Вероятно ли е да намеря LIFEPACK JUNIOR в Холандия?

  • 894
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 447
ето ме и мен.Здравейте от Холандия!доста дълго време го чаках този интернет,но ве4е съм доволна.Още пове4е като имам достъп до форума,че доста неща не са ми ясни тук в Холандия.За много от нещата реагират бързо,но за двете които ми бяха спешни уви!Регистрационната ми карта я 4акам от 04/07/2005.на дъщеря ми дойде на 23/08 а на мен ми били объркани имената и едва днес съпругът ми я получи.а ми е спешна че пък без нея не искат да ме застраховат тук.но да питам по същество дали знаете някой дистрибутор на LIFEPACK JUNIOR в близост на Brunssum т.е. близо сме до границата и с Германия и с Белгия.Не съм супер ориентирана още но знам че Аахен е на 20тина км.Ще ви бъда благодарна!

# 1
  • Мнения: 2 195
Какво е Lifepack Junior? Rolling Eyes Embarassed

# 2
  • Мнения: 447
Това са витамини за деца, които в БГ се разпространяват чрез дистрибутори.Аз ли4но съм доволна от тях, защото преди дъщеря ми боледуваше всеки месец и в БГ все антибиотици пиеше.От 8 месеца пие тези витамини и само веднъж е пила антибиотик. Като се има предвид че и рибомунил сме пробвали и гриповаксон.

# 3
Това продукт на visions ли е? Ако да...виж в страницата visions.nl.
А иначе тук са популярни витамините Davitamon...специално за деца..аз сам давала на моята дъщеря от тях докато я кърмех.

# 4
  • Мнения: 447
Благодаря за отзива,но нещо не ми се отваря тази страница. Thinking!Иначе са на Visions. Пак ще пробвам.Аз търсих в Google но не откривах каквото ми трябва или поне не и в Холандия.А на мен ми трябват за 4год. парче и незнам за Davitamon?

# 5
Влязох в страницата на Visions в Холандия и ти записвам телефоните и адресите, които намерих..
телефон : 0031 252 420 446
е-mail : info@visions.nl
adres: meer en duin 80, 2163 HC Lisse, Holland

A Davitamon за деца можеш да купиш в Albert Hijn и мисля в Etos
Успех!

# 6
  • Мнения: 447
Благодаря много!   Peace

Общи условия

Активация на акаунт