да ги пиеш 3 пъти т.е се забравя но като ги свършиш си купи неофолик-форте, че се пият само по 1 на ден .
Лея честит ти рожденник да ти е жив и здрав и скоро да се сдобие освен с ракета за коледа и с братче или сестричка, а може и с двете
все още не съм си намерила работа
миличка не се отчайвай аз съвсем случайно я намерих тази а толкова време търсих но както казват някои момичета тук "хубавите работи бавно стават"
Оздравявам със скоростта на костенурка Mr. Green
Е засили малко че аман от тези болести де коя се пръкне все по теб  #Puppy dog 
Хайде много усмивки на всички стискайте ми палци в бебеправенето този месец (да не забравяме все пак мисията family6 )

# 68
  • Стара Загора
...(да не забравяме все пак мисията family6 )
Абе то при мен стана като мисията невъзможна ама айде Mr. Green
Инак аз утре трябва да съм в офиса а как ще изкарам деня идея си нямам  Sick

# 69
  • Пазарджик
Здравейте,момичета! Laughing
Честит Рожденник,Леа!Да ти е жив и здрав!Много е сладък с ръце в джобове! Hug  bouquet
Аия,Хера и Гризка,оправяйте се бързо! Hug
На всички,които чакат овулация-успех! Peace
А всички с лелки,ще се успокояваме взаимно от утре Confused
Весела седмичка на всички! Heart Eyes

# 70
Леа, много щастие и най ве4е здраве за твоят неповторим малък голям Боби  Hug  Heart Eyes   bouquet.

Моми4ета, един въпрос с повишена трудност имам. Следвам месеците на цикъла ми така, първи редовен цикъл 12 юли, после 12 август и сега умут няма да ми идва. Нерва съм, паднало ми е кръвното, вие ми се свят, все ми се спи. Какъв е този фал?  На някоя да и се е слу4вало, идеи? Thinking

# 71
Мерси, много си мила, ама аз нетрябва да съм бременна, ако това имаш предвид. Пази ли сме се, и ми се струва 4е нещо.....не е както трябва.  newsm78

# 72
  • Пловдив
Teya миличка не се притеснявай ще видиш че до няколко дни ще ти дойде М smile3521. Понякога се паникьосваме за глупости а ако искаш да си по спокойна изчакай ден два и ако няма никой newsm78 иди на лекар. Но аз вярвам че всичко ще е ОК newsm10. Лека и щастлива седмица на всички и от мен newsm51 newsm51 newsm51

# 73
  • София
Следвам месеците на цикъла ми така, първи редовен цикъл 12 юли, после 12 август и сега умут няма да ми идва.
Теичка, я го разтълкувай това малко, че аз нещо недоразбрах - кога е дошло и кога трябва да ти идва newsm78 И какво точно имаш предвид като казваш
и ми се струва 4е нещо.....не е както трябва. newsm78
А за симптомите, все се надявам, че са просто ПМС. Шансът си е доста голям, не се притеснявай.

# 74
  • Стара Загора
Добро утро Party
Тея така както чета цикъла ти е на 30 дена...нали? А този месец закъснява вече с два дена и няма признъци на идване? Нали така newsm78 Предполагам че
Цитат
Нерва съм, паднало ми е кръвното, вие ми се свят, все ми се спи.
е от предстоящото идване на гадината.....аз по принцип съм така, че дори и гърдите ми са пред пръскване. Успокой се...сега може и да имаш някой и друг цикъл такъв разтеглив....уф незнам как да те успокоя. Да те чертя една биричка с кебапче...дъл ще оправи положението Mr. Green Сори за хумора ама знам, че ти ще ме разбереш...пак ме пере сачмата Crazy И тъй тъй съм тръгнала да се лигавя...да ти кажа, че кръщелника ми е вече на 9 месеца а стана от пазене...да им имам пазенето на мама му и тати му Mr. Green Уффф сори пак...сигурно не ти е до шеги.
Лек ден девойкиииииии Party Party Party

# 75
  • Велико Търново/Бургас
доброутро и от мен Hug
ей Херка май си по добре щом настроението е на 6  Wink и аз днес съм с усмивка Mr. Green(е още не съм позеленяла ама не се знай до края на дена какво ще стане)
Тея аз миналата седмица се чувствах като теб -виеше ми се много свят,едно такова тежко ми беше и имах температура 37.00 и главоболие,на 19.09 чакам да ми дойде.Дано всичко е наред с теб,аз си мисля че може би причината е логична,тоест е нормално следствие от нещо(напрежение или смяна на сезона,ако въобще има такъв,не съм много веща как е при теб).По добре се успокой  не се напрягай излишно,ако искаш отиди на лекар за да уточни каква е работата.Стискам палци всичко да е наред Hug
току що пуснаха песничката на Райна-Любов по скалата на Рихтер,поздрав за всички Laughingза мен е зареждаща песничка Crazy
         ЛЕК И СПОРЕН ДЕН НА ВСИчКИ  bouquet Heart Eyes

# 76
  • София
Само да кажа, че съм на линия.

Тея, ами то и на мен все ми се спи и ми е тъпо, но може да е от времето или от преумора. newsm78

Ая, ай стига с тия гъби де...Вземи ги прогони най-сетне... Whistling

Лея да не се скътава, а да разказва за рожденния ден.

# 77
  • София
.......
Лея да не се скътава, а да разказва за рожденния ден.

Ами аз само дето не изпаднах в нервна криза. До 18 ч. в детската стая монтираха климатик, всичко беше с краката нагоре #Cussing out и вече виждах провален рождения ден. Но...решихме бързо проблема. Мъжът ми ми купи огромен букет цветя Grinning, етърва ми - също, купихме храна от китайския ресторант и седнахме общо 5 души с Боби. Хапнахме, пийнахме cheers а после всички заедно редихме един пъзел - подарък на Боби, много сладък - с кученце и котенце, светещ! Боби беше много доволен Laughing Каза, че това е най-хубавият му рожден ден! Загасихме лампите, пъзела светеше, а Бобчо се радваше, че добре сме се потрудили. Ами, това е , в общи линии...
Тея, и на мен от вчера ми е нервно и свят ми се вие, май му има нещо на налягането newsm78 Не си мисли, че на теб нещо ти има! Времето е виновно! Wink
Току-що прочетох, че на 8 септември е наблюдавано най-мощното слънчево изригване за последните 15 години. То ще оказва влияние и през следващите 15 дни - като предизвиква главоболие, депресии и др. видове дискомфорт. Ето го значи виновникът! Слънцето!

Последна редакция: ср, 14 сеп 2005, 11:13 от lea

# 78
  • Sofia
Здрасти мацки и от мен! Laughing Леа, сега видях снимките - Боби е толкова горд и щастлив - супер са! Да е жив и здрав и много радости да ти носи все така! Аз така съм се изприщила, че все едно втори пубертет карам, а даже тогава пъпки нямах! Чакам онова гадно чудовище на 16. 09 и май и този месец нищо не е станало! ВТ ми падна от 2 дена - 36.9 и тва си е! Ноооооо, никакво отказване Naughty! Прекрасен и много щастлив ден на всички!  bouquet

# 79
Еее, Леа чудесно сте си изкарали. А щом е имало подаръци е ясно, че детето ще е доволно. Като казваш, че се е радвал толкова на светещия пъзел ме замисли, че племенницата на мъжа ми има рожден ден скоро и тя ще става на шест, та може да крадна идеята. Нал'  няма да се сърдиш? Mr. Green
Оф! Да се оправя това пусто време, че сме се заоплаквали като стари баби всичките... Sad

# 80
  • София
Вера, как ще се сърдя? Само да уточня, че пъзелът е немски - Равенсбургер и струва към 14 лева. Дано на племенницата ти да й е интересно.
А остави облаците, ами и дъжд заваля...гнусно Wear Umbrella Angry

# 81
  • Пловдив
Здравейте момичета smile3525
Много съм нещастна нещо и затова ви моля за помощ. Нещо не е наред с мен  smile3518 Моля Ви вижте ми графиките защото ходих на лекар и ми каза че този месец може и да нямам овулация newsm12. Обаче аз имам 2 + теста . Моля за помощ и ви пожелавам един щастлив и усмихнат ден newsm51  newsm44
 Леа имаш страхотно момченце да ти е живо и здраво и .... хех да стане батко скоро smile3521

# 82
  • Германия
mrancho,

2+ теста за овулация ли искаш да кажеш?  #Crazy

Аз залагам за ову на 18ти ден, но трябва да мериш още няколко дни.

А лекарят как разбра, че нямаш ову?

# 83
  • София
И според мен овуто ти е било на 18 ден. В кои дни тестовете за ову бяха положителни?

# 84
  • Германия
lea, на графиката и можеш да видиш кога са били +, но много зависи как точно е отчела резултата. 

# 85
На 18-тия ден има скок, но няма три поредни високи температури, както пише в книжките  newsm78.
Аз днес си записах час за гинеколог за утре, та ще ви замоля да стискате палци да се реши таз мойта история с късия цикъл, че взе да ми омръзва. Искам друг цикъл! Абе май изобщо не искам цикъл, тю тю...  Crazy

# 86
  • Пловдив
Ами имаше доминантен фуликул 22 мм  но явно не се е спукал. А високата Т може да е от настинката ми Embarassed. Но защо тестовете показаха + резултат не ми е ясно newsm78.Както и да е от другия месец трябва да пия Клостинбегит от 5 до 9 ден.Еее толкова съм чакала ще почакам още малко  bouquet. Благодаря ви милички newsm51

# 87
  • София
Мрънчо, защо ще пиеш Клостилбегит ако си имаш доказана ову?

Много гадно време  Twisted Evil - цялата съм мокра  #Cussing out Надявам се докато стане време да си ходим да спре поне да вали  Crazy

Как са болните мацки днес?

Тея, надявам се да разбереш от какво се получава така - и да ни държиш в течение  Naughty

# 88
Хереее, ще ме скъсаш. Mr. Green Удари ме по слабото място, кИбап4И с бира  Sunglasses Не се притеснявай нося на майтап  Flutter, на теб пък още пове4е. Още не ми е дошло де  Twisted Evil, из4истих къщата от до, мога да повторя.

Гриз, да скъпа, цикъла ми е на 30 дена, първи редовен на 12 юли, после 12 август и сега е 14 септември и аз се 4удя, понеже вероятността да съм бременна не е много малка, макар и да сме се пазили, ама може и да някаква моя аномалия....незнам, объркана съм де. После, ако се окаже 4е съм бременна, незнам просто..... Confused

Леа, тва със слънцето не го знаех, може и от тва да е, на мен ми влияе страшно много времето  Tired

Къде са Слин4евка и Моренски....сватееееее??

# 89
  • София
Тея, това с чистенето на къщата от...до... ми е много познато точно преди М. Тогава чувствам такъв прилив на енергия, че и замък мога да изчистя Wink Според мен това е ПМС, 2 дни закъснение не са много...

# 90
  • Стара Загора
Хереее, ще ме скъсаш. Mr. Green Удари ме по слабото място, кИбап4И с бира  Sunglasses Не се притеснявай нося на майтап  Flutter, на теб пък още пове4е. Още не ми е дошло де  Twisted Evil, из4истих къщата от до, мога да повторя.
....
Къде са Слин4евка и Моренски....сватееееее??
Ша има много кИбабчета и мнооо бира само ми ела Sunglasses                                                              Тъй тъй си чистела у вас...ела фърли една метла и у нас Mr. Green
И аз се чудя де са тия жени newsm78 Ква ли работа вършат Mr. Green

# 91
  • София
За Сънито не знам - модераторска работа някаква newsm78
Ама Моренски утре ще изпраща ученици и си има работа!

# 92
  • София
Привет и от другата болна! Аз днес ходих на контролен преглед и успях да се намокря в лошото време Wear Umbrella Ама иначе си седя у нас, гледам телевизия, чета книжки, ей такива неща... Абе оздравявам, то е ясно, макар и малко бавничко.

Тея, и аз мисля, че е много възможно да е просто закъснение. Тези 2 дни са нищо, особено след като това ти е едва 3ият нормален цикъл. Иначе, от къде ви издват тия чистофайски енергии, бе момичета? Защо като ги са разпределяли не са заделили малко и за мене newsm45 И все като видя как къщата пак се занемарила, изпадам в паника и още повече ми се отработва smile3514 Я дайде някой съвет без да се подигравате.

# 93
  • София
Гризка, като оздравееш, покани си гости и...щеш, не щеш, ще изчистиш Laughing
А сега си стой на топличко и си мързелувай! И оздравявай бързо Hug

# 94
 LaughingСега случайно за малко попаднах в кърмаческия форум, такива сладки темички си имат Blush

# 95
За Сънито не знам - модераторска работа някаква newsm7

Аааами Naughty Никаква модераторска работа... бях откъртила на дивана Blush Добре че звънна Милена.Е, че да ме събуди Tired

Теичка, и аз си мисля, че трябва да ти дойде скоро, щото нали... така трябва! Пък като му дойде времето ще се надяваме тези закъснения да са заради хубавото нещо Wink

Ейй кат съм заспала кви смотани постинги пиша...

# 96
  • Стара Загора
....
Аааами Naughty Никаква модераторска работа... бях откъртила на дивана Blush
Хммм тъй ли  Mr. Green и после не спяла като мече...не на мен тия Crossing Arms Mr. Green Ти кво правиш...ставаш ранко..пускаш един постинг за да изтриеш името поспалана и после на дивана Mr. Green

# 97
  • София
Тея, направи си един тест за бременност.

# 98
Тюююю, разконспирира ме  Flushed Ама напоследък нещо не мога да спя до късно... Иво кат тръгне за работа и аз ставам... Пък после нали требе да си наваксам пропуснатия сън и ... отлепям  sleepuu Днеска уж някъв интересен филм за някво торнадо гледах и хич не съм усетила, че заспивам...

Пък, че спя кат мечка, спя си -  спор няма! А зимата иде Flushed ooooh!

# 99
  • Стара Загора
Ти да не си мислеше, че ще си ходиш неразконспирирана Mr. Green
Ама зима иде чесно...божке от сега взех да се замислям де да се връ та да не лепна пак някоя настинка ooooh!И ходя облечена като зелка...тююууу.

П.П днес гадината ме посети...гад мръснаааа. Аз и викам, че не я ща вече тя нахална м...цата му Twisted Evil Айди аз отивам да си ближа раните Tired

# 100
  • Стара Загора
Ни ли ва е срам бре...да оставите горката болна сама  Crossing Arms Айде размърдайте се Crazy
http://www.amarettobg.info/data/escopeta.swf
Ей тази игра я дадох и на Слънчева...голям е купон...особенно за болни и за такива като мен в цикъл Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Айде не ме оставяйте сама...божке...сама си говоря вече...последна за снощи..първа за днес. Аз съм чата ама от време на време не съм пред компа... Crazy

# 101
Верно, много спят момите днеска!
Аз от сутринта съм си заприготвяла графики и амбулаторни листове, че нали ще ходя след обяд на лекар. Макар, че едва ли ще им обърне много внимание. Stop
 ooooh! Да си кажа, че няма да празнувам на 17-ти, щот *vera идва от zvera  Mr. Green

# 102
  • София
Добро утро! Аз отдавна съм станала, ама пусто работа да отхвърля....А какви са тия дъждове, какво е туй чудо newsm78 Венеция на Балканите ли ще ставаме?
Херка, тук съм! Изгони ли гадния грип? Я обясни на кака ти тая игра Embarassed По какво стреля ловеца? С мишката ли се играе? Та довечера да я покажа на Бобчо. Ама да няма много голи задници Wink
Вера, какви са тия приказки? Ти и да не празнуваш на 17, ние ще ти честитим и ще искаме почерпка Mr. Green

# 103
  • София
Ехоооооооооо,

учениците ще ги издави тоя дъжд. Миличките бяха супер мокри, докато идвах на работа ги видях. Всеки гушнал по един букет и 1 чадър и айде - на школото Mr. Green

Незнам какво ми става, но вечер след 21.00 много ме боли глава и имам чувството, че ще се пръсна. Високо кръвно, що ли newsm78 И така от 3-4 вечери. Не мога да заспя.
Не е от тия магнитни бури newsm78

Гриз- оздравявай бързо.

# 104
  • Стара Загора
....
Херка, тук съм! Изгони ли гадния грип? Я обясни на кака ти тая игра Embarassed По какво стреля ловеца? С мишката ли се играе? Та довечера да я покажа на Бобчо. Ама да няма много голи задници Wink
...
Въх на детето не я показвай...мръснишка е Mr. Green
Ами това е един ловец..с пушка...стреля се със шпацията а се мести със стрелките на клавиатурата. Трябва да убиваш едни ехцибионисти дето излизат от храстите...на ниво има по двама - трима...пести патроните щото ако не ги убиеш става страшно Mr. Green Преминава се във следващото ниво като минеш по някоя от пътечките ...айде и успех Mr. Green щото аз много съм неуспешна на тая игра Crossing Arms

# 105
Вера, какви са тия приказки? Ти и да не празнуваш на 17, ние ще ти честитим и ще искаме почерпка Mr. Green

Аааа, аз празнувах на 16-ти юли, но понеже не съм се отчела ще приемам поздравления и ще ва почерпя на 17-ти  Laughing

А при нас не вали  Joy и понеже в близост до офиса има гимназия, сутринта се нагледах на девойки, една от друга по-издокарани. И всички си бяхна дигнали циците... чак до ушите  Mr. Green
 newsm78 май не видях някой да носи нещо, тетрадки, учебници тва онва като за училище  Mr. Green

# 106
  • София

...............
 newsm78 май не видях някой да носи нещо, тетрадки, учебници тва онва като за училище  Mr. Green
Е, първият ден се носят само букети за учителките, срещаш се със съучениците, хвалиш се къде си бил през лятото и това е Grinning
А за протокола, и при нас спря да вали, слънцето се опитва да пробие! И ми става едно хубавооо....

# 107
Ми отдавна беше като съм носила цветя...

# 108
  • Sofia
Как сте момичета? Усмихва се времето вече и ми стана едно хубавооо - едни букети се разнасят из цяла София, едни весели дечица, сетих се за ученическите години безгрижни  bouquet Едва се добрах до работа обаче! Вие как успяхте незнам, аз пътувах час и половина! Обаче ми е гот! Хубав ден на всички!  bouquet

# 109
  • София
Мдааам, то хубав ден днес, ама аз освен от джапане по локвите и спрадта в автобуса нищо не разбрах от хубавия ден  Sick

Дари, да се  Praynig ли?  Flutter Нали прогонихте гъбките  Crazy

Херка, как е хремата?

И Тея не се вясва  newsm78

# 110
  • София
Здравейте мами. Искам да честитя на всички мами които имта първокласници. Да са ви живи и здрави и много да ви слушат.  bouquet

# 111
  • София
Дари, да се  Praynig ли?  Flutter Нали прогонихте гъбките  Crazy

АЯ, те гъбите са прогонени от 1 година, но и бебе няма.
Не се надявам този месец, щот и кумата ми е така. Да не е от тоя висок Пролактин, ма...му ако е от него #2gunfire

# 112
оххх,момичета,моят мъж е напълно побъркан и не издържам вече,ще ви се оплаквам здраво!! Wearyта нали ви бях споделила че по принцип той беше категорично против да си имаме бебче,миналия месец след хиляди скандалища и така нататък,реши да не ме пази!за съжаление обаче не се получи,аз обаче без да се паникъосва си чакам търпеливо да сварши и пак да се почваме с опитите.е да ама,нов месец-ново двайсе.започна пак да ме пази,няма начин да му повлияя и съвсем загубих надежда!и преди два три дни,не знам какво ми скимна и му викам-сега няма страшно овулацията ми мина(излъгах,според моите изчислениа,точно това беше момента)и той хоп-взе че свърши там където си му е мястото Blushаз и в най-смелите си мечти не съм очаквала да се хване,по средата на месеца особено!и от тогава насам пак си ме пази.....и няма оправия...и нерви не ми останаха..!някой случайно да знае как се действа в такива случаи,че вече щеее  #Sniper #2gunfire

# 113
  • София
Кели,
незнам как се действа в такива случаи, но това което мога да ти кажа, че ако детето не е желано от двамата и в един момент се окажеш бременна, ще му дойде като гръм от ясно небе. Могат да последват и скандали.

Затова седнете и поговорете обстойно и му обясни, че това не е само негово решение, а и твое.

Дано проумее и да пожелае да стане татко Peace

# 114
  • Стара Загора
Кели незнам как се действа в подобни ситуации...но в никакъв случай не го лъжи  NaughtyКато разбере ще се почувства излъгам и тогава жална ми майка...скандала е почти сигурен. А защо той не иска да имате деца...
Дано успеш да го връзумиш. Успех Peace

# 115
Кели, подкрепям това, което ти е написала Дарилка.
След като се  оженихме и моят мъж реши, че пак ще я караме по старому, макар да бяхме говорили и принципно искахме детенце.  
Последва сериозен разговор, в който му обясних, че вече няма за кога да го отлагаме,  наближаваме 30-те и не е казано, че ще стане от първия път. А също и че ако има проблем да има време да реагираме.  Прецени при него кое е по-силно, нежеланието за дете /има и такива мъже/ или страх и несигурност от от отговорността, с която е свързана появата на дете и сама ще решиш как е най-добре да подходиш към темата.

А относно пазенето-то май половината от населението на България така се е появило, лично аз така- Mr. Green                                    

# 116
  • София
Честит Първи учебен ден на всички мами с ученици.
Момичета аз се завърнах от морето, беше много хубавко на Златни пясъци и настроението ми беше супер ама се вгорчи първо от многото работа в офиса, а от вчера и от лелката.
Този месец няма да пия никакъв прогестерон, витамини и простотии, само Фолиева...нямам нерви вече ..това е положението.
Успех на чакащите и нерви от въжета на тези , които се чувстват като мен.

# 117
  • София
Ох Дарка напълно те разбирам, аз даже и фолиевата съм спряла. Много съм се изнервила, и се опитвам да променя съдбата,а то си е божа работа. Така че се оставаям на него да реши кога а ме зарадва с малкото щастие.
А кога се очакваха силните магнитни бури??? На мен много ми действат и съна и вяхна как ще ги преживея.

# 118
  • София
Силните магнитни бури са в момента, в резултат на слънчевото изригване, станало на 8 септември, и ще продължат още 2 седмици. Така че - следващите 2 седмици имате извинение за неразположения и лошо настроение, но после - не Naughty

# 119
  • София
и аз не пия фолева вече и спрях и БТ да меря - само дуфастон ще трябва да пия като разбера обаче кога ми е истинската М.  newsm78

Иначе снощи слушах репортаж за магнитните бури - следващите два дни ще са най-силните изригвания - полето заемало формата на рак, а колкото по-сложна била формата, толкова по-силно било влиянието - мале как го обясних само  Blush

# 120
  • София
....... полето заемало формата на рак, а колкото по-сложна била формата, толкова по-силно било влиянието - мале как го обясних само  Blush
Ами значи следващите дни ще сме инатливи като рачета Mr. Green Само представителките на зодията да не ми се обидят Wink
Моренски, къде се губиш? Изпрати ли учениците? Дай малко инфо!

# 121
Силните магнитни бури са в момента, в резултат на слънчевото изригване, станало на 8 септември, и ще продължат още 2 седмици. Така че - следващите 2 седмици имате извинение за неразположения и лошо настроение, но после - не Naughty

Сакън! Тогава ми е предполагаемото ову. Както съм се засилила сега в края на М, мъжо ще го връхлети буря от друууго естество  newsm76 (надявам се).
А на вас милички дано не ви се отрази зле  Praynig
А то сега ако се зачене, не би ли било детето рак? Ако е така-какво знамение само... Mr. Green

# 122
  • Sofia
Честит първи учебен ден на всички ученици и лека и успешна година !

Тук съм Леа , ама ми се спииии ,...... бури , к'во да прайш Laughing .

Аз сутринта като гледах как вали  Shocked  , и си викам "какъв гаден дъжд вали... ooooh!  , дано поне им върви като по вода на децата !"  Хубаво , че спря тъкмо , когато излизахме  Simple Smile .
Почна даскалото и т'ва е положението .
Утре трябва да ходя за здр. осигуровки и щяхме да ходим и при ортодонта , ама се отложи за понеделник живот и здраве .
А вчера водих щерката при фризьорката и' , та е с поосвежена прическата , само мойта си не зная кога ще оправя  Thinking . Пак миткахме с нея за обувки и не сме намерили още  #Cussing out . Купихме учебниците за синчето , а тези на Миа ще ги очакваме към края на месеца  #2gunfire  , пък що не и на годината  #Cussing out .
Сега се каня да ида до Фантстикото да купя зеле , че си заплюх една рецепта от новия брой на Меню-то .

Ето отчетох се .
Късмет и целувки  Heart Eyes на всички от мен !

# 123
  • BABYLAND
Здравейте и от мен сладуранки! Много ме е яд като ме завърти работата и не мога да вляза да попиша мънчико-само чета от време на време и си се нервирам тихичко  #Cussing out
   От мен нищо ново-чакам   гадината мръсна да си замине и да започнеме пак с бебеправенето, защото вече НЕМАМ НЕРВИИИИИ.
   Не съм в добро настроение и затова опустошавам с невиждана бързина един шоколад....и понеже все още съм тъжна-ще започна втори    Laughing
   Хайде милички, чао от мен за сега!!!   bouquet

# 124
О, Голд не бъди тъжнааа.... Мисли си за времето, което ни очаква без гадилището и ще си ядем мноооого шоколад. Защото ще се сбъдне!  Praynig  Praynig  Praynig

На всички, които имат ученици им пожелавам да са им живи и здрави слънчицата и училището да е повод само за положителни емоции!
Аз сега се връщам от доктор и си казвам.
Отново всичко ми е ок. Много се радвам като ми казват това, остава и да е вярно Mr. Green
 Само, че това намаляване на дуфастона този цикъл, не ми е повлияло добре. За това ще си го продължа от 13-тия ден, 10 дена. Ще меря температура -анално  Close три месеца и ако не стане  fertilization ще ходя пак на лекар. И тогава /дано не се налага/ ще правим всички изследвания на мен и мъжо.
За графиката ми миналия цикъл, каза че изобщо не е наред втората фаза с тия падове и общо поддържана по-ниска температура, но дуфастончето е за това. Поне той няма намерение да ме стимулира да овулирам, при положение че явно го правя.

# 125
  • BABYLAND
О, Голд не бъди тъжнааа.... Мисли си за времето, което ни очаква без гадилището и ще си ядем мноооого шоколад. Защото ще се сбъдне!  Praynig  Praynig  Praynig

А чул те Господ бе съкровище-па дано скоро стане, че аз иначе кат' захапя шоколад спирка нямам! Joy
   Радвам се че всичко ти е ок, а за лутеалната фаза, ей сега ще ти пожелая да се нормализира и ти да видиш чудо-следващата ти ще е като от учебник извадена!!! smile3521 newsm10

# 126
Моренка  Heart Eyes
4естито ти двойно нова у4ебна година. Една сним4ица на Миа ще има ли? И на зетя също. Виждам, 4е имаш същият проблем който имах всеки сезин преди години, обувките. Все обикалях с дни и нищо не намирах Thinking. Много обувки, пък тва дет го търсиш го няма.

Моми4ета, на мен днес рано рано ми дойде, сега набивам нутела, да успокоя хормоните. Ванина утре и е първият у4ебен ден.  В 11 ще трябва да е там. Още се 4уди и не е решила да идваме ли ние с нея или не  Thinking. Тоз пубертет ще я побърка. Хем ни иска, хем си вика за какво сте ми.  newsm78 Не е бебе отдавна и иска да се справя сама, разбирам я, оба4е мама си е мама  Heart Eyes
и така едно раздвоение.

# 127
  • Стара Загора
....
Моми4ета, на мен днес рано рано ми дойде, сега набивам нутела, да успокоя хормоните.
Честита ти лелка тогаз Mr. Green / не мислех, че ще доживее да ти честитя лелка ама така трябва/
И ако остане малко нутела фърли към БГ де...ко са стискаш ся Mr. Green
Честито на всички със първолаците Heart Eyes...и ние имаме днес първолаче...племеницата..на леля слънцето Flutter Само дето неможах да отида да я видя..нали съм болна пък и да не я прихване нещо...нищо другата година ще отида Blush

# 128
  • Sofia
 Момичета, първо да ви споделя едно щастливо събитие: моята кума днес сутринта роди момиченце Александра, 3060г, 47 см Simple Smile  Нямам търпение да ги видя и двете и най-вече да гушна малката  newsm30 дунда, според думите на кумата  Grinning
Утре ще ходя да купя подаръка, кумата ми е поръчала да й взема чанта за количката и сега се чудя кои магазини да обикалям. Ще ги изпишат на 17-ти, когато имам имен ден и това ме прави още по-щастлива.  newsm44
 На всички момичета в нашия любим форум, пожелавам да изпитат в скоро време щастието да държат в ръце своето бебе  smile3541

П.С. Честит първи учебен ден на всички - на учениците, на техните майките, на учителите и на всички, които с радост си спомнят изминалите учебни дни  smile3529

# 129
  • Пловдив
Добро утро момичета. newsm51 newsm51 newsm51
Желая ви щастлив и усмихнат ден newsm10 и хайде вече да ставате  smile3521 .

# 130
...
Моми4ета, на мен днес рано рано ми дойде, сега набивам нутела, да успокоя хормоните.

Тея, Божке, колко съм изперкала! Първоначално помислих, че нутела е някакво лекарство, пък то... Embarassed Embarassed Embarassed Но той шоколада лекува, кой каквото иска да разправя Laughing

На всички ви пожелавам, изпълнен с усмивки ден!
Слончетка, честита ти малка красавица! Пък скоро и вие да имате такъв повод за радост! Praynig

# 131
  • София
Добро утро! Grinning Днес чувствам невероятен прилив на енергия  girluu, направо не мога да стоя на едно място, което пък ми подсказва, че скоро ще ме посети лелката. Но пък настроението ми е много добро Wink
Тея, честита ти лелка!
Морена, по вода да им върви на твоите ученици, а пък в това време май по-добра работа за Миа ще свършат едни маратонки.
Слончетка, много хубава новина! Хайде и ние скоро да имаме повод да се хвалим Praynig
Голдънче, как си днес след като си похапнала антидепресант? Я дай една усмивка и по-бодро гледай на нещата smile3525
Херааа, къде си кака? Друг ден бързаш да се отчетеш, а днес те няма newsm78 Да не би да прогони вируса и да си тръгнала да миткаш нанякъде Party

# 132
  • Велико Търново/Бургас
привет и от мен Hug
Тя Херка митка на работа май,поне вчеар спомена че ще ходи да ги строява.
Аз днес съм на интервю за работа ама ми е едно такова спокойно и даже по скоро го приемам,като среща с познати да си поприказваме Mr. Green абе луд кат мен умора нема Crossing Arms
                             СПОРЕН ДЕН НА ВСИчКИ ПИчКИ   bouquet

# 133
  • Стара Загора
...
Херааа, къде си кака? Друг ден бързаш да се отчетеш, а днес те няма newsm78 Да не би да прогони вируса и да си тръгнала да миткаш нанякъде Party
Гадината /болестта де/ я няма вече Twisted Evil Утрепах я преди тя да утрепе мене Mr. Green Сега съм на работа и наваксвам...ама то май си личи де Blush
Слончетка честито ви бебе  bouquet
Та като стана въпрос за бебета да взема да ида да намачкам кръщелника си...много си почина туй дете от мен Crazy
Ив успех на интервюто Hug
Хайде лек ден момичета от мен за сега...ама нали знаете...голята сестра ви гледа Crazy

# 134
Иф,   аз като съм така спокойна и ведра на интервюта и винаги са ме взимали. Стискам палци и при теб да е така!

Забравих да ви разкажа за снощната ми случка. Прибирам се от работа към седем без нещо и точно пред входа решавам да отскоча до магазина и тръгвам на там. И изведнъж зад мен /много бързо стана/ ме застига някакво момче на колело и се опита да ми дръпне чантата, но не успя и тогава така здраво ме шлепна по задника, че още ме боли. Много се стреснах, защото изобщо не го бях усетила, че е зад мен. И кат му набрах, подгоних го и успях да го застигна та поне да го ударя два пъти с чантата.  #2gunfire   #2gunfire  #2gunfireТолкова бях бясна, че не можах цяла вечер да се успокоя. Точно като го застигнах чух отдолу от другата улица едно момиче да вика, да го спра. Явно и нея беше ударил, гадината му с гадина. Един мъж до нашата кооперация се опита да го спре и той го удари няколко пъти, но онова и от него се измъкна. Горе долу го запомних, 14-15 годишно, русо. Абе на вид нормално момче. Ужас!
Обаждам се на мъжо, той вика хубаво, че не ти е взел чантата  #Cussing out и като му набрах и на него  #2gunfire После се обади и като му обясних, по-спокойно какво е станало, той припали. Абе гадна работа. Кофтито е, че имам спрей, внимавам като ходя по улиците, дето няма много хора, и друг път са ме нападали, но не може човек да предвиди кога ще му се случи. Посред бял ден, на 2 метра от входа ни! Rage И сега се ядосвам като ви пиша  Sad
Радвам се обаче, че оспях да се окопитя и го подгоних, а че го ударих съм още по-доволна  newsm48

# 135
  • София
Вера, съжелявам за случилото се. Тоя е за  #2gunfire

От мен нищо ново-чакам   гадината мръсна да си замине и да започнеме пак с бебеправенето, защото вече НЕМАМ НЕРВИИИИИ

Голдън, напълно те разбирам.
Лягаме си снощи с мъжО и мен като ми стана едно криво, тъпо, отчаяно и започнах един рев, рев ама рев.
 Cry
Той човека си помисли, че нещо е сгафил и не може да ме успокой.

Плаках, защото ми писна да:
да мисля, 
да ми закъснява,
да се надявам,
да чакам.........................
 #Cussing out

# 136
  • Стара Загора
....
Плаках, защото ми писна да:
да мисля, 
да ми закъснява,
да се надявам,
да чакам.........................
 #Cussing out
Даре Hug Не плачи бе мила...то не че и на мен вчера не ми беше ревливо. Просто трябва да знаеш, че и на нашата улица ще изгре слънце. Там някъде са нашите бебета и ни чакат Hug Hug Hug Аз също поревавам от време на време ама гледам мъжО да не ме вижда...просто се чувства виновен и на него също му е гадно ама аз си го обичам Heart Eyes
Хайде да не се самообвиняваме и плачем а да идем да вземем своите бебета Heart Eyes Hug
Обичам ви момичета.  Heart Eyes

хормоните ме перат нещо...прихванала съм явно от тити

Последна редакция: пт, 16 сеп 2005, 11:10 от Хера

# 137
  • BABYLAND
Здравейте милички мои!
    Уф, на мен нещо ми мина мерака за всичко.  newsm45  Блея като пуйка пред компютъра, не ми се работи, нямам желание ни да се облека, ни да се гримирам, само гледам как да си легна някъде , да добарам компа и да ровя тук. Това ми е единственото удоволствие.
   Трбва да се преборя с тези ми тъпи настроения, но се га нямам сили.
   Дарилке, сладурче златно, разбирам те какво ти е....ама как да те успокоя като аз съм същата ревла. ?!  Горе главицата-всички знаем, че нещата ще се наредят с всяка една от нас...всичко е въпрос на време.
   ЦЕЛУВАМ ВИ

# 138
  • BABYLAND
Мале /ДЖ/ВЕРЧЕ  Laughing, как не го спука от бой тоя дрисл*о??? Аз ако добарам такъв-дупе да му е яко. Веднъж вървя с една приятелка по центъра и виждам един бездомник срещу мен. Решавам да се мръдна в страни като се разминаваме да не е близо до мен-но всеки път като се мръдна аз, той го правеше същото и все  ходи срещу мен. Викам си...а тая намирисва нещо, разминаваме се и тоя протегна ръка да ме барне за гъзо.  ooooh!  Аз направих една щура чупка в кръста, така че не успя, обаче с безумна засилка така го изпрасках няколко пъти ЗЛОБНО в гърба, че на онзи тип свитки са му излязли. newsm48  А удара ми беше съпроводен с едни цветисти фразички, дето хич не ме беше срам да ги изкрещя на този.  БОЙ ДОКАТО ШАВАТ И ТОВА Е!!!!

# 139
  • София
Абе момичета, какви сте ми такива? За малко да мръдна от офиса, и страницата се изпълнила с емотиконки на плачещи човечета! Не така Naughty Стегнете се малко, да не идва кака ви Леа да ви успокоява поединично
Значи, предлагам план за действие:
1. Купувате си нещо вкусно, нахвърляте се върху него и го изяждате.
2. Купувате си дрешка или козметика /за това оставям вие да си изберете/
3. Сещате се, че още сте млади и хубави, животът е пред вас и има тепърва да изживеете още много хубави дни.
4. Сещате се, че кака ви Леа е вече на 32г., а вие - не, и ви става хубаво Grinning
5. И за да се почуствате специални си купувате едно цветенце  bouquet, ей така, за настроение!
Хайде сега, марш да изпълнявате плана и да няма повече сълзи! Заразявам с добро настроение!!!

# 140
  • BABYLAND
ох ЛЕЯ, вчера изядох почти два шоколада, купих си поредната спирала за очи, взех си и една чанта, къде ми е хубостта, че не мога да се сета???  newsm78 , а пък с моите близо 29 години не съм и първа младост! smile3518

# 141
  • BABYLAND
ТЪЪЪЪЪЖНО, ТЪЪЪЪЖНО...ТА ЧАК НЯМА НА КЪДЕ ПОВЕЧЕ! И СЕГА КАТО СЕ ЗНАМ КАКВА СТАВАМ ЕСЕННО ВРЕМЕч МИ ИДЕ ДА СЕ  #2gunfire . ЕДНИ СМОТАНИ НАСТРОЕНИЯ, СЪЛЗИ В КОИТО МОГА И СЛОН ДА УДАВЯ, ЖЕЛАНИЕ ЗА НИЩИЧКО.....АБЕ ОТВРАТИТЕЛНА СЪМ!!!
 П.П. МОЛЯ НЯКОЙ ДА ДОЙДЕ И ДА МИ ПЛЕСНЕ ЕДИН ШАМАР, ЧЕ ДА СЕ ОСЪЗНАЯ МАЛКО  newsm17

# 142
Голдън! Я се стегни! Sneaky ritnik (поради липса на иконка с шамар)

# 143
  • София
Голдънче, веднага ти пляскам шамар! Я се съвземи! А нали през октомври Хера ни готви срещичка на Балкана. Ще се видим, ще си побъбрим, ще се убедим, че нещата не са толкова черни...
А ти с тия 29 г. какво искаш да ми кажеш? Аз престаряла ли да се чувствам Wink

# 144
  • BABYLAND
ЛЕЯ, слънчице мило-ти имаш едно съкровище!!! Какво им е на твоите години?
  ОК МАЦКИ, стягам се....сега ще омета един сандвич и ще ми дойде настроението.   bouquet

# 145
  • София
П.П. МОЛЯ НЯКОЙ ДА ДОЙДЕ И ДА МИ ПЛЕСНЕ ЕДИН ШАМАР, ЧЕ ДА СЕ ОСЪЗНАЯ МАЛКО  newsm17

Голдън, аз знам че си в района на з-д Витоша, та следобяд ще минавам оттам, тъй че мога да намина и да ти плесна един Flutter Mr. Green

Лея, за години няма да споменавам, за шоколади също (щот вече не ги броя), за дрешки (в неделя си купих 1 пола), а от скоро ходя с пари в джоба за обувки, ама това не оправя нещата.

Незнам магнитли бури, гадно време  ни развалят кефа.

Ааааааааааа, забравих да кажа, че съм направила резервация за поч.дни в Говедарци в едно хотелче. Е, и ако това не е за управане на настроението, незнам какво newsm78

# 146
6. Излизаш с приятелки и си говорите за новата ти спирала, чанта, и че можеш да си позволиш да ядеш  2 шоколада и да не ти се отразяват на фигурата.
Миналата седмица излизах така с приятелки и в безсмислената говорилня, къде какво интересно има по магазините забравих за цял час тревожните мисли за бебо, станало ли е, защо и т.н.

А за възрастта, да не се обиждаме, че и аз съм там някъде.. bowuu

Дарилка, Голд, милички, знам че е трудно, но се опитайте да си дадете почивка.  Hug  Hug  Hug
Голд, успях да го ударя тоя дрисльо, но той с колело, а аз с токчета  newsm78 познай кой беше по-бърз

# 147
А къде ни е бъдещата младоженка, нещо се губи.. newsm78

# 148
  • София
Дарилка, хубаво е, че ще си отдъхнете през почевните дни, а и се задават празници....
Аз пък да ви кажа, от известно време насам изобщо не мога да спя като хората. Като се разлае една глутница кучета под прозореца, ужас #2gunfire Но новото, което ме буди е: Срещу нас има хотел, който май предлага компаньонки и в 2-3 през нощта като почнат едни неистови пъшкания, викове...порното ряпа да яде. И се събуждаме, и хората докато не свършат, няма заспиване! Ами като са толкова страстни, да си затварят прозореца, но....не, всички трябва да ги слушат! На вас може и да ви е смешно, но аз не мога да се наспя. На всичко отгоре на мъжа ми му идва желание...и...става тя каквато става....Сутринта Леа гледа така Tired
Ох, оплаках се и аз!

# 149
Eй, Леа!
 Embarassed Нали така се правят бебетата  Laughing, а после от бременността ще си будуваш досреднощ.

Мъжо снощи така се втрещи като му казах, как (ректално) вече ще меря температура  #Crazy, та после излезнах като героиня в неговите очи.

# 150
  • София
Лея,
ами лошо е когато не можеш да се наспиш от разгулни охкания, но все пак е по-добрия вариант от непрестанни купони. И ви се отразява добре в други отношения. Mr. Green
млъквам, за не ме не убиеш

# 151
  • София
Дари, в такова настроение съм, че никого не мога да убия Mr. Green
А те бебетата, Верче, не е нужно да се правят в 2 посред нощ. Но както и да е, поне се надявам да съм ви изтрила сълзичките Wink

# 152
Ехооооооооооооо
Имате си третокурсничка Mr. Green Малко позавлачих два изпита,де, но важното е,че имам право да запиша вече и съм много много щастлива Mr. Green Току-виж успея да завърша Laughing И сега си се радвам на Ицко Hug Даже му сготвих Flutter И сега ми е едно леко и безгиржно и веселко Joy

# 153
 smile3518Момичета искам да попитам нещо.на 5.09 ми беше овулацията,а трябва да дойде на 19.09.Вчера на 15.09 си направих един тест въпреки,че нямам никакви симптоми и показа -.Питам дали е трябвало да исчакам някакво закъснение или е верен теста,защото като видях каква тлъста чертичка има за отрицателен много се отчаях.

# 154
  • Sofia
Търпение ти трябва, аз от тук се научих на това! Най-добре е да изчакаш закъснение и тогава да правиш тест! Малко като учителка звуча, но мисля, че така е правилно! Аз в момента съм на тръни, защото днес трява да ми дойде, обаче ще чакам-изнервящо е, но не избързвай!

# 155
  • Пазарджик
Здравейте,всички!
Търпение ти трябва, аз от тук се научих на това! Най-добре е да изчакаш закъснение и тогава да правиш тест! Малко като учителка звуча, но мисля, че така е правилно! Аз в момента съм на тръни, защото днес трява да ми дойде, обаче ще чакам-изнервящо е, но не избързвай!
Не е лесно,но и аз тук се научих на търпение.Аз не пиша често,но чета какво пишат момичетата и те много ми помагат.Благодаря много на всички!Искренно ви желая прекрасни бебенца,наистина с вас е по-лесно!!!Весел ден на всички! Hug Peace Heart Eyes

# 156
  • BABYLAND
smile3518Момичета искам да попитам нещо.на 5.09 ми беше овулацията,а трябва да дойде на 19.09.Вчера на 15.09 си направих един тест въпреки,че нямам никакви симптоми и показа -.Питам дали е трябвало да исчакам някакво закъснение или е верен теста,защото като видях каква тлъста чертичка има за отрицателен много се отчаях.
......ти поне имаш ТЛЪСТА черта за отрицателен, а моята дори и тя не беше тлъста, а почти незабележима.  ooooh!

# 157
Браво, Ео!  smile3501

Постарай се да вземеш поне единия от двата през семестъра, че после мноооого е трудно. Аз преди да се дипломирам имах да взимам един изпит от втори курс и един от трети и такъв зор видях. Изобщо нищо не помнех, а се бях вече доста откъснала от материята. Стягай се още малко!

