моля посъветвайте ме

  • 535
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 454
Здравейте всички, от половин година чета редовно форума и тайно се надявах да забременея колкото се може по-скоро. Знам, че е рано да се говори за проблемно забременяване, но ще съм много благодарна на всички, които ми дадат някакъв съвет. Конкретната ми молба е следната: в много от предишните теми говорите за Медицински център "Репродуктивно здраве" и питанката ми е дали има слисъл според вас да отида и да се прегледам. Ако някой има добре мнение за друга клиника приемам съвети и идеи. Предварително благодаря на всички, които ми дадат някакъв съвет.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 21 580
Здравей !
Ами ти не казваш от къде си , от колко време опитвате , защото има значение за това дали да тръгваш по лекари и къде и щом казваш , че четеш от половин година , би трябвалло да знаеш това .
Пък и какво и' е на въпросната клиника , чула си кофти отзиви ли , та питаш за друга  Rolling Eyes ?

# 2
  • Мнения: 454
От София съм, така, че е разбираемо защо искам да ходя на лекар тук. Колкото до въпроса отколко време се опитваме - повече от половин година.

# 3
  • Мнения: 7 718
В КЛИНИКАТА НА ЩЕРЕВ има един много хубав пакет "Проследяване на овулацията и контролиран койтус". Много е изгоден и си струва за начало да се ориентирате.

# 4
  • Мнения: 533
Подкрепям Лали Grinning

Изследването е доста информативно, струва ако няма промяна 60 лева и включва спермограма на проверено място (надеждна), проследяване с УЗ на овулацията при теб, изследване на естрадиол предовулаторно, което е мерило за качеството на яйцеклетката, и посткоитален тест, с който може да се определи как взаимодейства цервикалната слуз със сп-дите. Всъщност, от основните неща не се разбира само какво е положението с тръбите.

Успех! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт