От коя седмица може да се определи пола на бебето?

  • 7 931
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
С добър ехограф - към 18-та седмица се виждало ясно.Доколкото знам, в София само Мазнейкова и Тонева не грашали.Аз лично не съм посетила нито една от двете и в резултат до осмия месец бяхме момиченце, после двама лекари категорично и независимо един от друг - мъж Grinning Даже пусках тема за това как ни объркват докторите...Тъй че, каквото и да ти кажат - не се връзвай, после е много трудно да се пренастройваш Wink

# 16
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
В 22рата седмица Мазнейкова позна-момиче Wink

# 17
  • Мнения: 951
Миналата седмица ми казаха(18 г.с),че е момче,видяхме,докато разглеждахме крачетата,аз не вярвам особено,защото често пъти стават грешки,а и ми е все едно,стига да е здраво.Въпреки,че аз самата от самото начало имам чувството,че ще е мъжка ложба.
ПетяК е много права-освен розово и синьо има много цветове,които ще паснат на всеки пол!

# 18
  • Мнения: 343
На мен в 22 г.с. ми казаха момиче и познаха. Тя така се беше показала, че нямаше как да се сбърка Laughing  Мен ме гледа Иван Димитров от 14 поликлиника и за него се носи слух, че не греши.

# 19
  • Мнения: 554
Привет!На мен доц.Томова в 18г.с. ми каза момиче.До сега тази теза се подържа и от моята лекарка(вече съм в 30г.с.) и много се надявам крайният резултат да е една малка дама Laughing !

# 20
  • Мнения: 1 512
При ехографския преглед в 27 г. с. д-р Калев от 2- ра Градска рече и отсече : "Момиче !", след това го потвърждаваше при всеки преглед, а таткото се разтапяше от удоволствие, че ще си има момиченце  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 317
Здравейте , много зависи от разположението на Бебо, на мен първо ми споменаха , 4е може да е момче, на последната консултация нещенцето м/у крачетата не беше пораснало , така че може да е и момиче....ще видим сега на консултацията в петък...

# 22
  • Мнения: 97
На мен лекарят ми обясни, че полът на бебето се вижда в 27 седмица,тъй като тогава излизали тестисите на момченцето от коремчето му и затова до тогава било трудно да се определи.Аз обаче ти препоръчвам д-р Мазнейкова.Тя има много добър видеозон,а и самата тя е много добър специалист и на мен ми каза, че ще имам 100% момиченце още в 16-та седмица и това се потвърди от двама лекари след това.
Ех, таткото на друго се надяваше, но...другия път hug

# 23
  • Мнения: 204
по принцип това , което съм чела че след 14- 15та г.с. са се образували половите органи и вече могат да бъдат забелязани от ехографа. Разбира се че за да се види хубаво зависи и от позата на бебето, но според мен лично най-вече зависи от способностите на доктора да различава сенките  Laughing
Все пак не всички доктори са специалисти с ехографите!
Моят бебок го водих да му гледат пола мисля в 19 седмица беше, но понеже още си седи в коремчето ми, не мога да потвърдя че са видяли верно!

# 24
  • Мнения: 3 569
За най-сигурно питай таткото. Той знае за какво го е правил.   Wink

# 25
  • Мнения: 204
Цитат на: Future pere
За най-сигурно питай таткото. Той знае за какво го е правил.   Wink


таткото твърди, че е правил наследник - момченце! Доктора и той видя момченце Laughing
но ще видим.  Остават ми още три седмици с тази, която вече е до средата - така че скоро ще разберем - справил ли се е таткото и познал ли е доктора.
Впрочем доктора каза, че майсторите правят - момиченца!!
Така че мъжа ми се амбицирал с второто да докаже че е майстор  Laughing

# 26
  • Мнения: 97
Той и нашия татко твърдеше, че е направил момче,но се оказа, че си е голям майстор Laughing ...

# 27
  • Мнения: 3 569
Абе и аз съм си майстор, ама...в началото бяха близнаци, но уви остана само едното. Да е живо и здраво, към Нова Година го очакваме. Още не се знае полът, но че съм Маестро - спор няма Simple Smile

# 28
  • Мнения: 3 200
Цитат на: Future pere
За най-сигурно питай таткото. Той знае за какво го е правил.   Wink


Нашият татко твърди, че е направил момиченце. До скоро на видеозона се виждаше момче, но... последния път казаха момиче. Май наистина ще излезе, че таткото си знае  Grinning

# 29
  • Мнения: 204
Цитат на: Future pere
Абе и аз съм си майстор, ама...в началото бяха близнаци, но уви остана само едното. Да е живо и здраво, към Нова Година го очакваме. Още не се знае полът, но че съм Маестро - спор няма Simple Smile


каквото такова, да ти е живо и здраво!

Общи условия

Активация на акаунт