# 158
  • София
Браво, Ео - ти си нашата гордост   bouquet
Стегни се да вземеш и другите, че като започне семейния живот, ученето съвсем ще ти доскучее  Grinning

Тея, и аз като Херка (странно за този форум), радвам се че ти е дошло. А като стане време ще ти се радваме и за други неща  Heart Eyes

Голдънче, не така с настроенията, че и аз хубави шамарки плескам  Naughty
Не че и аз не се присещтам за такива работи много често, но някак си започвам да се научавам да ми минава бързо - иначе уж гледам да не плача, ама от време на време проронвам сълзички  Blush ... Тъй че - нормално е, само не се оставяй на течението - концентрация му е майката и гледай да се развличаш повече - ако трябва зарежи го комп-а за известно време, амакар че ще ни е мъчно ако те няма  Crossing Arms

Леа, ми пъшкайте и вие де  Crazy

Шайни сигурно нанка, та я няма  Whistling

# 159
  • Стара Загора
....
Шайни сигурно нанка, та я няма  Whistling
Нцъ Naughty съмнявам се..тя сега нали е разконспирирана та от срамотия сигурно скляпа пред компа Mr. Green Mr. Green
Ео честитка...бравос..наща гордост. И да готвиш на Ицето по-често.
Голдън да се стяга у кръста, че нали знаеш...шамарите ми са големи като устата Mr. Green
Леа на теб ти е до рев сигурно ама на мен ми стана смешно за хотела и пъшканията...що не им показете че имат конкуренция Crazy Та по този повод да ви кажа в нашата кооперация как е...под нас точно живеят сем.Калинкови /така им казвам щото не ги знам колко човека живеят там/ та двете им стаи са под нашата спалня...и съответно вечер треасите са им отворени и нашата също. Та като си легнем се чува и от на майката и от на сина стаите пъшкания...ама порно канала ряпа да яде Crossing Arms То вярно че сигурно е ген ама цялата махала ги чува...най-вече ние Blush Та не си сама де Party

# 160
  • София
Та по този повод да ви кажа в нашата кооперация как е...под нас точно живеят сем.Калинкови ...
Под нас освен да готвят посред нощ и да смърди на остаряла мазнина и прегорял запържен лук, друго няма  Crossing Arms

Херке, добре че повдигаш духа в тежки времена - изпълни ме историята със сем.Калонкови  Grinning

А за октомври к'о пра'им? Thinking

# 161
  • Стара Загора
.....
А за октомври к'о пра'им? Thinking
Ами ко...броим пилците другата седмица и айде по баирите Mr. Green Не съм забравил бе...може да съм дърта ама помня все още Crazy

# 162
  • София
Я-я! Наша Хера дърта Joy Недей тъй, бе, кака! Ша ма засрамиш Embarassed И да броиш пилето Леа и бройлера - мъжа й, де Wink

# 163
  • Стара Загора
Я-я! Наша Хера дърта Joy Недей тъй, бе, кака! Ша ма засрамиш Embarassed И да броиш пилето Леа и бройлера - мъжа й, де Wink
Моля модераторите да не ме бият Crazyама не се сдържам и туй то Blush
Леа утрепа ме...смея се като идиот в офиса...ей тва с бройлера много ме разсмя Joy Joy Joy И как ще ви забравя бе...за къде сме без вас Hug

# 164
  • varna
Здравейте сладурки, аз вече четвърти ден съм на работа и днес най после ми остана време да ви пиша ред два, бях забравила какво е да се работи че от толкова време меря улиците , ама нещо не мога да си доспивам е не мога да вляза в режим още, че снощи попропуснахме бебеправенето ама нищо и днес е ден че овуто наближава и требе да се постараем все пак, то работа работа ама ние имаме мисия бе девойки  Embarassed,
Херка, Лея сложете и мен при гълъбиците и тем подобни пернати че и аз попреминах девойческата възраст  Crossing Arms, по повод на съседите наша съседка от горе ни трови повече от година като и се удряше лиглото в тръбите на парното, а и тя не беше особено сдържана по отношение на кекса, то големи маратони бяха ама...омъжи се и сега спокойствие Grinning
Ео как се чувстваш броени дни преди да станеш госпожа newsm78, как е предбрачната треска Laughing
Голденче не така скъпа има нов тираж, а и все пак има дни до като се разбере какво точно ще да е
Хайде целувки скъпички

# 165
  • Велико Търново/Бургас
ей много сте изписали докато ме нямаше!Чувам че някой хора са със скапано настроение и и мога само да им кажа че:ХУБАВИТЕ НЕщА НЕ СТАВАТ С ЛОшИ ЕМОЦИИ ТАКА чЕ САМО УСМИВКИ  Grinning

Интервюто мина добре бях бойно настроена,а това обикновено ми помага Mr. Greenза резултатите ще чакам другата седмица,екипа ми се стори супер в смисал разбрани хора.
Аз пък нямам такива съсседи,преди 10 години имаще едно семейство от 5 етаж,които отглеждаха петел на терасата си и той ни будеше редовно рано сутрин,ама го заклаха след време Joy

# 166
по повод на съседите наша съседка от горе ни трови повече от година като и се удряше лиглото в тръбите на парното, а и тя не беше особено сдържана по отношение на кекса, то големи маратони бяха ама...омъжи се и сега спокойствие Grinning
Ео как се чувстваш броени дни преди да станеш госпожа newsm78, как е предбрачната треска Laughing

и нашто легло така Shocked и много скърца Embarassed не ми казвайте,че ми остават само 6 дни секс #Crazy
иначе мен никаква треска не ме тресе, ама той трябва да замине за няколко дни и сега се чудя дали ще се върне или ще ме зареже пред олтара Crazy

# 167
  • София
ама той трябва да замине за няколко дни и сега се чудя дали ще се върне или ще ме зареже пред олтара Crazy

Абе, Ео как тъй ша тъ зареже пред олтара. Ние таквоз убаво девойче му даваме, той остава да не се върне Crazy

На пук на гадното ми настроение, ми сервираха супер радостна вест и ми се повдигна стократно настроението - мойта най-добра приятелка е бременннннннннаааааааааа Mr. Green  в 5 седмица.
Днес са видяли плодно сакче.

И за да бъда аз двойно по-шокирана Shocked - ме покани за кума Laughing

Сватбата е през ноември и сега вече се вълнувам повече от нея. Hug
Голдънче, дано и теб те изненадат с хубави новини.

# 168
Оставам с впечетление,че кумите са по-развълнувани от булките Crazy Моята треска я тресе от както сме и го сервирали, то не беше "ох,какво ще облека, ох, какво ще обуя, ох, ама ако облека това и това, ще съм по-нагиздена от тебе, ох, ами как се меси пита, ама как така няма да си с бели обувки, ама как така няма да си с чанта, да хвърлиш после букета по мене"... Mr. Green пък аз...никво вълнение братче, само сметки Laughing

# 169
  • varna
Не бе скъпа отиде да живее при мъжа си та тук настана спокойствие Crazy ,
сега се чудя дали ще се върне или ще ме зареже пред олтара Crazy
Ша те зарежи ама знае ли като се награбим всички тук с големите шамари   Naughty  ще го доведем при всички положения  Laughing

# 170
 Mr. Green така, щом не ми остават само 6 дни секс и ще го домъкнете даже и да рита назад, вече съм спокойна Flutter Laughing
А, Ива, питаш ли какво им е на новите и съседи Joy

# 171
  • varna
А, Ива, питаш ли какво им е на новите и съседи Joy
Абе съчувствам им на хората ама  Party .......ние поне можем да спинкаме  hahaha

# 172
Здравейте момичета! От доста време чета форума,попаднах случайно на него и чак сега се включвам. И ние искаме бебе. Синът ни е на 6 годинки и от известно време ни се иска още едно дете. Този месец почваме с работенето  Wink

Много късмет на всички,които са в очакване на добрата новина!

Целувки!

# 173
Малееее ooooh! Ео, аз чак сега да видя, че ще ставаш госпожа  Embarassed Embarassed Embarassed
ЧЕСТИТО !!! Дълъг и щастлив семеен живот ви желая и да бъдеш най-красивата булка Simple Smile Simple Smile Simple Smile И айде скоро и с друга новина да ни се похвалиш Simple Smile Praynig

# 174
  • Стара Загора
Добриутро девойки Hug
Аз днес пак на плантацията... Crossing Arms
Честит имен ден на всички именички  bouquet Хубав весел купон довечера  bouquet

# 175
  • Пловдив
Здравейте и от мен момичета.
Аз днес не съм на работа и съм ама много щастлива. newsm44 Като си свърша работата  wash hang 1ironing newsm79 съм решила да изръчкам магазините в Пловдив, че вече се чудя какво стана със затворените обувки newsm78 . Напоследък по магазините само чехли и ботуши #Crazy. Ама аз не се отказвам лесно. Лек ден на всички които са на работа днес и да не забравите да се усмихвате  Laughing (Хера-Аз днес пак на плантацията... ). Иначе деня обещава да е хубав и слънчев. Късмет момичета и честит имен ден на всички именички newsm51 newsm51 newsm51

# 176
  • София
Честит имен ден на именичките!  bouquet Да са ни живи и здрави и скоро да ни зарадват с хубави новини!
Хера, и аз съм на плантацията днес Wink
tsvetunka , добре дошла! И аз имам син на 6 г. Дано скоро и двете видим положителни тестчета!
Ео, ами то много малко останало до сватбата! А Ицко няма да избяга, не си измисляй излишни притеснения! От таково момиче не се бяга!
Иф, радвам се, че добре е минало интервюто Grinning Дано те вземат на работа!
Гризка, оздравя ли? Драсни някой ред да те знаем къде си, какво правиш...

# 177
  • Sofia
Момичета, да се похваля!
Ситото ми е II група, и от канала, и от порциото! Уф, много съм щастлива. Че година става от конизацията, крайно време беше да се разкара тая трета група от мен...

# 178
  • Стара Загора
Момичета, да се похваля!
Ситото ми е II група, и от канала, и от порциото! Уф, много съм щастлива. Че година става от конизацията, крайно време беше да се разкара тая трета група от мен...
Честито Hug
Ама от толкоз сложни думи неразбрах за какво сито става въпрос Embarassed Уф само аз ли съм проста бе хорааа Thinking Crossing Arms Blush
Леа значи не съм сама Flutter

# 179
  • Sofia
Ох, аз от толкоз вълнение обърках правописа Simple Smile
Цито-намазка имах предвид.
Ама Херка, на това му се вика подкрепа-благодаря!

# 180
  • Стара Загора
Ох, аз от толкоз вълнение обърках правописа Simple Smile
Цито-намазка имах предвид.
Ама Херка, на това му се вика подкрепа-благодаря!
Crazy ами позачудих се...прочетох го дори три пъти и пак като не светна лампата викам ша питам Crazy
Хайде още веднъж честито...чете и знаеща защо честитя де Hug Blush

# 181
  • Велико Търново/Бургас
доброутро Hug
днес съм малко ядосана ама няма да ви развалям настроението с мойте проблеми,иначе лек и спорен ден на всички.
            bouquet              bouquet                    bouquet

# 182
  • Sofia
Здравейте девойки французойки !

Честито на именниците !
Честито и на нашата София !

Добре дошла tsvetunka !
lanfear , честита групичка !
Мрънчо успех с обувките ! И ние днес сме с такава мисия ( почти невъзможна ) за обуща на щерката  ooooh! .

# 183
  • София
Здравейте девойки , присъединявам се отново на фронта Laughing
Минаха си  девет месеца почивка , ама вярно как бързо минаха Thinking
Миналата седмица бях на дофтор , процедурата с вагиналния и цитонамазката показаха следното:
чистота на шийката на матката - ПАП 2 ,чистота на влагалището - 0. В смисъл ентерококи.
Сега пия Оксацид , след цикъла и кремче за мазане.
Като приключа с едномесечната процедура по ИЗЧИСТВАНЕ , се започва с пълна пара.
Е това е , ще се срещаме по често във форума и надявам се за добро.
Приятен ден на всички Grinning
И весело изкармане на именничките.

# 184
  • София
 Добрутро мами. Чудя се защо днес е толкова шумно и оживено по улиците а то работен ден било. Н а работещите мами  пожелавам лек и усмихнат ден.
lanfear браво на теб за ситото Mr. Green Това си хубава новина.

# 185
да ви питам,това пък какво е!от една седмица насам постоянно ми се пишка-ама буквално през пет мин,и съм в 00  Embarassed от овулацията насам съм все така!притеснила съм се,дали е симптом на някаква инфекция,и бяло течение имам,ама не е да кажеш силно или с миризма или пак сърбеж!или пък другия вариянт е да съм откачила...не знам.. smile3532

# 186
  • София
Не си откачила. Сигурно си настинала и това е цистит. Пий много течности. Има билкови чайове при цистит и болни бъбреци. И ако до два дни не ти мине, ходи на лекар! Ще дадеш урина и стерилна урина. Може да имаш бактерии в урината и да се наложи да вземаш антибиотик. Бързо излекуване!

# 187
Е ти сигурно си знаеш, но аз да кажа, че това може да е симптом на бременност  Laughing. Но не се навивай предварително,както Леа ти каза може и цистит да е.

# 188
Тва 4есто ходене до 00 може да са много неща, едното от които бременност. Иди на лекар, защото ако си настинала, следва възпаление и се лекува по трудно.

# 189
 Heart Eyesчувала съм че при бременност се получава така,но мислех че става въпрос за малко по напреднала бременност,когато матката притисне пикочния мехур.но не съм сигурна де!много се надявам да не е цистит,аз преди няколко месеца бях получила и само антибиотик ме оправи тогава!но имах много силни болки,сега и дума не става за болки-за щастие! Hug Hug Hug

# 190
  • Вселената
здравеите момичета        
kelly  аз имам същите симптоми точно от една седмица и понеже имам проблеми с бъбреците направих изследвания  и стерилна урина но всичко ми е много добре просто незнам от какво може да е сега мисля и за течението да отида на лекар ако искаш провери си урината и дано всичко да е за добро

# 191
  • Пловдив
Здравейте момичета .
Обувки така и не си купих  newsm11 и на прибиране към къщи хоп в аптеката забравих да кажа че от 2 дни ми е много Sick и като нямам обувки поне едно тестче да си спретна трябва да ми доиде на 21-22 някъде.Имам ПМС и теста го купих хеи така за спорта знаех че ще е EFN . И влизам си и направо в банята , както и очаквах резултат - ама аз си знаех и не си развалих настроението. След малко обаче влизам в банята и виждам  EFP ама втората е толкова бледа че едвам се вижда. Може ли теста да е дефектен newsm78

# 192
супер! newsm51 newsm10 ами ако не е дефектенннн..... pregnant в което съм сигурна..! Hug

# 193
Здравейте момичета!
И аз съм на работа днес  Sad. И е голяма скука в офиса, добре че минаха първо сестра ми, после майка ми и се поразведрих. Много се зарадвах като видях темичките на Зори и Пела, дано скоро и ние да цъфнем с такива заглавия.
Добре дошла,  tsvetunka !   bouquet
magdalinka , много се радвам да те чета отново. Като се регистрирах във форума те мярках, после се загуби, а то защо било...Поже