Информация за ЦДГ Пламъче - гр. Бургас?

  • 4 949
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 320
Здравейте Бургаски мами! Hug
Имам нужда от информация относно ЦДГ Пламъче - Лазур. Дъщеря ми е първа група в Ханс Кристиан Андерсен, но искам да я преместя. Колкото и да се води елитна градината - има неща от които съм крайно недоволна(от госпожите съм много доволна). Другата градина, която ми е в близост е Пламъче. Изветно ми е, че там базата е стара, но мен ме интересува отношението, грижата към децата каква е. Моля ви ако са там децата ви, кажете какви са ви наблюденията относно госпожите и директорката?
 Praynig Peace  bouquet

# 1
  • Мнения: 425
И мен ме интересува тази градина

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 8
Здравейте мами,
и мен ме интересува тази градина, чух че не се занимавали много с децата, в смисъл, че не учели, повече се забавлявали, но така и не съм сигурна дали е истина, иначе отношението към децата било както трябва.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 8
Здравейте Бургаски мами! Hug
Имам нужда от информация относно ЦДГ Пламъче - Лазур. Дъщеря ми е първа група в Ханс Кристиан Андерсен, но искам да я преместя. Колкото и да се води елитна градината - има неща от които съм крайно недоволна(от госпожите съм много доволна). Другата градина, която ми е в близост е Пламъче. Изветно ми е, че там базата е стара, но мен ме интересува отношението, грижата към децата каква е. Моля ви ако са там децата ви, кажете какви са ви наблюденията относно госпожите и директорката?
 Praynig Peace  bouquet
moonlady , от какво не си доволна в Ханс К. Андерсен, ако не искаш да публикуваш, моля пиши на лични, благодаря ти

# 4
  • Мнения: 119
И аз предпочитам базата да е по-стара ,но учителките да са внимателни и да имат добро отношение към децата Peace
Може ли да споделиш точно от какво не си доволна?

# 5
  • Мнения: 320
Ние се преместихме в Пламъче, безкрайно съм доволна, детето ми се чувства отлично, промени се много - едно щастливо 3 годишно дете е сега.
abbie, да не влизам в подробности детето ми направо взе да откача там - хапеше много всички, като я вземех от градината беше направо истерична. Звъняха ми учителките постоянно.......оплакаха се директорката.....срещи с ресурсен учител.....някакъв ад беше! Като имате предвид, че детето ми е палаво, но това поведение е провокирано от нещо. Три месеца там аз бях на ръба на нервите си, предполагам и детето. Добре че я преместих - няма оплаквания от учителките сега, даже я хвалят  Heart Eyes а и по нея си личи че е много спокойна там.
В нашата група много се занимават с децата, много нови неща знае детето от там, ходи с удоволствие, не боледува....пу пу......Даже като е в къщи си нарежда столовете като в детската градина и ме кара да сядам и да си играем на детска градина. Mr. Green
Има една друга първа група, за която чух, че едната госпожа гледа турски сериали на работа, но в нашата група не е така.

# 6
  • Мнения: 166
И аз ще се пробвам в Х.К.Андерсен,ако не ни приемат -в Пламъче,макар че ми е по-близо.
Който и да питам-всички са за Андерсен.
Сподели повече- хран,режим,отношение.В кой павилион бяхте?
Базата я видях.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 8
Ние се преместихме в Пламъче, безкрайно съм доволна, детето ми се чувства отлично, промени се много - едно щастливо 3 годишно дете е сега.
abbie, да не влизам в подробности детето ми направо взе да откача там - хапеше много всички, като я вземех от градината беше направо истерична. Звъняха ми учителките постоянно.......оплакаха се директорката.....срещи с ресурсен учител.....някакъв ад беше! Като имате предвид, че детето ми е палаво, но това поведение е провокирано от нещо. Три месеца там аз бях на ръба на нервите си, предполагам и детето. Добре че я преместих - няма оплаквания от учителките сега, даже я хвалят  Heart Eyes а и по нея си личи че е много спокойна там.
В нашата група много се занимават с децата, много нови неща знае детето от там, ходи с удоволствие, не боледува....пу пу......Даже като е в къщи си нарежда столовете като в детската градина и ме кара да сядам и да си играем на детска градина. Mr. Green
Има една друга първа група, за която чух, че едната госпожа гледа турски сериали на работа, но в нашата група не е така.
Moonlady, благодаря ти! Хубаво е да имаш информация, за избор не говорим  newsm78. Да са ни живи и здрави децата, пък ще видим, каквото стане, то не може цял град да се натиска за една градина. Плюс това много зависи и от госпожите, не само от директорката.

# 8
  • Мнения: 4 546
а как стои мъпросът с памперсите в тази градина? може ли да носиш да сменят или трябва детето да е научено да ходи на гърне?

# 9
  • Мнения: 320
Ами за памперсите....ние ги бяхме махнали като влязохме, но знам, че не е проблем да слагат за следобедния сън, както и не правят проблем, че не могат да се обличат хубаво за разлика от Ханс Кристиан, където не са допустими памперси. Там хубавото е че не им пускат никакви филмчета, а в Пламъче им пускат по едно на ден.
Бяхме във втори павилион, по мое мнение учителките бяха млади и неопитни, изнервени, а едната леличка викаше много - в последствие разбрах, че са я освободили от работа.
Също така групите са много големи, защото много хора се натискат за там, съответно пък така не могат да обърнат внимание на децата учителките и става някаква анархия.
Друго хубаво в Андерсен е, че се следи много да не се допускат болни деца, но и в Пламъче ги преглежда сестрата честичко.

Общи условия

Активация на акаунт