Може ли да и стане нещо, ако е папала...хм...ако?

  • 1 177
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 784
Отивам преди малко до тоалета, много ме беше напънало, а Калина се беше заиграла с една топка. Връщам се максимум 5 мин. по-късно- в стаята я няма. Тръгвам да я търся в коридора, напоследък все иска да пълзи до тоалетката и да отваря шкафчето и я намирам в спалнята, развързала торбичката с наакания памперс (как е успяла просто не знам  newsm78), цялата в ако, захапала памперса. На шокирания ми крясък:"Ти какво правиш,бееее?!", мушмурочка сяда, ухилва се с наакана уста и казва:"Мам-ам". Ей, чудех се да плача ли, да повръщам ли, да се смея ли. Пообърсах я с мокри кърпички и бум в банята. Сега Калина Белята спи кротко отатъка, а аз се чудя, може ли да и стане нещо, ако е яла ако. Тя пюре отказва да яде, а сега-ако.

# 1
  • Мнения: 2 274
От личен опит (големият ми син си беше махнал нааканият памперс и си го беше  сложил на главата, докато аз обвинявах баща му, че е обул непрани чорапи!  Laughing) - мисля, че не е фатално. Целият се беше омазал - предполагам, че и в устата му е имало нещо...

# 2
  • Мнения: 5 183
може ли да и стане нещо, ако е яла ако

Спокойно! Нищо и няма. А и ти да не мислиш 4е наистина е "яла"?! По-скоро се е забавлявала и омазала, а в устата и е попаднало нещо, то е ясно, но не е кой знае колко, а и не виждам какво опасно може да има. за гнусно - гнусно е, но децата оби4ат да експериментират  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 142
 Laughing Много е смешно и супер гадно. Ема беше на около 10-11месеца, когато направи почти същото, само дето аз я оставих на гърнето, като си мислех, че няма да се изака толкова бързо. Отидох до кухнята да и взема сок и като се връщам тя станала от гърнето и рови вътре и стиска щасливо. На мен направо ми прилоша Crazy Хванах я точно в момента, в който си поднася ръчичката към устата, не успя да лапне, но ми е за урок вече не я оставям сама на гърнето, макар че вече е по-голяма. И да е попаднало в устата на детенце, смятам че няма нищо страшно, само е гнусно... Цункай я малката калпазанка!

# 4
  • Мнения: 2 784
Ще я цункам по нааканото дупе, само да спре да ме шашка така. Успокоихте ме, момичета.Ще живее чавето, значи.  Crazy

# 5
  • Мнения: 2 028
изтръпнах какво ни чака и нас по-нататък  Joy

# 6
  • Мнения: X
изтръпнах какво ни чака и нас по-нататък  Joy

Охооо, само се зареди със здрави нерви Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 072
И моят синковец е опитвал, даже по_големи4ьк беШе, кьм годинката. НиЩо им няма, споко. МиШо и 4етката за тоалетна си е навирал в устата, няма какво да ме уплаШи... Laughing

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
аууу  Embarassed само ако още не е опитвал Sick

# 9
  • Мнения: 3 611
...и я намирам в спалнята, развързала торбичката с наакания памперс (как е успяла просто не знам  newsm78), цялата в ако, захапала памперса...

В спалнята ли си държиш нааканите памперси?  Shocked

П.С. няма нужда да ми отговаряш  Laughing

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И моя син е ял ако  ooooh!. Махнал си пампата от едната страна, то потекло и той 1-во добре го омесил (беше му излязло от горната старна на ръката...м/у кокалчетата) и после ял.
Как не повърнах  Sick, докато го чистех не знам  Crazy

Факт е, че нищо му нямаше. Споко  Stop...така е то с любопитни деца  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 827
аууу  Embarassed само ако още не е опитвал Sick
И аз така си казвах... АМА до вчера! Взе че и на нас ни се случи същото doh

# 12
  • Мнения: 2 040
Досега все я хващам в момента преди да го разтвори ( вече отлепила лепенките отстрани дето ги лепвам като го сгъна) ... но ПРЕДИ 5 мин. Я НАМЕРИХ В ТОАЛЕТНАТА между стената и гърнето и си играе с четката и поставката й ... щях да повърна ... веднага я съблякох и сега перем дрехите, а нея измих и сега я вкарвам в банята ... Хем затворих вратата, така и не ми е ясно, как я отвори, или аз си мисля че я затворих ... да се чуди и мае човек, как все се заиграва с неща, дето не СА АМА НИКАК ЗА ИГРА ... а щу играчки, ама НЕ ... не са грам интересни ...  Laughing

# 13
  • Мнения: 2 784
...и я намирам в спалнята, развързала торбичката с наакания памперс (как е успяла просто не знам  newsm78), цялата в ако, захапала памперса...

В спалнята ли си държиш нааканите памперси?  Shocked

П.С. няма нужда да ми отговаряш  Laughing
Аааа, нямало нужда, но отговарям...  Mr. Green
Слагам ги в торбичка и ги пускам на земята до дъската за преповиване, завързани естествено. ако са само напишкани, хвърлям като се съберат 2-3 в една торбичка, ако са наакани, изхвърлям веднага уж, ама днес за белята, забравих.  Embarassed

# 14
  • Мнения: 2 784
Като чета какво ни чака, по-добре да не се тръшкам за нааканата пампа, а да се благодаря, че бях задръстила тоалета, та не е стигнала до него.  Sick Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт