Плакахте ли като родихте?

  • 3 613
  • 94
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 488
Плаках малко, не че исках , но така ми дойде отвътре. И после първите няколко седмици плачех с него.

# 46
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Още като се строполи от мен и се разревахме с мъжа ми от радост и после докато го гушках пак. Толкова беше хубаво....

# 47
  • Мнения: 995
Ооо, плаках и още как.Непосредствено след раждането  не, бях полудяла от щастие, но до сълзи не се стигна. Ревнах на другия ден, щото си помислих, че само мойто бебче не са донесли (раждах с операция).Плаках, като я оставиха при мен, после плаках, щото и тя плачеше, ревнах, когато излязохме за първи път на разходка и заради много други неща, кото вече не помня.Последно ревах снощи, защото маймуната ме събуди в 4, пък си бях легнала в 2. Изобщо ревлива работа. Обаче помага, когато трябва да разтовариш емоциите. Wink

# 48
  • София
  • Мнения: 5 289
Немога да пропусна просто тази  тема,която ми припомня най-красивият миг от живота ми.Когато се роди Мишо и го поднесоха до устните ми да го целуна/раждах секцио,а ръцете ми бяха овързани с апарат за кръвно и незнам още какво и неможех да си го гушна/,си помислих че не съм целувала толкова мека и топла кожа до сега и казах:"Колко е хубав!".След час в реанимацията дойде таткото да ме види и тогава донесоха малкото слънчице,поставиха го на кревата и го разповиха,беше голичък и спеше,акушерката го побутна и му каза:"Хайде поплачи малко чи си много хубав като плачеш!" и той се събуди измяука и тутакси заспа като потрепваше с ръчички,тогава пак казах" колко е хубав,нали е много хубав" и сълзите ми потекоха и буца заседна в гърлото ми.Това са най-сладките сълзи които пролях в живота си!!! Cry  love001

# 49
  • Мнения: 2 784
Не помня да съм плакала като родих, бях толкова щастлива, че всичко е свършило и че имам здраво и нормално момиченце. Плаках после, като ме раздруса следродилната депресия, ревях за щяло и нещяло.

# 50
  • Мнения: 2 807
Да, плаках и при двете раждания - плаках от щастие, когато родих и всичко с бебетата ми беше наред.
Плаках, когато се обаждах, за да съобщя на съпруга ми за появата на нашите ангелчета  Heart Eyes Heart Eyes
Плаках и когато втренчена в тях, виждах колко съвършени създания сме сътворили...

# 51
  • Мнения: 3 356
Не,падам си темерут.Обаче от хормоните ме избиваше на рев от 2 ден близо месец след това.

# 52
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз умрях от кеф, че няма повече болка. Хич не съм ревала (освен като се прибрах от депресийката  Wink ). Даже се хилех като тиква. Майка ми и мъжът като дойдоха ми се метнаха на врата, а аз им казвам да видят бебето пък после ще плачат. Мъжът ми посред нощ се разревал в къщи, а майка ми не спряла да реве през цялото раждане та и след него  Heart Eyes Много си ги обичам!

# 53
  • Мнения: 5 577
Не, не съм плакала.

# 54
  • Мнения: 948
Разплаках се щом го зърнах за пръв път.Бях очарована от малкото съкровище.Плаках доста продължително време, но сълзите ми бяха от радост. Wink

# 55
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
Да плаках. Плаках че всичко (цялата болка и усилия) вече е зад мен, че малкото съкровище е наред. Тя лежеше на два метра от мен, беше отворила очи и беше толкова красива - не можах да се сдържа. Няма да забравя и момента в който ми я подадоха - просто не можах да си сдържа сълзите.

# 56
  • Мнения: 396
На самото раждане не се разплаках,бяк адски щастлива ,че всичко свърши нормално !!Истинския рев започна като се прибрах ме в къщи с Виви и продължи цял месец.

# 57
  • Мнения: 542
Чували ли сте за "сухи очи"? В екстремни ситуации, не мога да рева - първо мисля и действам, а после ми идват емоциите.
Е, аз от хормоните явно преди и след това си ревях и на рекламата за кока-кола, но на самото раждане много внимавах какво се случва и какво правят с бебето - от страх, надежда, стрес, интерес, любознателност, любопитство и всички останали емоции на едно раждане...та не се сетих и нищо не ме предизвика тогава към сълзи...
...но послеееее, от умиление и обич...на всяко носене от акушерката.... Laughing Cry Laughing Cry Laughing Cry... от щастие и т.н.

# 58
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Не, не съм....ама таткото се отчете и заради мен Grinning

# 59
  • Мнения: 1 999
Да, плаках yes
Веднага щом се роди и ми я показаха се разревах от щастие! Чувството е неописуемо! smile3503

Общи условия

Активация на акаунт