Ранобудно бебе

  • 3 443
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 342
Моят син е на близо 4 месеца. От известно време се събужда много рано предимно в 5 , а имаше случаи и в 4 и будуваме около 2 часа  Crazy
Чудя се дали е нещо временно, свързано с колики, които още не са минали , или вече си изгражда режима и ще е ранобуден.
Моля да споделите какво да очаквам занапред  ако и при вас е било,  или е така.

# 1
  • Мнения: 485
Ами ние се будим към 7:30ч ядем и заспиваме пак и ставаме вече "официално " към 9:00  но от 2 дена нещо ставаме в 8:00 и направо съм като .... зашеметена цял ден ...  Blush

# 2
  • Мнения: 1 053
A ние ставаме в 7-7:30.Но това не зна4и,4е спиме без да се будим....,по4ти не спим. Tired

# 3
  • Мнения: 485
Що се отнася за сън , докъто бяхме само на кърма се будеше през 2 часа и познай ... изобщо неможех да спя , а сега от както сме на АМ се буди по 1-2 пъти на нощ ... към 1:00 и към 5-6:00ч ....

# 4
  • Мнения: 240
Моето момиче от бебе се будеше много рано. През нощта е нямала много събуждания, но 5.3-6.00 вече беше будна. Към едната годинка започна да става в 7, а когато се събуди към 7.30 съм безкрайно доволна.
Пробвала съм и да я слагам по-късно да си ляга, но ефектът беше никакъв. Просто спи по-малко и през деня е като парцал. Така и не можах да се наглася към този и режим защото обожавам да си поспивам до по-късничко, но какво да се прави.

# 5
  • Мнения: 1 796
И ние да се запишем в клуба на ранобудните бебета-малката обикновено става към 5 и 30 и заспива към 8 и нещо.

# 6
  • Мнения: 135
Моето момиче от бебе се будеше много рано. През нощта е нямала много събуждания, но 5.3-6.00 вече беше будна. Към едната годинка започна да става в 7, а когато се събуди към 7.30 съм безкрайно доволна.
Пробвала съм и да я слагам по-късно да си ляга, но ефектът беше никакъв. Просто спи по-малко и през деня е като парцал. Така и не можах да се наглася към този и режим защото обожавам да си поспивам до по-късничко, но какво да се прави.

И при моя син е същото,ставаше най късно в шест,а нощем спеше,какво ли не пробвах ,но без резултат,и сега спи най късно до 7.30.Така че си е съвсем нормално Peace

# 7
  • Мнения: 9 814
А в колко си ляга?
Голямата ми дъщеря заспиваше вечер в 19 ч. и сутрин се будеше към 06,30ч.
Малката заспива в 20,30 ч., сутрин се буди към 8,00ч.

# 8
  • Мнения: 240
Когато я приспя в 10 става към 6.30, ако заспи в 11 е будна в 7 или 7.30.

# 9
  • Мнения: 342
Рано заспива, но пробвала съм да го събудя и да заспи по-късно, пак се беше събудил рано. През нощта  ядем през 3 а понякога и през 2 часа. Това не ми пречи, защото аз спя докато той яде.

# 10
  • Мнения: 266
И ние се бяхме пообъркали със смяната на времето, но пак си влязохме в ритъм.Сутрин се будим към 6ч., ядем през 3,5ч и последното хранене се пада към 23.30ч., общо 6 хранения,

През деня спим 2 пъти, вечер си ллягаме към 21.30-22ч, последното хранене е в полубудно състояние и после спим непробудно до 6 ч. Каката спеше повече и до по-късно, но всяко бебе е различно...
 1crib

Последна редакция: нд, 01 ное 2009, 19:18 от AnMary

# 11
  • Мнения: 5 001
Толкова малко едва ли може да се каже дали ще е ранобудно.
Малкия ми е на 4 месеца, заспива в 20.30 и сутрин окончателно са разбужда до 8 най-късно.

# 12
  • Мнения: 342
Толкова малко едва ли може да се каже дали ще е ранобудно.
Малкия ми е на 4 месеца, заспива в 20.30 и сутрин окончателно са разбужда до 8 най-късно.

Praynig Дано. Май това чаках да прочета  Embarassed Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 587
Все едно за моята дъщеря говориш - от бебе си беше ранобудна.Всяка сутрин по часовник се будеше в 6.00ч,някъде към годинка-година и половина не искаше да спи наобяд и започна да се събужда сутрин към 8.00ч,но към две години си върна отново режима да става в 6.00ч. и така си е и до днес.

# 14
  • Мнения: 6 713
Моята щерка беше точно така. Към 4-ти месец почна да се буди към 3-4 часа и отказваше да заспива, да не казвам колко носене на ръце е имало по нощите... ooooh! Случвало се е да се буди и да иска да си играе и то от 4 до 6! #Crazy Педито ни каза, в никакъв случай да не отговаряме на игрите, да не светваме лапма и т.н. Минимално превъзбуждане. Към 8ия месец с баща й се предадохме и почнахме да й даваме мляко през това събуждане, отново заспиваше сравнително трудно.
Иначе от сън ставаше като по-малко бебе между 5.30 и 6.30, после към 7.00 до докарахме, но сега също се случва да ставаме в 6.30, мнооого рядко в 8.00! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт