Странни звуци от корема в 8-9 месец

  • 17 390
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
И аз го чух това щракане.Днес беше за четвърти път.Споделих в къщи но ме гледат странно и казват-добре.А сестра ми вика-ами стягай багажа.

# 16
  • Мнения: 2 282
Абе чак за стягане на багажа сигурно не е, но ми писна да ме гледат като откачена... добре, че една нощ и мъжа ми го чу Simple Smile иначе и аз си въобразявах, че го притискам или става нещо с кокалчетата, но според доктора всичко е наред. Пояснявам, този, според който не си въобразявам  Laughing Пък и все си мисля, че ако това беше показател, че нещо не е наред с бебето, повече доктори щяха да си имат понятие за какво става дума.
Всъщност.... багажа така или иначе е време да го стягаме  Sunglasses

# 17
  • Мнения: 3 929
И на мен ми се случва същото, но не зная по каква причина, си мислех, че е нормално. Абсолютно същите звуци са, каквито ги описваш, и се чуват много ясно, когато е тихо наоколо. Не съм се интересувала за тях и за съжаление не мога да ти кажа нищо успокоително, освен че не си единствената.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Чувала сам за такива странни звуци,но лично аз и през двете бремености чувах само хълцане newsm53

# 19
  • Мнения: 955
Аз също чувах нещо като пукане на балон. Обяснявах си, че може би бебето пръцка. Но не съм търсила научен отговор. Бях сигурна, че всичко е наред.

# 20
  • Мнения: 46 488
Ако си сложиш ухото на корема на мъжа ти ще чуеш същото, вътре всичко работи непрекъснато, от там се чуват тези неща, не от бебето

Общи условия

Активация на акаунт