Новата седмица, 19-25.09 Да е пълна с много детски усмивки

  • 3 894
  • 63
  •   1
Отговори
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Здравейте, майчета!   

  Радвам се на кратък среднощен достъп до компютър и не се сдържах да започна новата седмична темичка  Wink

  Преди всичко тя да е изпълнена с много детски смях, здраве и щастливи мами и татковци  Laughing

  Изчетох на един дъх почти всичко, което сте писали... и още повече почувствах липсата ви  Sad много скоро обаче, се надявам пак да съм с копютър и сред вас  Hug

  Като се уговаряте за срещи, да планувате и една за периода 10-21 октомври, ей! Тогава с Бубката сме на контролен преглед в София и много се надявам да ви видя.

  Много, много прегръдки за всички вас и целувки за дечицата!!!

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 926
Дени, здравей!!!
Радвам се, че се мяркаш тук. Надявам се всичко при вас да е наред.

# 2
  • Мнения: 542
Ахаааа...ето кой не спи...  oops и аз също...


Успешна седмица от "нощната смяна" на форума...  smile3507


1countingsheep
...от сън спомени няма...но сънищата понякога се помнят...

# 3
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Ей,вие защо не спите?
Бим-бам, сдобивайте се по-бързо с компютър и те чакаме тука! Хайде ,че и Биг Брадъра започва,трябва да си тренираме пак пръстите в Клюкито Wink
Мира,ти отдавна не си се появявала, Пепи с какво ново те е зарадвал, сподели го с нас!
Вени нещо ми се губи, време е да чуем нещо и за младата дама!
Успешна седмица на всички, стискайте ни палци ,че днес ще пада голям рев на рехабилитацията. Sad

# 4
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
 smile3525Добро утро и от мен! newsm51
ljuboznatelna,стискам палци  fingerscrossedвсичко да мине спокойно. newsm10Не се притеснявай,може пък да и хареса рехабилитацията на малката принцеса,както се харесва на Калоянчо Laughing
Дени,много се радвам за вас.Пиши повече,когато имаш време. Hug smile3523 yes
Днес ще се опитам да кача снимките и ще пиша повече.Още не съм изчела всичко,доста сте си пописали,докато ме е нямало Mr. Green smile3529
Сега бягам,че Калоян ме скубе и с двете ръце и иска внимание newsm32
На всички мами,татковци и дечица пожелавам лек ден и спокойна седмица,изпълнени с добри новини.  Nature Sunny Two HeartsИ нека късметът бъде ваш постоянен спътник! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose
Голяма прегръдка от нас hug lovekiss Kissing Heart Flowers Bouquet Kissing Heart  remybussi

# 5
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Ей здравейте, много е хубаво, че се появиха някой от липсващите,
Любознателна стискам палци, всяко чудо за 3 дни, ще се справите  Hug

Бим-Бам - много се радвам да те чуя Wink

Томова, пак не спиш Embarassed, а децата, а мъжа... Wink

Аз пък си възпалих едното око об нещо попаднало в лещата, ама не е толкова трагично, все ще ми мине

Причяна седмица на всички Hug

# 6
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Здравейте бодри ранобудни и къснолягащи мами Laughing Как сте днес?

# 7
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Нина, Тереза, понеже не ви виждам на кю-то- Днес няма да мога да дойда в Радиото. Но другата седмица съм на линия.

# 8
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
А, нали и къде ще се скриеш?, поне да ни слушаш, а другото ще ти го простим Wink

# 9
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Ще слушам с приятелки даже:))

# 10
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Здравейте и от нас  Simple Smile Да ни е хубава седмицата и все добри новини да четем  Simple Smile
bim_bam, радвам се, че пишеш пак, дано е добре малката кукла, как сте? Разбрах, че пазите главичката, ама тя много беснеела  ooooh! И при нас е голяма трудност усмиряването и пазенето на главата, дано с времето станат по-кротки, ама не ми се вярва...
ljuboznatelna, дано е минала леко рехабилитацията. Понякога като се настроиш за нещо лошо, настройваш се, настройваш се, а то вземе, че мине съвсем леко, дано и при вас да е така.
Момичета, успех в днешното предаване   bouquet
iskrica_nadejda, добре дошла отново  Hug Нищо не пишеш за Калоянчо, напълнял ли е още, как е, ти как си, нали някакви хормонални трябваше да взимаш, какво стана?
nnnnina, ужасно е с тия лещи, сигурно от вятъра ти е влязал някой боклук в окото и го е издрал под лещата. Слагай капки и ако можеш ходи с очила докато мине окото, че е много гадно да те боде и боли и сърби (поне при мен е така като се възпалят очите, не коментирам кървясалия поглед  Confused)...

Ние тръгваме от днес на рехабилитация (най-после), дано Яни се държи добре, че от няколко дни никакви упражнения не сме правили  Confused Зъбите още много го мъчат, ама рано или късно ще избият, щом са тръгнали  Wink Хич не ще да яде, два дни кара на някаква мижава закусчица, вода, бонбони и плодово мляко, ама днес почвам да го тъпча  Sick, че ще му трябват сили за рехабилитацията, пътуването и т.н.
Много преградки на всички от нас  Hug


# 11
  • София
  • Мнения: 4 883
Здравейте и от нас с Бобо! Ще вали, много ще вали. Пожелавам на всички ви дъжда да измие и отнесе със себе си всичките ни проблеми. И да изгреее едно слънчице....все да е светло на нашата уличка.
Вчера купихме на Бобо ново колело и е една радост, само ни целува с татко му, обикаля около колелото, пипа го, гали го...Сега го уча да го кара, ама засега не може много добре.
 Какво стана със срещата??!! Гледам много сме желаещите за среща, ама никой не поема инициативата за нещо конкретно. След дъжда ще има и малко слънце..дайте да си вземем по една слънчева усмивка заедно,а?

# 12
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Спешно!
Търся за приятелка добър гинеколог! Може и частен - но предпочитам да е към ЗК пък на частно - допълнително  Wink
Бим-Бам здр и много се радвам че си тук!
Успешна седмица на всички!

# 13
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
Гинеколог - д-р Власова, приема в Св. Пантелеймон
тел 951 51 62
Харесвам я, защото е много добыр специалист, отнася се човечно и обяснява подробно сыстоянието на жената, отговаря разбираемо на выпросите.
Има дылга практика в Майчин дом, сега вече е само на частно.
В Св.Пантелеймон прегледа е 15 лв., УЗ е 20 лв.

# 14
  • София
  • Мнения: 7 673
Здравейте,
Ето и ние как започнахме седмицата.
След големия ужас и страх от резонанса на Павката миналия четвъртък, днес пък батко Мони се изльоскал на рампата за скейтоборд и си счупил две пръста на ръката /по-точно единият счупен, другият-направо помлян/ Sad Та сега сме гипсирани, езвам малко му се размина операцията и слагането на игли и прочее.
За Павчо сме при невроложката в сряда, да видим кога /и дали/ ще се прави ново ЕЕГ.
Ами толкова от нас, че ми е нещо песимистично Cry
Желая на всички лека седмица и здрави дечица!

Общи условия

Активация на акаунт